reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Puk, puk, nie ma Was??? a gdzie Wy???

przyznaje, ze mam teraz mniej czasu na pisanie, bo praca, potem szybko odebrac dzieci, a w domku czeka codzienny chaos

w przyszlym tygodniu idziemy zapisac Maxia do szkoly
zrobimy tez przy okazji test na inteligencje, bo pani dyrektor w przedszkolu podejrzewa wysokie IQ - zobaczymy:-)

a co u Was?
 
reklama
no i jeszcze obiecane zdjecie naszego urodzinowego Nikosia:-)
 

Załączniki

  • Ostern_2008 042.jpg
    Ostern_2008 042.jpg
    101,8 KB · Wyświetleń: 30
ello

Pscola swietne zdjecie syn uroczy :)
A u Nas z nowosci to raczkujaca Laura z jednym zebem:tak:
Od wczoraj trenuje wstawanie na nogi z pozycji raczkowania.Lapie sie wszystkiego i staje na nozki.Teraz musze miec ja ciagle na oku.
 
Pscola gratuluje inteligentnego dzieciaczka:tak:
Anka z Laury to "szybki Bill":tak:;-):-) Dopiero, co zaczela raczkowac a juz staje na nogi mala spryciula:tak: Zuch dziewczyna!:tak::-)
A my bylismy wczoraj na bilansie dwulatka. Lekarz zbadal rozwoj motoryczny i jezykowy syna i stwierdzil, ze motorycznosc bardzo dobra, a jezykowo super!!:tak::-) Daleko ponad przecietna w tym wieku!:-):tak: Jestem bardzo zadowolona tym bardziej, ze Erika chowamy dwujezycznie, a niedlugo pewnie dolaczy trzeci jezyk-angielski:tak: Nasz pediatra twierdzi, ze w wieku 2 lat dziecko powinno wymawiac 20 wyrazow i 2 krotkie zdania, nawet bezookolicznikowe:tak:, a nasz "zapiernicza" juz jezykowo jak mala motorynka:-D:-D Najwazniejsze, ze wszystko w porzadku i dziecko zdrowe:tak:
 
PScola spoznione ale jak najbardziej kolorowe i slodkie zyczonka wszystkiego co najlepsze dla synka!!!! No i gratuluje takiego zdolniachy...

Dla naszej slodkiej krolewny Laury tez wielkie brawa!!!! :-)

MAgda slodki synek i juz ponad miesiac ma...jak ten czas leci...:szok:
Co do kolek popros lekarza o SAB SIMLEX..U nas sie sprawdzil...z reszta juz od wielu osob slyszalam i nawet kilku osobom slalam do polski bo tez uwazaja to za rewelacje...No i wracaj tu jak najszybciej :-)

A ja dopiero wrocilam w srode teraz do domu ...Moj Adam we wtorek wrocil z Miami...opalony,zadowolony ale wykonczony...zmiana czasowa i szalenstwa go powalily:-D
Nasza panna rozgadala sie juz calkiem calkiem...Nawija w dwoch jezykach...:-)
 
Dobry wieczor:-), u nas dzis prawie caly czas padalo:wściekła/y: pogoda jakas taka nie zaciekawa:wściekła/y: Ja chce juz wiosne!:tak: Nawet z Erikiem na spacer nie dalo rady pojsc, bo ten cholerny deszcz.... Ale za to po poludniu pojechalismy na zakupy. Trzeba bylo malemu kupic buty na wiosne i troche podkoszulek z gatkami:tak:. Kupilismy mu buty z Geoxa, drogie jak choler, ale pani w sklepie zapewniala, ze stopa sie w nich nie poci:tak: i o to nam chodzilo:tak:, wiec pieniadze chyba nie wywalone w bloto:-). W poniedzialek czeka Erika wielki dzien, bo bedzie latal juz bez pieluchy. Panie tak go chwala, ze juz od jakiegos czasu pieknie chodzi na sedes i lata z sucha pielucha, ze zaproponowaly jej calkowite zdjecie:tak:. Ale w zamian musimy zaopatrzyc Erika w jeszcze wiecej ubranek na zmiane, bo wiadomo, w razie wpadki, a beda pewnie jeszcze w tym miesiacu sie zdarzaly, trzeba go przbrac:tak:
 
Aga - to szybko pozegnal sie z pielucha - gratulacje, moje chlopaki dluzej potrzebowaly (z mamusia w domu to jakos dluzej trwa:tak:) , ale jak juz to od razu , z dnia na dzien.

a ja jak patrze na ta pogode za okne, to mi sie odechciewa, wlasnie padal snieg!!!!:szok:
a my mamy w sobote wesele brata mojego malzonka i mam sukienke na ramiczka:szok:, chyba plaszcz trzeba zalozyc, zimowy!!!
 
reklama
Aga - to szybko pozegnal sie z pielucha - gratulacje, moje chlopaki dluzej potrzebowaly (z mamusia w domu to jakos dluzej trwa:tak:) , ale jak juz to od razu , z dnia na dzien.

Jeszcze tak nie do konca sie pozegnal:tak:, bo w domu raz szedl na kibelek a innym razem nie chcial i robil w pieluche:szok:, wiec niezly z niego aparat:-D:-D. Ale tym bardziej jestem zadowolona, ze w zlobku juz tak dlugo jest "trocken":tak:
Apropos wesela, ja mam niedlugo dwa wesela w tym jedno na poczatku maja, a jeszcze sobie sukienki nie uchodzilam:szok:, bo wszystko jakies takie przedpotopowe w sklepach. Mam nadzieje, ze zdaze z zakupem, bo inaczej to chyba pojde w pizamie;-);-):-D
 
Do góry