reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Ja wiem tylko tyle ze kolega z O tu(tak sie mowi) stik.To kosztuje ok 20 euro tylko ktos musi to zainstalowac.Najlepiej isc z laptopem do o2 albo vodafon i oni pomoga zainstalowac.
Taki stik jest na okolo miesiac.Ale najlepiej jak pojdzie z kims kto mow po niemiecku i u roznych anbita zapyta sie o warunki i ceny.
 
Hej dziewczyny, wieje tu u mnie dzis jak nie powiem gdzie;-)
Karolina hehe mnie to ostatnio jakos tak nerwy nosza ze masakra moj to musialby nie oddychac zeby mnie nie denerwowac i sama juz nie wiem czy to On jest taki denerwujacy czy ze mna sie cos dzieje, ale czasami mam wrazenie ze nie wytrzymam i mu cos zrobie;-)
 
Ja to juz na wszystkich mamn nerwy .Laze obolala i wku.rwiona.

Karolina a poprzednie dzieci rodzilas predzej?
Ja to w 41 tc urodzilam ,juz pod koniec nogi mialam jak balony,brzuch pod nos tez myslalam,ze je*ne :sorry2:
Moja siostra ma 4 dzieci...ale nie zna chodzenia z brzuchem tak dlugo...bo wszystkie dzieci z 36-37 tygodnia. Mozna powiedziec co za roznica 3 tygodnie w te czy wewte...ale mi wlasnie te 3 tygodnie daly najbardziej w kosc...Wiec-rozumiem Cie :tak:
Ale nie dygaj...za niedlugo zapomnisz ;-)
 
heeeeeeeeejjjj:)

nie pisze ... bo czasu brak:))

mały rośnie jak nie wiem ;) fajny sie robi dzisiaj 4 tyg skonczył ...ale zleciało

Karolina czekaj jeszcze z tydzien:) ja wolałam stan w ciąży chyba bo robiłam co chciałam ...jadałm co chciałam
a teraz same wyrzeczenia :)
pokaze wam dzisiaejsze zjecia małego:)
 

Załączniki

  • DSC02539male.jpg
    DSC02539male.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC02512male.jpg
    DSC02512male.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC02510male.jpg
    DSC02510male.jpg
    50,6 KB · Wyświetleń: 24
  • mix.jpg
    mix.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 29
Hej !!
u mnie noc ciekawego tradycyjnie hehe :-)

Karolina nie stresuj sie tak ciaza to piekny stan :-) wytrzymasz jeszcze troszeczke i zaraz bedzie po wszystkim jeszcze zatesknisz kiedys za brzusiem :tak:


Pati wybralas juz jakies prezent dla tesciowki ? trudno doradzic zalezy co kobieta lubi...moze tak tradycyjnie kup jakas ladna duza rameczke i wasze zdjecie trojeczki wsadz piekna pamiatka by byla :tak: i do tego jakis drobiazg nie wiem...


Gabinia nie moge sie napatrzec jaki on jest piekny tfu tfu...:-D cudny,kochany maluszek :-)


Pozdrawiam i uciekam bo za troche lece do przedszkola i z mlodym odebrac hanie od logopedy :tak:
 
czesc sloneczka,

gabi - maly jest sliczny,przeuroczy ach cukiereczek!!!

karo - jeszcze troszke,buziak:****

madzia - logopeda,a dlaczego,bo ja nie w temacie???

pati - zalezy jakie masz relacje z tesciowka...

blue - co u cieeeeeeeeeeeeeeeeeeebie???

jolka - to wspolczuje,czlowiek czeka na ten dzien a to sie przedluza...ja mialam szczescie-36tc,39tc i 30 tc:-)

a my jutro smigamy do holandii,bo sie babie zachcialo mobiheim...
http://www.campinghengeland.nl/
tylko nie wiem co zrobic z nasza hacjenda na winterbergu...moze ktoras chetna????
 
Gabinia maly jest cudny!!
Patti pomysl z ramka na zdjecia jest dobry ,ale moze digitalna wgrywasz zdjecia calej rodziny i babcia ma was przy sobie.Bo w gust trafic jest u starszego pokolenia trudno.
Jola ja przy Giulku przenosilam i mialam wywolywany.A przy blizniakach pmogla mi polozna bo mi przeciela pecherz plodowy i musieli mi zrobic cc .A to byl 37 tydzien
Te ostatnie tygodnie mi daja popalic bo poki sie ruszam i robie cos jest ok .Ale jak usiade to nie umiem wstac tak mnie krzyz i biodra napierdzielaja.
Do napisania pozniej pa
 
reklama
Hej kobity :))

No moja tesciowa z tych nowoczesniejszych...najczesciej kupowalismy jej jakas serie Lancoma,jakies perfumy itp.ale ilez mozna...Po0klocilam sie z moim i sam stwierdzil ze mamusi zakupi :-D
a niech zakupi...w dupie to mam... jak bedzie brzydkie powiem ze synek wybieral ;))) SAM :)

Dzis wyjezdzamy...ja jade z mloda do kumpeli na noc,a jutro odbiera mnie A i do tesciow...Takze Madzia bede rzut beretem od Hannoveru ;) bo do Braunschweihgu jedziemy :)
Juz w torbie mam przygotowany dobry likierek i dobre winko na dzis wieczor :)))

Tak sobie mysle ze nasza Bluetootk to pewnie juz rozdwojona...jakos dlugo Jej nie slychac!!!! :)

Gabinia Twoj may to ma takie typowo meskie rysy...Nikt nie powie ze to dziewczynka :)) i jak tam ma kolorowe wszedzie :)

No nic ja mykam...zamelduje sie w poniedzialek...pozdrawiam Was laski i zycze udanego weekendu :)
 
Do góry