reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Dziewczyny Blutooth jest juz rozpakowana 16 wrzesnia wieczorem urodzila Lene
Ale jej zazdroszcze.
Alex Oli jest slodziutki.Powiedz mi prosze czy to ze jest wczesniaczkiem ma jakies konsekwencje?
Musisz jakies dodatkowe rehabilitacje robic?
 
Hej :-)
ja padnieta jak wyszlam z domu o 10 rano to wrocilam o 19 masakra sie nalazilam :tak:

Alex super foto sliczny ten twoj supermenek :-) a do logopedy chodzilam z nia juz w pl musi chodzic zle wymawia niektore wyrazy i ma problem z sz :tak:

Pati ty juz pewnie balujesz w mych rejonach ;-) prezent jaki kupilas?

Bluetooh gratulacje :-) czekamy na wiecej wiesci i foto :-)

milego wieczorku :-)
 
Hej!
Zeby przyspieszyc porod kazali wziasc mi ciepla kapiel napic sie czerwonego wina i bzyknac sie ,
No i taki mialam plan.A le niestety nie wypalil bo po pol lampki moja zgaga tak mi podeszla do gory ze puscilam hafta takiego ze prawie zoladek wyrzygalam i cala sie trzese i zdecydowanie nie mam ochoty na bzykanko.
Prosze mi tu zapodawac pomysly na szybsze urodzenie,bo juz dostaje pier.dolca ,chlop sie mnie boi.I normalnie hexe jestem ,az sie sama nie lubie.Ratunku!!
 
Hej!
Zeby przyspieszyc porod kazali wziasc mi ciepla kapiel napic sie czerwonego wina i bzyknac sie ,
No i taki mialam plan.A le niestety nie wypalil bo po pol lampki moja zgaga tak mi podeszla do gory ze puscilam hafta takiego ze prawie zoladek wyrzygalam i cala sie trzese i zdecydowanie nie mam ochoty na bzykanko.
Prosze mi tu zapodawac pomysly na szybsze urodzenie,bo juz dostaje pier.dolca ,chlop sie mnie boi.I normalnie hexe jestem ,az sie sama nie lubie.Ratunku!!

kąpiele mi nie pomogły ;/
ale duzo chodziłam ... ledwo bo ledwo ale jednak ty też masz za kim więc ...;))
bzykania nie mam od .... juz nie pamiętam hihihihi

a my przerzucamy się z wózka na chusty :)
czekam aż dojdzie do mnie i bedziemy spalać tłuszczyk po ciążowy :)
juz zamówiony polar dla dwojga i ciepłe getry-ocieplacze dla Bartusia :))

ehh nie mogę się doczekać ... bo już zaczynam w niektóre ciuszki z przed ciąży wchodzić ... a to mnie bardzo mobilizuje ;D
 
hej dziewczeta:o)))

blue - G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wracaj szybko do nas,z fotami ,wymiarami i relacja!!!!!!

karo - sprobuj herbatki z lisci malin:o)

nie,zadnych problemow z olittowym wczesniactem nie ma,zaliczylismy tylko dodatkowo okuliste i laryngologa,20.10. czeka nas termin w klinice-rutynowa kontrola psychosomatyczna wczesniakow.uczeszczamy na krankengymnastik (asymertia) ale to nie jest spowodowane wczesniactem...takze ciesze sie bardzo,ze wszystko tak sie potoczylo a nie inaczej:tak::happy:

madzia - aha,i jak sa juz rezultaty??? a mala chetnie chodzi na zajecia do logopedy???

gabi - a jak z wiazanie chusty,bo ja mialam zawsze problemy...

pati - tesciowka pewnie zadowolona byla,co????

a u mnie nudy na pudy,pogoda doooopna,gotuje zupe smieciowa...i doczekac weekendu sie nie moge.hacjende w holland kupilismy,jest troche do zrobienia ale juz mnie wena tworcza ponosi...ach...pochwale sie:-D

009.jpg no i bez nianuila nie moze sie obyc008.jpg
 
reklama
Hej babolki !!
ja dzis szybciej skonczylam bo pani chora to bylo zastepstwo
skoczylam jeszcze na solarke,potem do H&M kupilam mlodemu spodnie a hani bluzke :tak: i siedze juz w domciu...

Alex...super domeczek a to taki wczasowy? nad jakims jeziorkiem?..no i slodki spiacy synus :-) Hania lubi logopede chodzi bardzo chetnie :tak: wypytuje juz kiedy idzie znowu..poprawy narazie nie widze :no: ale dopiero bedzie 3 wizyta :tak:

Pati to tesciowka chyba zadowolona? poszaleje na zakupach :-) wena juz wrocila?:laugh2:

Gabinia jak chusta dojdzie to sie pokazcie :tak: jak dzieciaczki starsze dalej chetne do pomocy i opieki nad maluchem?..

ciekawe kiedy blue wroci..czekam z niecierpliwoscia na foteczki :tak:

Dobra spadam odkurzacz mnie wzywa :-D;-)
 
Do góry