reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

nie polecam zmian mleka za szybko u nas zaczely sie przez to ogromne problemy z wypróżnianiem.. co prawda to bylo zaraz po urodzeniu... w szpitalu dostała bebiko w domu tez dałam bebiko ale potem zachciało mi się bebika omneo ,bebilonu, nana znowu bebika ...przez te zmiana zblokowała się i do dziś mamy problemy...lekarka mnie spkrzyczała ze nie wolno tak dziecku zmieniac :wściekła/y: no to już nie zmieniam teraz jest na bebilonie pepti ale jak sie okaze ze mozemy zmienić na normalne mleko to chce dac bebilon z prebiotykami fajnie sie szybko rozpuszczał i chyba malej też odpowiadał:tak:
 
reklama
:-) Dzieki za odpowiedzi jutro kupie herbatki i bedziemy dopajac, czy wasze dzieciaczki jakos wam sygnalizuja ze chcą pić a nie jeść?
 
Marta@79 - ja swojemu synkowi oprócz herbatek Hippa od tygodnia daję do picia rozwodniony soczek jabłkowy Gerbera, a rozcienczam w proporcjach 50 na 50. Synek bardzo lubi pić, nie daje jednak znać kiedy chce mu się pić, po prostu ma swoje stałe pory jedzenia mleczka, a między nimi podaję mu herbatki lub soczek, jeżeli nie ma ochoty pić to po prostu wypluwa smoczek :)
 
:tak: Dopiero od kilku dni jesteśmy na butelce, wcześniej mniejwiecej już były pory jedzonka ustalone ale teraz troszke sie pozmieniało, musze chyba na kartce przez kilka dni pisać sobie o której je i zobaczymy jak to wyjdzie.
:-) Olu czy twoja dzidzia nie jest zamała na soczek , bo mi lekarz polecil dawanie soczków za miesięc.
Ale jeśli twojemu szkrabkowi nic nie jest to może też spróbuje bo mam moją Gabrysie podtuczyć troszke.;-) :tak:
 
reklama
Na razie przez całe moje życie spotkałam tylko 2 Marty, nie mówiac o slicznych Martuśkach foromowiczek:-). Takie fajne imie, a takie mała popularne, ale to dobrze, bo moja siostra miała 7 immienniczek w klasie w liceum-Agnieszek:szok::szok::szok:(razem było ich 8 na 17 dziewczyn.... beka straszna:oo:)

Jak niektórzy słyszeli moje imie jak byłam mala to sie dziwili i każdy mówił że to imie dla starej baby:-( i mi zawsze przykro było....:sick:
Mówić takie rzeczy małemu dziecku.....:szok:
 
Do góry