reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Jolka gratuluje!!
Pscola super!!!! A juz czekalam na wiadomosc od Ciebie:tak: A tu taka niespodzianka!!:-) Swietnie, ze czujecie sie dobrze i maly spokojniutki! Nigdy sie Ciebie nie pytalam, ile masz latek?? Pytanie bardzo pasuje do sytuacji:-D:-D;-);-), ale nie moglam sie powstrzymac:-D:-p:-p
 
Pscola gratuluje!! Fajnie,ze tak szybko i latwo poszlo...zdrowka dla WAS!! Moja mala to Maja Liliana i miala 3210 i 50 cm.I juz nie jest taka spokojna:-D
 
Witam,urodzilam 14 sierpnia o godzinie 21:17 sliczna,zdrowa corcie.Troche porod trwal,bo 18 godzin...to znaczy bole tyle trwaly;-) Sam porod okolo godziny.Dostalam PDA ale cos slabe bo i tak ´bolalo jak cholera...i bardziej z prawej strony...Ale ogolnie nie bylo zle.Myslalam,ze bedzie gorzej;-)Fajnie,ze juz po wszystkim,szybko wracam do formy i ciesze sie moja kruszynka,ktora (jak narazie) jest bardzo spokojna,taki aniolek nie dziecko,tylko je,spi i sie troche przeciaga,rozglada...moja kochana rybcia.:-) Pozdrawiam wszystkie mamusie a tym nie rozpakowanym zycze szybkiego rozpakowania:tak:

Hej Dziewczyny!
z przyjemnoscia zawiadamiam, ze my juz po....:-):tak::-):tak:
Aramis Christoph przyszedl na swiat 23.08.09 o 13:21, po 4 godzinach, bez komplikacji, porod naturalny.
2960g, 50cm, mala ta moja kruszynkaz ale zdrowy jak rybka, grzeczny i ciagle chce jesc:-D
a ja czuje sie dobrze, od srody jestesmy w domku

Gartuluje dziewczyny:-)
 
dzieki dziewczyny:-)

Aga -no to juz jak nie moglas sie powstrzymac, to Ci oczywiscie napisze; mam 35 lat :)szok:), choc czuje sie na duzo mlodziej:-D

dzis jeszcze jade z Aramisiem do szpitala sprawdzic bilirubine, bo jak nas wypisywali mial troche podwyzszona, ale mysle ze jest OK, bo juz nie jest "brazowy" na buzi, w ogole ma buzie jak laleczka, taki wyrazny i proporcjonalny
 
Dla kazdej mamusi jej dzidzius jest najpiekniejszy!!:tak::-) 35 lat to nie tragedia! Mnie w grudniu stuknie 34!:tak: Jeszcze raz gratuluje!!
 
reklama
ellooo

Wracam dzis do DE w poniedzialek wkleje fotki :))

Gratuluje Mamusia
Buziole dla dzidziusiow

Witam nowa mamusie

A ja mam pytanko:
gdzie mam isc w DE wyrobic prawo jazdy i dowod osobisty bo w Polsce mi nie wydadza z tego wzgledu ze nie mieszkam w PL i nie przebywam tu 180 dni w roku:baffled:
 
Do góry