reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Witam,urodzilam 14 sierpnia o godzinie 21:17 sliczna,zdrowa corcie.Troche porod trwal,bo 18 godzin...to znaczy bole tyle trwaly;-) Sam porod okolo godziny.Dostalam PDA ale cos slabe bo i tak ´bolalo jak cholera...i bardziej z prawej strony...Ale ogolnie nie bylo zle.Myslalam,ze bedzie gorzej;-)Fajnie,ze juz po wszystkim,szybko wracam do formy i ciesze sie moja kruszynka,ktora (jak narazie) jest bardzo spokojna,taki aniolek nie dziecko,tylko je,spi i sie troche przeciaga,rozglada...moja kochana rybcia.:-) Pozdrawiam wszystkie mamusie a tym nie rozpakowanym zycze szybkiego rozpakowania:tak:
 
witam a ja chcialam wiedziec czy ta pomoc pieniezna dla dzieci nalezy sie tylko dzieciom urodzonym w niemczech?????????
moja mala sie urodzila we wloszech i narazie mieszkamy tu ale myslimy nad przeprowadzka
pozdrawiam
 
Witam,urodzilam 14 sierpnia o godzinie 21:17 sliczna,zdrowa corcie.Troche porod trwal,bo 18 godzin...to znaczy bole tyle trwaly;-) Sam porod okolo godziny.Dostalam PDA ale cos slabe bo i tak ´bolalo jak cholera...i bardziej z prawej strony...Ale ogolnie nie bylo zle.Myslalam,ze bedzie gorzej;-)Fajnie,ze juz po wszystkim,szybko wracam do formy i ciesze sie moja kruszynka,ktora (jak narazie) jest bardzo spokojna,taki aniolek nie dziecko,tylko je,spi i sie troche przeciaga,rozglada...moja kochana rybcia.:-) Pozdrawiam wszystkie mamusie a tym nie rozpakowanym zycze szybkiego rozpakowania:tak:
jolka gratuluje zdrowej slicznej i do tego grzecznej coreczki..tulam was mocno..zycze wam duzo zdrowka :-);-):tak::-)
 
a ja dziewczyny dalej 2w1 smutno mi ze derya nie chce sie urodzic lapie dola wszystko mnie boli boje sie ze cos moze sie stac...wczoraj mala byla spokojna dzisiaj jeszcze tez nic nie robila..niech sie porusza jak nie to wybiore sie do szpitala na ctg bo u gina mam termin jutro o 10..trzymajcie kciuki by bylo dobrze by derya juz sie chciala urodzic,,pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny!
z przyjemnoscia zawiadamiam, ze my juz po....:-):tak::-):tak:
Aramis Christoph przyszedl na swiat 23.08.09 o 13:21, po 4 godzinach, bez komplikacji, porod naturalny.
2960g, 50cm, mala ta moja kruszynkaz ale zdrowy jak rybka, grzeczny i ciagle chce jesc:-D
a ja czuje sie dobrze, od srody jestesmy w domku
 
reklama
Jolka - :-)Gratulacje! a jak sie nazywa kruszynka? ja Ty sie czujesz?

Kiki - biedactwo, wiem jak Ci ciezko, ale moze sie zaczac w kazdej chwili, u mnie 8 dni przed terminem, a zawsze myslalam, ze bede chodzic do ostatniej chwili, a tutaj ciach-bach i juz jest...:tak:
 
Do góry