reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ellooo

Oj widze ze mamusie juz na wylocie zmeczone jak diabli, ale pamietajcie ze wszystko minie jak juz bedziecie mialy dzieciatka w rece:tak:
Trzymam kciuki za Was i malenstwa


Ja dzis bylam z Laura na placu zabaw do 12 a potem uciekalysmy bo goraco.PO obiedzie na zakupki Kupilam pojemniki na zabawki bo wszedzie ich pelno.Teraz mam az wiecej miejsca:-D
 
reklama
Pscola ja w zasadzie bardzo dobrze sie czuje i czulam przez cała ciaze. Wiadomo ze człowiek sie szybciej meczy ale poza tym nic mi nie dolega i mam nadzieje ze porod tez szybko i jak najmniej bolesnie przebiegnie tym bardziej ze to moj pierwszy :-) Strasznie nie moge sie juz doczekac tego maluszka :-) U Ciebie juz niewiele czasu zostalo i bedziesz w koncu mogla sie cieszyc dzidziusiem :-) a masz kogos przy sobie kto ci chociaz na poczatku pomoze?
 
Hej,
Aniu- nic mi nie mow o upalach,:baffled: siedze przed wentylatorem i nic mi sie nie chce
chlopaki maja basen w ogrodzie, chociaz to, bo nigdzie nie moge z nimi wyjsc przez to slonce, a przeciez maja ferie i tez im sie troche rozrywki nalezy - na szczescie nie marudza i swietnie sie razem bawia, a jak tata przychodzi z pracy to sie nimi zajmuje (pilka, jezioro)

Anninka - ja tez nie mialam zadnych dolegliwosci w zadnej ciazy, teraz tylko ten upal mnie dobija, moze juz starsza jestem, albo jak....:tak:
w niedziele przyjezdza moja mama na 2 tygodnie, potem ma moj maz tydzien urlopu, a potem tesciowa na 2 tyg., tak wiec do konca wrzesnia mam kogos do pomocy, moze nie tyle przy malym, ale przy duzych:-D
 
No to Kochana dobrze ze chociaz wieczorkiem z tat sie urywaja.Moja tez w basenie siedzi wieczorami zabieram ja na zakupy bo do poludnia niestety ciezko cos zrobic Dzis na szczescie siostra mi ja wziela na roerek wiec wtedy ja zrobilam porzadek w domu i szalalam z podlogami.Wentylator oczywiscie u mnie tez dziala na maxa:-)

Ale jeszcze troszke i bedziesz normalnie funkcjonoala bo dzidzia w brzuszku tez niezle grzeje:tak:
 
A u mnie dzis rano w koncu zaczelo padac....Co prawda juz po deszczu ale jest zachmurzone i przynajmniej jest czym oddychac...Az werwe odzyskalam;-)
 
A u mnie dzis rano w koncu zaczelo padac....Co prawda juz po deszczu ale jest zachmurzone i przynajmniej jest czym oddychac...Az werwe odzyskalam;-)

no to super!!
U nas padalo wieczorem wiec powietrze odrazu inne na szczescie jest czym oddychac bo wczoraj nie mialam na nic sily przez ten upal
Wieczorem kolo 19 pojechalam do apteki to szybko uciekala z podworka bo nie dalo sie wytrzumac w 34st:baffled:
Dzis ladnie ale juz nie tak upalnie slonko jest chmurki tez wiec jest fajnie.Wybieram sie z Laura do Toys ur as moze cos wybierzemy dla niej :)
 
no to super!!
U nas padalo wieczorem wiec powietrze odrazu inne na szczescie jest czym oddychac bo wczoraj nie mialam na nic sily przez ten upal
Wieczorem kolo 19 pojechalam do apteki to szybko uciekala z podworka bo nie dalo sie wytrzumac w 34st:baffled:
Dzis ladnie ale juz nie tak upalnie slonko jest chmurki tez wiec jest fajnie.Wybieram sie z Laura do Toys ur as moze cos wybierzemy dla niej :)


U nas tez wczoraj mozna bylo pasc....jak lubie upaly,to naprawde juz nie dawalam rady...
 
witam dziewczyny,,

pscola i jak u ciebie jeszcze w dwupaku czy juz nie...ja jeszcze sie kulam z brzuszkiem..codziennie chodzilam z chlopakami na basen w ten upal wczoraj mylam okna wieszalam firany zmienialam posciel i dalej nic a jutro mam termin i nic sie nie dzieje..dzisiaj wieczorkiem mam jeszcze akupunkture zobaczymy moze cos sie ruszy..pozdrawiam was dziewczyny i zycze milej niedzieli..
 
reklama
Do góry