reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Madzia, no nareszcie jestes!:-)
Szymonek slodki jak czekoladowy zajaczek :O)

odezwij sie jak bedziesz w domu, a teraz zycze Wam milego pobytu w Polsce:-)

smacznego jajeczka dziewczyny!
 
reklama
Dobry wieczor,
my juz po urlopie, szkoda,ze tak szybko, a bylo tak fajnie:tak:. Pozwiedzalismy sobie Szwajcarie, Austrie i Liechtenstein, takze urlop bardzo aktywny i intensywny:szok::tak:. Mam nadzieje kobiety, ze Swieta sie wam udaly!:tak:
Pscola wszystkiego naj dla synka z okazji 3cich urodzinek!!

Jutro juz niestety do pracy:no: ale tylko cztery dni i znowu weekendzik:tak:
 
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy.
jestem Agnieszka , przypadkiem znalazlam ta strone i szkoda ze tak pozno bo jest ciekawa.Mam dwoch chlopakow Domi 4 lata i David 2lata , moim zmartwieniem jest ze nie chca mowic po polsku.Jestem ciekawa jak jest w innych rodzinach?.
 
Cześc dziewczyny. Teraz pisze z Polski jestem tu do niedzieli potem wracamy do domku i niestety nie bede miala przez jakis czas internetu . Nie mam za wiele czasu sobie popisac z wami bo moje maleństwo albo ciągnie cyca albo ma kolki. Już nie mam siły czasami chce mi sie płakac razem z nim tak mi go szkoda jak sie pręży i robi się purpurowy. Napisze więcej jak będe miala troche więcej czasu:-) bo teraz mam najazd gości:-) każdy chce zobaczyc malutkiego. Pozdrawiam was gorąco i jeszcze tu wróce:-)
 

Załączniki

  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 22
Czesc nowa Agnieszka, witaj !
mam chlopcow o rok starszych od Twoich, moj duzy mowi dobrze po polsku (po niemiecku lepiej), maly dopiero zaczyna, ale miedzy soba zasuwaja po niemiecku, bo latwiej. Mimo to nie trac nadzei, ze sie naucza, to tylko na poczatku tak beznadziejnie wyglada, mow do nich duzo, nawet jak myslisz, ze Cie nie rozumieja:-)

Madzia- wspolczuje kolek, masuj brzuszek, a jak bedzie bardzo zle, to idz do lekarza, na pewno cos dostaniesz co zlagodzi

a ja chodze sobie juz do pracy...dobrze jest, choc przychodze do domu troche zmeczona, ale moze to tez pogoda winna?!?!
 
Madzia sliczny synek, ach te kolki, moj nie mial, ale wyobrazam sobie, ze chodzisz na rzesach:no:.
Pscola, tak to jest jak sie pracuje, czlowiek przychodzi do domu padniety, ale pewnie tez i pogoda ma na to wplyw.
Witaj nowa mamusiu! U nas maly sie rozgadal jakies 3 miesiace temu. Wiecej mowi po niemiecku, bo otoczenie, zlobek, tata, ale ja caly czas po polsku, wiec w naszym jezyku tez juz sie dobrze porozumiewa. Czasami Erik asymiluje dwa jezyki i np. zamiast "guck mal" odmienia po polsku i mowi "guckaj":-D:tak: Wiec mamy wesolo.
 
Pozdrawiam i dziekuje za serdeczne powitanie!.
Kiedy chlopcy byli mniejsi wszystko bylo latwiejsze, dzis i jutro przedszkole ma zamkniete-pogoda jest okropna i dzieci jak to chlopaki ciagle bija sie pod najmniejszym pretekstem....
Jestem dzis psychicznie wykonczona!!!.
 
reklama
Dzien dobry, :tak: u nas dzis pieknie jak juz dawno nie bylo1:tak::-) Wlasnie wrocilismy z Erikiem ze spacerku i maly juz sobie ucina drzemke, a ja moge troche sie pobyczyc. Widze, ze wszystkie gdzies wybylyscie, bo juz dawno nikt nie pisal:tak: Ostatnio zastanawialam sie czy nie zamienic mojego pelnego etatu na 3/4 albo pol. Zdecydowalismy z mezem, ze chyba przejde na pol etatu pod koniec roku, bo chcialabym jeszcze w miedzy czasie zrobic Aufbaustudium i byc moze powrocic do swojej wczesniejszej profesji, a mianowicie nauczania:tak:. Na razie to takie plany, a co z tego wyjdzie, okarze sie pewnie po rozmowie z pracodawca:baffled:
 
Do góry