reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
witam:)
jestem mama 9 letniego Olafa i rocznej Lary-Sophie.
mieszkamy w Herne
jesli pozwolicie chetnie bede tu zagladac czesciej:)

Witamy napisz cos wiecej o sobie.
Alex dzieki za pamiec ,brzuch juz mam taki chyba jak przy blizniakach i juz mi sie nie chce .Ja chce juz rodzic:wściekła/y:
Gabinia jak tam malutki?
A u nas szkola dopiero od srody juz nie moge sie doczekac .Brakuje mi tego rytmu .Spimy do 10.30 i chodzimy pozno spac i caly dzien jakis taki rozmemlany.
 
hej laski :))
Witam nowa mamusie i Kame :)))

Alexandra a po co byl Ci perso malza?
ty bylas ze starym paszportem ze wniosku paszportowego nie musialaswypisywac? ile czekac musisz jak Ci dadza w reke?
ja od 4-5tygodni...

Ja osoatni raz lasagne w Chorwacji jadlam-byla mega pyszna-ale wtedy moglam jesc co chce i ile chce a teraz niesttey-trzeba uwazac co sie je...chociaz wczoraj mielismy uczte z KFC :-D

dzis mam palki z kurczaka w piekarniku i kalafior ;) A jechal spotkac sie z dwoma klientami,ja ogarniam chate i smigam z mala do lasu na spacer... super pogoda wiec trzeba kozystac :))) W sumie A dal mi propozycje jechac jeszcze dzis do Wiselki nad morze ale chyba mi sie to nie oplaca...gdybysmy rano wyjechali to okay..a tak bysmy byli tam wieczorem dopiero...
Glowa nie takjakos cmi...wina wczoraj popilam ;)))))

Gabinia jak tam u Was?? :))

Karolina jakie masz przeczucia? kiedy urodzisz ?:)))

Jolka u nas na szczescie nie ma tylu os...ja tez uczulona na osy i nienawidze tego gowna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
heeej dziewczynki

u nas ok malutki rosnie i jest coraz lepiej bo jak sie naje to spi i nie musze go ciagle przy cycku trzymac:)
w nocy spi koło mnie i ma samoobsługe ;p cyc na weirzchu a on doi jak mu sie chce - hihihi leniwiec ze mnie :)

dzieciaki poszły do szkoły wiec mam luzik i psychicznie odpoczywam jak jestem sama w domu z maluszkiem ...
ale nie ukrywam juz bym poszła do pracy:rofl2:
 
Patti przeczucia to ja nie mam zadnego ,tylko ogromne pragnienie !
Ja bym chciala za tydzien i zdecydowanie sie nie oszczedzam ,ale tam na dole nic sie nie dzieje cholera.
Gabinia do pracy to chyba nie tak szybko.Malo masz roboty w domu?

U nas nudny weekend bo m. w pracy ,moje psiapsiolki dopiero jutro przyjada .
 
Karolina co ci tak spieszno?? dopiero 36 tydz.
daj malutkiej dojrzec ;))
hehe wiem co to jest sama chciałama przyspieszyć a jak zaczeły wody odchodzic stwierdziłam ze to nie ten czas ;D
 
Gabinia do 37 poczekam ,ale juz probuje sila woli ja upchac w strone kanalu rodnego:-D
Co tu znowu puchy!
Ja mialam tak nudny weekend ze nawet nie mam o czym pisac.
Opiernicze moje kumpele jak wroca ,bo nie mam gdzie chodzic na ploty.Bezczelne zostawily mnie na tak dlugo sama i sa do Polski pojechaly.Malpy.
 
Czesc dziewczyny
Oj widze ze tu znowu nuda powialo, pati wyjechala gdzies czy jak? :-)
karolina jak tam u Ciebie postepuje, sa szanse na 37tc?
Madzia, alex, Jolka gdzie was wywialo???
Gabinia jak tam maly? Rosnie jak na drozdzach?
alex mam pytanie, bo Ty chyba tu najbardziej swieze informacje bedziesz miala na ten temat. Jak to jest ze szczepieniami?
Kiedy sie robi pierwsze, przy U3 czy pozniej? Na watku o szczepieniach ktoras napisala ze ok.2,5 msc po porodzie. Tez takie mialas zalecenia?
Moja mala szaleje sobie dalej i kopie mnie niemilosiernie. Wazy juz 3500g, ma duzo wod plodowych i wszystko jest w jak najlepszym porzadku wiec nie spieszno jej na druga strone. Chociaz moj M przeprowadza z nia teraz codziennie rozmowe na ten temat a ona tak fajnie sie wzdryga jak slyszy jego glos i do tego jak zaczyna ja calowac to sie w tym miejscu wypina wiec mamy ubaw. Moze sie poslucha i cos uda nam sie do konca tego tygodnia wymodzic. W kazdym razie pomagam jej jak moge roznymi naturalnymi srodkami :-D
Wzielam sobie akupunkture na te moje nieszczesne zdretwiale dlonie i na przyspieszenie rozwarcia wiec zobaczymy co to bedzie. W piatek mam miec akupunkture z dodatkowym miejscem ktore wywoluje porod wiec moze do poniedzialku sie rozpakuje.
Trzymajcie kciuki bo juz obydwoje chcielibysmy miec mala przy sobe :-)
Milego dnia wszystkim zycze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej no cisza jak makiem zasial :))))))))

u nas po staremu :9 mloda w niedziele nauczyla sie jezdzic wreszcie na 2kolkach...poszlo jej w pol godziny doslownie ;) najpierw miala opory bo sie bala ze sie przwroci...potem kilka razy proba i bylo dobrze...teraz codziennie smigamy do parku-ja na piechote ,a mloda rowerem ;)
na 15:00 jestem umowiona z kumpela na zakupy i kawe...wczesniej musze jechac sprzatnmac samochod... jeszcze mnie prasowanie czeka ale pewnie dzis sie nie doczeka :-D
 
Do góry