reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
jest tez Heidepark i Tropical island... :-) W ani jednym ani drugim jeszcze nie bylam a le duzo osob poleca...Heidepark to takie wesole miasteczko a Tropicalisland baseny z bajerami,przedstawieniami,mozna tam mieszkac w pod namiotami itd...Wejdz sobie na strony internetowe...

A my wrocilismy po ponad tygodniowym urlpie w polsce..sle bylam sama tylko z Noemi.. :-)
Moj Adam zrobil nam niespodzanke i przyjechal nowa furka po nas :-) Bardzo sie ucieszylam bo trafiona w moj gust :-)

Jestem ciekawa jak Anki wesele sie udalo :-) No i fotki bym poogladala :-) Cala reszte pozdawiam :tak:
 
Hej dziewczyny...termin porodu minal mi wczoraj i teraz wizyty co drugi dzien,ide jutro i w piatek i gin wczoraj powiedzial,ze jak do piatku nie urodze to daje mi skierowanie do szpitala...i co dalej?? beda wywolywac? czy bede lezec i czekac na skurcze? Nie wiem jak to tu jest...a tez nie za dobrze znam jezyk dlatego chce sie Was tu dopytac... :confused:
 
hej

Jolka nie martw sie ze mna bylo tak samo ,7 dni po terminie dostala skierowanie do szpitala,bo skurczy nie bylo widac,rano przyszlam do szpitala (tez nie za dobrze znam niemiecki) wiec mialam tym bardziej stracha i CTG dalej nie wykazywalo skurczy,wiec o 15 dostalam taki smaczny coctail (lekarstwo z sektem):szok:i czekalam na bole,przyszly troche wieczorem i pozniej znow przeszly,:-)we wtorek dostalam cwiartke tabletki na wywolanie i wtedy zaczelo sie troche dziac:shocked2:i tak caly wtorek i wieczor wialam silniejsze skurcze,wiec wieczor spedzilam juz na porodowce ,:happy2:mialam PDA (znieczulenie zewnatrzoponowe) mozesz sobie je zazyczyc,nie ma zadnego problemu,i o 3.50 urodzilam moja upragniona corunie Majeczke:-):-):-).Nie wiem jakiej plci bedzie twoj skarb,ale podobno dziewczyny rodza sie zawsze po terminie:baffled:.Jakbys miala jeszcze jakies pytania to pisz:-).
 
Jolka - no wlasnie zastanawialam sie, czy juz urodzilas:confused:
ja pierwsze dziecko tez 5 dni po terminie urodzilam (chlopczyk, a wiec z plcia to nie ma znaczenia), bez wywolywania, samo sie zaczelo, a w szpitalu to sami zdecyduja, czy wywolywac, czy wysla Cie znowu do domu na czekanie (mozna do 14 dni czekac) , po badaniach bedziesz wiedziala wiecej - zycze Ci by wreszcie sie zaczelo, bo czekanie w tych ostatnich tygodniach troche denerwuje

ja mam jeszcze 2,5 tyg.,:happy2: mowie, ze czekam na moja mame, ktora ma sie zajac chlopcami, jak my bedziemy w szpitalu z mezem rodzic, jak ona przyjedzie, to moze sie zaczac:tak:, chodze juz z predkoscia zolwia...
 
He he Pscola z predkoscia zolwia mowisz...ja chodze jak staruszka,albo mysle,ze tak samo jak ja teraz chodzi sie po porodzie z poszytym kroczem:errr:.Juz mnie wszystko boli...mam rozwarcie na dwa palce i czekamy na skurcze -lekarz dzis powiedzial...Dzieki agamo za informacje...u mnie prawdopodobnie tez dziewczynka,i gin mowil,ze pierwszy raz wiekszosc kobiet rodzi po terminie.A znieczulenie zewnatrzoponowe to tak za darmo?:confused: Nie wiem czy skorzystam bo ponoc lepiej rodzic bez znieczulenia,tak ponoc szybciej i sprawniej idzie.Oj chcialabym juz miec to za soba:sorry: A tu skurczy ani widu ani slychu :shocked2:Chodze z psem na dlugie spacery a mieszkam w okolicy ze gdzie sie nie rusze musze wracac pod gore i do tego moje 3 pietro i strome schody i nic...:wściekła/y:
 
Jolka - to trzymam kciuki, by szybko sie otwieralo....u mnie pierwszy porod dluuugo trwal (24 godziny), ciagle mialam rozwarcie na 3 cm, po nastepnym badaniu znowu...3cm - deprymujace, wiec wzielam PDA tak kolo 14:00 (znieczulenie zewnatrzoponowe)- urodzilam o 23:00, chyba bym bez znieczulenia nie wytrzymala, bo to tak dlugo trwalo. Skonczylo sie i tak kleszczami, bo moj Maxio "patrzyl w gwiazdy", co oznaczalo, ze zle lezy
a drugi porod tylko 5 godzin, bez znieczulenia, calkiem naturalnie, cudnie:tak:

spaceruj duzo, wiem, ze to ciezko, ale szybciej sie otwiera:-D
 
reklama
jolka to zycze szybciutkiego porodu i by zlapaly cie te skurcze..mi zostalo jeszcze 13 dni..ja slyszalam zawsze ze chlopcow sie przenosi a dziewczynki wczesniej a mi sie wydaje ze nie ma na to regoly dzidzia wie kiedy ma sie urodzic czy to chlopczyk czy dziewczynka..
 
Do góry