reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SZTUCZNE MLEKO

Jak walczycie z białym nalotem na języczku. Czy taki nalot zawsze oznacza plesniawki?


najprawdopodobniej to nie zadne plesniawki, tylko osad z mleka... jesli jest tylko na jezyku... plesniawki wyslepuja w calej buzi - na dziaselkach, podniebieniu, wewnatrz na policzkach...
a osad ten schodzi po Cebionie, bo Cebion jest kwasny... po cytrynie efekt bylby ten sam...

z takim nalotem nie trzeba nic robic...
 
reklama
witamy i my dzis !!!!
cóz za szalony dzien . maja wstała o 8.30 bo wstawała w nocy jakas niespokojna była. potem nie chciała za zadne skarby połozyc sie po południu zaczełam od 13.00 -nie , odczekałam o 15.00- nie:no: :no: :no:
:szok: no to nie kładłam juz jej wcale........................o rany a potem to sie działo............pd 18.00 juz ledwo stała na naogach ....... nie mówie juz o tym ze była jęcząca na maxa:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: no i padło biedne dziecie po 19.20 - ciekawe do której pospi:eek: :eek: :eek: pozdrawiamy
 
Dzięki za rady. Dziś zakupie ten cebion i zobaczymy jaki będzie efekt, bo faktycznie po Aftinie niewiele lepiej, a pędzlujemy już drugi tydzień.

A z tym nalotem to sama nie wiem co to jest, bo położna na wizycie patronażowej stwierdziła pleśniawki i kazała pędzlować Aftinem, a pediatra orzekła delikatny nalot od mleka. Faktycznie nalotu nie ma w calej buzi tylko na języczku, więc może to nie pleśniawki.
 
Dzien dobry, u nas juz butla dzisiaj poszla w ruch o godzinie 8. Dziecie sie najadlo,pobaraszkowalo, a teraz spi jak baranek:-) Mam nadzieje, ze pogoda sie u nas poprawi, bo dobrze by bylo sie dzisiaj przewietrzyc.A na razie chmury:-(
 
wiatmy
nie było tak zle. wstała o 2.00 na papu i do 7.00 spałysmy .....
pogoda lipa na maxa. mazury w deszczu:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: i nici ze spaceru.....mam nadzieje ze przestanie szybko bo juz mam dosc tego dnia:eek: :eek: a gdzie do konca:szok: :szok: :szok: :confused: :confused: .
pozdrawiamy.
 
a chciałam wam powiedziec ze sciagnełam sobie nowe gg7.5 z radyjkiem i moje dzieci stoi przy stoloku gdzie gra i tanczy na maxa.:laugh2: :laugh2: :laugh2: o dziwo przy muzyczcce disci polo której nie znosze.........:no: :no: :no: . w kogo to uwielbienie nie wiem:confused: :confused: :baffled: :baffled: moze tata nam o czyms nie powiedział
buhahahahhahaha
:eek: :-p
 
reklama
aga29 no coś Ty, ja mieszkam rzut beretem od Mazur i mam za oknem piękne słoneczko :-) No chyba, że te chmurzyska od Ciebie do nas lezą :-p
 
Do góry