reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SZTUCZNE MLEKO

reklama
Dzien dobry, my juz na nozkach od 8-smej godzinki, wyspalismy sie za wszystkie czasy:tak: Moj maly cos marudny sie zrobil, chyba zeby ida na potege. No coz damy rade. Dzisiaj moze troszeczke wyjdziemy pospacerowac jak sloneczko wyjdzie, bo w deszcz to mi sie nie chce nigdzie wysciubiac nosa.:no:
 
Skąd Ty jesteś aga29, że na deszcz narzekasz? U nas ani jednej chmurki i słońce nawala po oknach jak szalone, po nieziemsko brudnych oknach zresztą :-)
 
minia jakbym była bliżej to bym podskoczyła do ciebie i ci je umyła,bo strasznie lubie ale tlyko jesli są plastikowe ;-) :cool2: u nas pogoda w miare a Gabi akurat zasneła więc jestem na chwile a zaraz zmykam do porządków

za 10 dni wraca mąż to trzeba sie co nieco odnowić :tak:
 
minia co to za kartki pod twoim zdjeciem?? strasznie tajemnicze znaki sie tu poawiają i te chore zasady z wklejanniem zdjęc,trzeba przycinać zmniejszać nie podoba mi sie to
 
Te kratki to chyba od ilości postów zależą, Ty też masz :-) A ramy w oknach mam drewniane, ale nie takie stare rozkręcane, normalne. Nie cierpię hermetyczbych plastików .....
 
A ten cebion jest na receptę? dokładnie tak się nazywa?

heksa - 5 razy dziennie przez jaki czas podawałaś?
 
reklama
Witam!
I ja zaliczam się do grona mam butelkowych.Karmie miesięcznego syna prawie od poczatku,zresztą moja Martyśka jest też butelkowa.
Nie stresuje się tym,że nie moge piersią,poprostu tak musało być,nie będzie mi to dane.
Jedno wiem dzieci moje rozwijają się świetnie ,a mały już zjada150ml lub wiecej mleka co 2-3 godz.
Martyśka była na Nutramigenie a Szymon jest na Bebilon Pepti.
Powiedzcie mi co to takiego ten Cebion?
I ja mam problemy z pleśniawkami i pędzluje Aftinem ale nezbyt pomaga!!:no:
 
Do góry