reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dziewczyn, ktore maja założony szew Mcdonalda

witam
dolaczam do zaszytych :-)
mam nadzieje, ze szew dzielnie utrzyma szyjke zamknieta do 37 tygodnia i bezpiecznie dotrwamy do lipca
na razie martwie sie mocno, bo meczy mnie kaszel, mam nadzieje, ze nie zaszkodzi swiezo zalozonemu szwu
 
reklama
Wiola my sie znamy z tematu o wczesniakach a raczej ja znam Twoja historie. Ja urodzilam synka w 26 tygodniu. Tez balam sie zajsc w druga ciaze. Jak narazie u mnie wszystko ok. W polowie marca sciagaj mi szew. Mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok do tego czasu. Wam tez tego zycze.
Mama aniolkow czy to Twoj pierwszy raz ze szwem?
 
Mama aniolkow czy to Twoj pierwszy raz ze szwem?
Owszem, jednakże w poprzedniej ciąży moja szyjka trzymała ładnie, ale ze względu na ilość łyżeczkowań po stratach zastosowano u mnie profilaktycznie szew szyjkowy w 13w6d. Szyjka i tak mi się już skróciła, bo jeszcze 2 tygodnie temu miała ok. 35 mm, teraz nawet 29 mm.
Plamienie po zabiegu już prawie się skończyło. Jutro mam wizytę kontrolną.
Boję się o dzidziusia. Jak się ma po tym wszystkim.
Biorę też dużo leków, clexane, encorton, acard, duphaston, luteina.
Pozdrawiam
 
Czy udało sie utrzymać do końca poprzednia ciążę o której piszesz? Trzymam kciuki bo widzę, ze bardzo duzo przeszlas. Sporo tych leków - wszystkie zapisane przez lekarza?
 
Niestety, Franuś umarł we mnie, nie wiemy dlaczego, ale wtedy brałam tylko acard, duphaston.
Ta ciąża jest na clexane w końcu i na encortonie. Już dwa razy leżałam na patologii ciąży z badaniami i zakładaniem szwu.
Jutro wizyta, oczywiście boję się bardzo...
Ściskam, dzięki za dobre słowa
 
Ojjj... Przykro mi :(
Pamietaj męczyć lekarza o regularne wymazyy z pochwy - to bardzo ważne! Trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Ja prawie od samego początku biorę Lacibios Femina. To jest to samo tylko w tabletkach do lykania. Boje sie wkładać tych czopkow... Progesteron tez mam w czopkach ale na szczęście moge używać go od tylu ze tak sie wyraze ;)
 
reklama
Rozumiem.
Ja wkładać się nie boję ;) zresztą luteinę także wkładam dopochwowo, zwracając uwagę, aby umieścić ją płyciutko, zaraz przy wejściu.
Tak samo planuję robić z lactovaginalem 1x na tydzień. Sporo kobiet zażywa sobie go w ciąży i tak się zastanawiam jak do tego ma się stan po szwie, ale wydaje mi się, że nie ma przeciwskazań, wszakże w pochwie multum bakterii kwasu mlekowego, więc dodatkowe się przydadzą.
 
Do góry