reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
ja ze wzgledu na auto na miejscu wolalabym jechac autem...chyba ze masz od kogo brac to luzik...bo ja to zawsze ciagle w pl.w drodze...zakupy,kolezanki,kosmetyczka,fryzjer,znowz zakupy,jakas standnine koni zahaczamy z mala,nad jeziorko,nad morze :-) no latam jak szaleniec ;)))
 
Pati do Augsburga (kurcze franc nie widzę tu nikogo z tych okolic i już mi smutno :( )

Dziś postanowiłam wcześniej się położyć i znowu nici z tego bo włosy umyłam i muszę czekać co by obeschły... z urlopu w tym roku nici bo K. ma wolne końcem sierpnia a jak wszystko wypali ( bo nie może być inaczej) to wykorzystamy ten czas na przeprowadzkę :(

Buźka i dużo słońca bo pogoda średnio wakacyjna
 
ja ze wzgledu na auto na miejscu wolalabym jechac autem...chyba ze masz od kogo brac to luzik...bo ja to zawsze ciagle w pl.w drodze...zakupy,kolezanki,kosmetyczka,fryzjer,znowz zakupy,jakas standnine koni zahaczamy z mala,nad jeziorko,nad morze :-) no latam jak szaleniec ;)))

Spoko,ja auto mam na miejscu,nawet dwa ;-) ale raczej nigdzie jezdzic nie bede...jak juz to z siostra...a zakupy? duzo robic nie bede,bo przeciez wracam samolotem ;-)
Jedyne co musze zaliczyc to fryzjer,jak zawsze;-) ale tyle to z buta dojde...moja siostra mieszka w centrum.
U tesciowej impreza...wypilam dwa piwa i mam bombe.ide spac ;-)
 
a ja jak zykle spac nie mogeeeeeee!!!!
No toluzik ja masz auto...u nas niby auta sa...ale i moj brat do pracy...mama tez praca...i ja najlpeiej naszym lubie... bo wraze co...tyle ze mi sie zawsze dupapali...i ja lubie ordzic...chociaz teraz to i mniej jezdze do pl.i moja najlepsza psiapsiolawyprowadzila sie do UK. :(teraz tu mi dobrze...poznalam juz sporo ludzi...ma nadzieje ze z dziewczynami z bb-berlin tu od nas tez wreszcie sie na jakas kawe zgadamy...:)
 
czesc Dziewczyny,

u mnie (okolice Koblenz) widze ze slonce dzis nawet...a mnie dopadlo ostre zapalenie pecherza wiec umieram w domu :( leze w lozku wiec raczej nawet na zewnatrz nie wyjde :(( buu

alexandra_73 i kama1986 ja chce wozek wielofunkcyjny kupic...macie jakies propozycje? ;) no i inne rzeczy jak mata edukacyjna i pewnie inne, o ktorych jeszcze nie wiem ze potrzebuje, hehe

Jejku jaka nuda, maz moj w delegacje wyjachal, mam nadzieje ze jutro wroci...akurat jak ja jestem chora ;(( Chyba zaraz jakis film obejrze... Ogladalyscie moze "Wladcy umyslow" z Mattem Damonem? bo nie wiem czy warto...

Zycze wszystkim milego dzionka! :)
 
reklama
Do góry