reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witam wszystkie mamy i pszyszłe mamy do których ja tez naleze ja jestem z Essen i ciesze sie ze znalazłam waz bo całkiem to pszypatkiem sie stało
 
reklama
Czesc Przyszla Mama - witaj i mam nadzieje, ze bedzie Ci sie u nas podobalo, a jak masz jakies pytania to wal smialo:-)nie jestem z Twoich okolic, ale to nic
rzeczywiscie jakos ostatnio tu pusto, nie wiem gdzie dziewczyny sie podziewaja!!!, ale ja jestem.

Kiedy masz termin porodu? jak dlugo mieszkasz juz w Niemczech?
 
ello
dawno mnie tu nie bylo wybaczcie:zawstydzona/y:
Witam Przyszla Mame.Napisz cos wiecej o sobie:-)

U nas wszytko wporzadku.Laura szaleje.Szczypie niesamowicie mocno:baffled:zostawi slady na skorze:crazy:Ostatnio cwiczy rownowage puszcza sie stoi ok 10s i pada na dupke:-D
Dalej mamy tylko jednego zabka ale juz widac druga dolna jedyneczke musi sie tylko przebic:happy:

Aga 29 no to Eryk dal popis a faktycznie trzeba zwracac uwage bo takie dzieci szybko podlapuja mimo iz nie wiedza co mowia powtarzaja:laugh2:

Pscola fajnie ze swietnie spedziliscie czas.My mamy komunie w maju a to nie to samo Weselicha to jest bibka:tak:A Twoj juz wyzdrowial?
 
Czesc Marita - witaj u nas:-)

no i Ania - nareszcie jestes, juz myslalam, ze sama zostalam. Malozonek wyzdrowial, dzieki, ja w pracy, coraz wiecej do roboty mi daja, ale bede zagladac tutaj na pewno, bo w domu teraz nie mam za duzo czasu - jednak te 4 godziny rano gdzies uciekaja, a praca w domu nie zmalala:tak:
 
czesc dziewczyny ja mam termin na 31 maja mieszkam w niemczech rok i miesiac .A tak ogulnie musze wam powiedziec ze nie wiem kiedy wpadne znów bo strasznie mnie boli podbrzusze i musze lerzec w łuszku poniewasz mam szew załorzony i boja sie ze za szybko mi pujdzie a prawdopodobnie zdejma mi go w poniedziałek to wiec moge urodzic wczesniej wiec uciekam do wyrka bo wpadłam tylko na chwile jak sie poczuje lepiej to wpadne jeszcze czymajcie sie cieplutko i miłego pisania
 
Hej kobitki!!!!!!

Witam nowe mamusie jak i te przyszle nowe :-)

Co tam macie za plany na majowke?
My na jakis piknik mamy jechac ktory zaczyna sie ok 20:00 i bedzie w lesie:szok::laugh2: Ciekawe czy spotkam jakiego czerwonego kapturka albo wilka;-)

A tak golnie to u nas oki...mialam ostatnio malowanie w duzym pokoju..kupilismy sobie nowe mebelki do wohnzimmer,i teraz szukam sofy 3 osobowej czarnej,rozkladanej...jeszcze rozgladamy sie za plasma-tzn.Lcd,ale nie mozemy sie zdecydowac:-D no i obrazy jakies by sie przydaly,zaslonki nowe i pare iinych rzeczy...ale powoli soie rozgladam...nie chce kupic gowna...No i wtedy jak skonczymy ten pokoj zabieram sie za Noemi apartament :)
 
reklama
Anka-gratuluje sukcesow cory:-)
Swoja droga to niezla z niej juz pannica...Jeszcze troche abedzie biegac :-)
U nas zebow rawie komplet..tzn. juz jest 20 ale czekamy az wyjda calkowicie :-)
 
Do góry