reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

Marta@79, ja dostalam z poradni metabolicznej zalecenia, aby przepajac woda lub herbatkami (moja Viki uwielbia herbatki Hippa) godzine po kazdym posilku, aby za duzo wapnia nam sie nie odkladalo.
 
reklama
Jesli chodzi o zciąganie mleka to nie wspominam tego miło. Odciągałam kupe czasu i dupa blada prawie nic nie zchodziło, a piersi az pekały. Ma to podobno związek z jakąś blokada psychiczną, bo jak zamknęłam oczy i pomyślałam o tym że karmie mała to zawsze troche poleciało...:confused:

a co do odciagania ja miałam nawał w pierwszych tygodniach sciagałam nawet 150ml z jeden pierski:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:
ale potem dostałam zapalenia piersi oby .strupy i rany aaaaah i GRYPA NA MAXA.
 
Witam, od kilku dni jestem butelkową mamą, karmie mojego szkraba nutranigenem, 6 razy dziennie i mam pytanko kiedy należy dopajać dzidzie i czym, zupełnie niewiem:-( . Boje się że jeśli zakażdym razem bąde jej dawała mleczko nawet jeśli ona chce tylko pić to strasznie ją podtucze:-)
a ja proponuje wode .............:eek: :eek: :eek: :eek:
 
Ja też karmię od jakiegoś czasu butelką (NAN 1 HA) i przepajam moją małą Natalunię herbatkami HIPPA koperkowa i na przeziębienie. mała od razu je polubiła i chętnie pije.
Tak wogóle bardzo serdecznie witam wszystkie internetowe mamusie. Jestem nową i mam nadzieję że się zaprzyjażnimy. Mam 10 tygodniową córeczkę Natalkę.
 
Ja też karmię od jakiegoś czasu butelką (NAN 1 HA) i przepajam moją małą Natalunię herbatkami HIPPA koperkowa i na przeziębienie. mała od razu je polubiła i chętnie pije.
Tak wogóle bardzo serdecznie witam wszystkie internetowe mamusie. Jestem nową i mam nadzieję że się zaprzyjażnimy. Mam 10 tygodniową córeczkę Natalkę.
Witamy w gronie mamusiek:-) Moja Wiki tez pije Hippa i bardzo je lubi,zreszta mi tez smakuja;-) pozdrawiamy
 
Ja też karmię od jakiegoś czasu butelką (NAN 1 HA) i przepajam moją małą Natalunię herbatkami HIPPA koperkowa i na przeziębienie. mała od razu je polubiła i chętnie pije.
Tak wogóle bardzo serdecznie witam wszystkie internetowe mamusie. Jestem nową i mam nadzieję że się zaprzyjażnimy. Mam 10 tygodniową córeczkę Natalkę.

witamy serdeczkie.....pisz czesto i duzo.....pozdr.:tak: :-D :tak: :tak:
 
martka79
własnie ogladałam wasze fotki ....extra ta twoja mała . i jaka sliczna . super jakie ma piekne oczeta. szkoda ze nie mam synusia wymarzona synowa:-) :-) :tak: :-D :-D :-D :-D
 
Madzia z wyglądu może i wymarzona, ale charakter to jej się po mamusi robi...a to dobrze dla przyszłej teściowej nie wróży!!!

Mam pytanko jako cyckowo-butlowa mama... Michaśka wieczorem dostaje butle i piła NAN ale moja mama kupiła mi ostatnio BEBILON a słyszałam, że jak dziecko pije BEBILON to potem nic innego nie chce:-(, Prawda???:confused::eek::baffled:
 
reklama
martka79
moja piła najpierw bebilon ale pepti i potem nan i nie miałam problemów nie wiem jak odwrotnie . jednak ja ni e kupowała bym mleka ot tak. została bym przy jednym. wiem ze mała zjada niewielki ilosci ale one troche róznia sie składem .......i na zmiane moze zareagowac róznie.
hehehheheh ah te synowe- ze mnie to jedza na maxa:eek: :eek: :eek: ale tesciowa daleko wiec nie ma za wiele okazji do.....:baffled: :baffled: :baffled:
 
Do góry