reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Karolina Ty szalencu :)))
a diete tak robie,potem rzucam by sie nazrec a potem znowu placze nad walsnym losem :-D
Ale jak juz tak mam i pewnie mi tak zostanie...machajcie tylko reka i nie sluchajcie moich wywodow ;) :-D

Alexandra tak o ta mi chodzi...tez chce z woda...ale bez barka bo mi sie to nie podoba.-..taki balagan juz :-D

Codo golenia "wiesi" malowanie paznokci-no ja to do ostatniej chwili sama sobie wszystko robilam..nawet w dzien porodu moj musial po lakier z rana jechac bo powiedzialam ze mam obdrapany na duzym i nie pojde tak rodzic :-D no i przywiozl :-D
Leczo wyszlo pycha-pelen gar :-D
wciagnelam po arbuza,pobawilam sie z mloda w kosmetyczke :) mialam mega rajski makijaz ;) no i ogolnie bujam jajami zamiast wystawic rzeczy na ebay,porobic jakies pozyteczne rzeczy...ale po co nie? ;)
 
Alex nie kracz!Dzien przed wyjazdem mam jeszcze lekarza ,jak powie ze moge jechac to tak zrobie.Mamy jechac 40km od Venecji.W zeszlym roku jechalismy 22ookm az pod Neapol to byl horror,ale tylko 1200 to jak do Polski.O 4 rano wyjedziemy ,mam fotel porzadnie rozkladany,mam duzo miejsca na nogi .Pare poduszek pod plecy i szafniemy.A urodze jak wroce tak sobie obiecalam i wierze ze moja macica mnie poslucha .
Patti kopsnij leczo bo mi sie niechce gotowac.Moj obiad mial dzisiaj zly dzien.Sos koloru brudnej sciery i twarde pulpety.Nie lubie gotowac.Podziwiam babki ktore potrafia sie w kuchni wyrzywac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Buhahahah-sos koloru brudnej sciery- :-D wpadaj-dam Ci nawet caly gar bo moj mnie wkurwil i nawet polizac nie powinien odstac ;)
a teraz ide sobie zrobic nachosy z serem-a co sie bede szczypac :-D
jutro wybiera sie na zakupy cos na dupe,kilka swiecidelek,cos dla mlodej i gutschein na urodziny...
 
Wpadam i pozdrawiam...
nie nadazam za wami tak sie rozkrecilyscie z pisaniem haha...;-)
my na balkonie siedzimy z mamuska i nalewke popijamy :tak:

Pati widze ze dieta jest urozmaicona haha ..dobra jestes :-D

Karolina wszystkiego najlepszego dla blizniakow bo chyba urodzinki maja hmm...

dobra zmykam na posiadowke dalej buziaki dla was :-)
 
hej laski tak was poczytalam na szybkiego, nie mam kurw* DOSTEPU DO NETA BO MÓJ M calymi dniami siedzi na nim i mam wkurwika telewizor tez okupuje ja chyba oszaleje. Do polski go chcialam wyslac to nie chce za żadne skarby!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

Jezeli chodzi o wózek to ja wiem że jak bym musiala kupowac nastepny to bylby z dużymi kólkami!!! Teraz mialam z chicco i porazka na dziurach!!!!

Pati nachosy wracaja to zły znak!!!

Stella fajne imie rezerwuje sobie jak by mi sie dziewczynka kiedys przytrafiła:-):-):-)
 
Ej moja bedzie Stella!!!To oznacza Gwiazda po wlosku.I od pierwszego momentu byla Stella ,nawet inne imie nie wchodzilo w rachube.Dla chlopca bym miala problem.Jak powiedzialam ze moze Rocco to sie wszyscy krzywili,a chwile pozniej Verona Feldbusch swojemu tak dala.No ale ja to nie Verona nie a sie ukryc.
 
Karolina to ja sie dolaczam do zyczenzen dla chlopakow...Niech sa zawsze zdrowi,sluchaja mamy,przynosza dobre stopnie i co tam sobie jeszze Ty i oni zycza ;)

Madzia ajka Ty spostrzegawcza... :)) Zdroweczko-ma chec na cos alkoholowego ale nic nie ma... oprocz Debowej :-D

Magdalena zjadlam kilka tych nachosow i nie smakowaly mi... najlepsze sa u nas w Zeitlos-sami robia-sa na wypasie...dobrze ze nie chodze tam czesto ;) od jutra przysiegam na wszystko ze biore sie za siebie-bo mam kilo do przodu-bez kitu :-Da cyca to juz w jedna garsc nie wezme :-D
 
Hej dziewczyny

I Ja mam spóźnione życzenia dla chłopców (słodkości, szczęśliwości i miłości dla Mamy)

A ja dziś szukałam mieszkania w De dla nas i znalazłam parę fajnych (oby któreś było wolne)
Znowu lekka naje*** bo jak szukałam mieszkań z kumpelą to driny dobrze wchodziły <wstyd>

Buziale dziewczęta
 
reklama
Do góry