reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Musze przyznac ze bardzo fajna imprezke swiateczna zorganizowali:tak:Noemi wyroznia sie w tlumie tymi oczkami:tak:
A ja bylam w DM po grube rajstopki dla Laury sa extra tylko ta numeracja jaks dziwna bo zawsze kupuje Laurze na 98 a te musialam wziasc na 92:szok:bo takie wielkie:szok:
 
reklama
Dztiewczyny nie wiem czy jeszcze bede zagladac na ten watek do Swiat wiec juz dzis skladam Wam zyczenia Zdrowych ,Weoslych i bialych Swiat w rodzinnej atmosferze...Wszystkim Tym ktorzy na swieta wybieraja sie poza dom zycze szerokiej drogi...Trzymajcie sie Cieplo i do uslyszenia :-)
 
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany,
życzę Wam zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercu zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi
i wokół pełno życzliwych ludzi.
Wesołych Świąt
i Szczęśliwego Nowego Roku :)
 
Najlepszego w Nowym Roku!!
Witam po dluzszej przerwie, bylismy w Polsce caly miesiac, wiec troche trudno bylo siedziec przed kompem:-D. U nas wszystko ok. Dzieciaki rosna i maja sie dobrze. Erik po urlopiku juz steskniony wrocil do przedszkola:tak:, a Olek to maly rzadziciel. Jeszcze nie raczkuje ale sie przymierza, za to duzo gada i przemieszcza sie turlajac to w jedna to w druga strone:tak::-D Pozdrawiam Was wszystkie!!
 
Szczesliwego Nowego Roku dziewczyny.

po dłygiej nieobecnosci ponad rocznej:zawstydzona/y: wracam do was na forum. Poczytałam sobie was troszeczkę i widze że troche się powiększyło grono.
Niw było mnie długo bo nie miałam dostepu do internetu w domu a do kafejki mi nigdy nie było po drodze. Teraz już mam neta i mogę sobie z wami pisac :-);-):tak:. Mój mały Szymonek :sorry2: na koniec lutego skończy dwa latka i jest jednym słowem -niemożliwy- straszna z niego gaduła. Jak mi się uda wkleje jakies foto.
Drugi dzień jestem na etapie : usypianie dwulatka bez smoczka, i można zwariowac bo on kocha smoczusia chyba bardziej niz mnie:shocked2::baffled:. Wiem za długo zwlekałam z tym ale zawsze cos.

Świeta spedziłam oczywiscie w Polsce, bylismy tam caly miesiąc. Pozdrawiam wszystkich teraz idziemy na spacerek bedziemy lepic bałwanka:-):-D.
 

Załączniki

  • P1090225(1)(1).jpg
    P1090225(1)(1).jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 30
  • P1090009.jpg
    P1090009.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 65
  • P1090246(2)(2).jpg
    P1090246(2)(2).jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 34
Hej laski...I ode mnie przyjmijcie najlepszego w nowym roku... ;-)
Gdzie sie podziwacie-trzeba watek reanimowac bo zdechnie...
U mnie swieta udane...sylwester tez...
Magda w szoku jestem jak Twoj mlody wyrosl-tosz to taki maly bejbik byl niedawno...:szok: A teraz maly przystojny mezczyzna :-) Slodki jest :-)
Zaraz mykam na zakupy...Przychodzi dzis do mnie kumpela na noc ze swoim synkiem w wieku mojej mlodej ...My bedziemy swietowac moje urodziny co byly dwa dni temu a oni wyszaleja sie bo sie juz bardzo za soba stesknili :-D
A za tydzien swietuje z moimi laskami :cool2::-D
 
reklama
ellooo

Melduje ze wczoraj przed polnoca wrocilismy z Polski Troche tam siedzielismy:-D
Droga minela szybko ale zaskoczona bylam tym ze w PL sa lepsze drogi niz w DE Chodzi mi o odsniezanie:cool:W DE to chyba nie wiedza ze trzeba odsniezac:szok::szok:Ale od Dortmund bylo ok.
W Pl jak zwykle non stop w gosciach juz mialam dosc a Lali od 3 dni mowila ze chce juz do domku:szok::szok:
Teraz zadowolona ze swoimi zabawkami i bajkami:-D:-D
 
Do góry