reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Pati ja dzis lajcik bo mam rosolek z wczoraj wiec dzis pomidorowa :) a na drugie chce mi sie jajka sadzonego:-D tak wiec obiad z glowy:-D

Dzis jade z Laura do Neuss do logo-lino na sale zabaw niech sie wyszaleje bo na dworze zimno:confused2:
 
reklama
Halloooo :-)

Ja bylam kilka tyg.temu z mloda w naszym Berlinskim mini legolandzie ;-) mala miala kupe uciechy...ja ciut mniej ale w koncu to jej mialo sie podobac ;-)
Dzis mam juz zaliczona jazde autem-czyli wprawiam sie:-D na 15:30 idziemy do Kita na imprezke swiateczna... :-)
 
No prosze szalejesz autkiem.Dobrze ze sie nie boisz jezdzic.Korzystaj jak najczesciej z autka:tak:

a ja pipa nawet sie nie przywitalam :zawstydzona/y:czesc:-)


A co to za imprezka jakies paczki beda czy tylko wystepy?Jakies atrakcje dla dzieci?
 
:-DNoemi miala swoj switat:-D
Laura jak ja zobaczrla z talerzem i paleczka stwierdzila ze dziewczynka placze:szok::-D
PO zdjeciach widac ze troche sie nagimnastykowali.A te swiece to dzieci robily same czy to juz ktos wczesniej przygotowal?
 
reklama
Swiece robily dzieci same...byla wyswietlana historia narodzin Pana Jezusa...potem dzieci mialy papierowe zwierzatka,mowily wierszyki i ukladaly te zwierzatka pod zlobkiem :-) byly tez spiewy i tance z jakimis tam szmatkami :-D graly na instrumentach...
 
Do góry