reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Anka fajnie ,ze juz jestes :-)
U nas Berlin super odsniezany...:tak: nie ma co nazekac....;-)
Ja juz posprzatane...kawa juz druga prawie zaliczona :-)
Od wczoraj mam kilka postanowien-rzucilam fajki...wczoraj pierwszy dzien bez fajeczki...ograniczam alkohol-bo ostatnio cos za duzo imprez i wieczorow przy piwkach,sektach itp.bylo...no i efekt taki ,ze jestem 3kg.na plusie:crazy:Wiec trzeba to zrzucic...
 
reklama
Patrycja widze ze ostro sie wzielas za siebie:tak:
Ja tez obiecalam sobie pic okazjonalnie palic nie pale wiec jedengo wyrzeczenia mniej.Ale teraz w PL znow na plusie 2kg:-D jak zwykle:-D:-D
My dzis w domku moj wziol mi samochod bo ma w swoim letnie heheh teraz bedzie sie moim bujal:baffled:a my zostalysmy bez atuka:baffled:Za to on robi zakupy wiec totalny luzik w domku:-D
 
Hej Dziewczyny!
no to i ja : Najlepszego w Nowym Roku! Niech sie spelnia Wasze marzenia!:-)

u nas przygotowania do chrztu Aramisia - robimy w sobote
zamowilam obiad do domu, coby sie za bardzo nie narobic, mam nadzieje, ze wszyscy dojada cali i zdrowi, szczegolnie Ci z Polski przez te zaspy:baffled:

ja tez mam postanowienie: schudnac po ciazy, zaczelam juz w grudniu i na razie 5 kg mniej, ale jeszcze duuuuuuuuuuuuzo przede mna

witaja Madzia - synek sliczny, czas leci, fajnie ze znowu jestes:-D
 
Czesc,
u nas rowniez super sniezno-mrozn zima:tak:. Z odsniezaniem raczej nie ma problemu, miasto sie wyrabia:tak:. Olek dostal juz potwierdzenie przyjecia do zlobka od sierpnia, co mnie mega cieszy:-). Bedzie chodzil do tej samej grupy zlobkowej, do ktorej uczeszczal Eryk.
Co do postanowien,to moim jedynym jest schudnac jeszcze conajmniej dyszke, cobym nie wygladala jak wielki wieloryb:baffled:. Wiecej grzechow nie pamietam:-D.
Pscola,owocnych i spokojnych przygotowan do chrztu:tak:A propo: Jak Ty pomiescisz gosci z Polski?? Czy wynajelas hotelik?? Pytam, bo ja mialam problem z pomieszczeniem przyjezdych w domu:no:
 
Aga- mam spore mieszkanie, 3 osoby beda spac u nas (mamy extra pokoj dla gosci) , a 2 ( z Niemiec) w hotelu (ale tylko 1 noc, wiec nie wyjdzie drogo)
czekam wlasnie na moja mame i brata, ktorzy dzis rano do mnie wyjechali:-)

w poniedzialek bylismy jeszcze na szczepieniu z Aramisiem, troche byl markotny, ale juz mu lepiej

ubranka do chrztu wczoraj uprasowalam, bedzie kameralnie i mam nadzieje b.milo
zaproslismy nawet naszego ksiedza po chrzcie na obiad, on jest taki sympatyczny:tak:
 
U nas rowniez bylo kameralnie. Mam w Polsce duzo rodzine, wiec nie daloby rady wiecej osob zaprosic niz najblizszych:szok:, a i tak nocowalo u mnie 5 osob. Mieszkanie mam duze, bo 4 pokoje, oprocz tego duzo przestrzeni, bo taras z ogrodkiem jest (a chrzcilismy latem). U nas bylo lacznie 15 osob:szok:, poprzednim razem mniej wiecej tak samo, tylko wowczas nocowalo u nas 8 osob:szok: plus my i dziecko. Wtedy powiedzialam, ze juz nigdy wiecej:no:. Wynajmowanie hotelu dla jeszcze conajmniej 6 osob, byloby za duzym obciazeniem finansowym, bo wiadomo,ze goscie z Polski nie przyjechaliby tylko na jeden dzien z noclegiem, ale conajmnie na tydzien:tak:.
Niedawno zlozylam wniosek o skrocenie czasu pracu na 25 godzin w tygodniu, jeszcze nie dostalam odpowiedzi pracodawcy. Jestem ciekawa,czy zgodzi sie na moje warunki:tak:
 
My na chrzest mielismy wynajety lokal bylo chyba 15 osob na max 20 Jedzenie mielismy z restauracji a czesc swoja.Napoje oczywiscie od nich.Pamietam ze duzo nas to nie kosztowoalo:sorry2:
Na szczescie duzo gosci bylo tutejszych a z przyjezdnych tylko moja mama i siostra wiec spaly u nas:tak:
Nie wyobrazam sobie placic za hotel:baffled: koszta z kosmosu
Bylo milo i sympatycznie nawet w drugi dzien byl podany obiadek:tak:
 
Hej co tu tak pusto:confused:.Ja mam już chrzest za sobą:-D i minęo od niego aż 18 miesięcy:szok:ale czas szybko leci.

Dziewczyny doradźcie cos na wakacje z dwulatkiem w czerwcu, gdzie wy jeździcie z dziecmi? Co sądzicie o tunezji? Może znacie jakies fajne hotele? Nie chce jechac w ciemno znalazlam fajną oferte do tunezji i jedną do hiszpani. Jakie biuro turystyczne jest dobre w niemczech??????????

Ale nudy.,,,,,,,,,,,,,:baffled:

Zbliżają sie wielkimi krokami urodziny Szymona.....i mam problem bo on jest alergikiem i nie wiem co na nich podac, chciala bym zeby tez mógł zjesc swój torcik tylko jak go zrobic bez jajek i mleka:((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda o torta to najlepiej zapytaj mamy alergikow:tak: ja nie mam pojecia ale doswiadczone w tej kwesti mamy napewno cos doradza:tak:

Co do wakacji to nic nie poradze a to dlatego ze my przez 2 lata w wakcje do Polski jezdzilismy, w tym roku wybieramy sie na Chorwacje:-)
 
Do góry