reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

reklama
aaaaaaaaaaa własnie spojrzałam na mini suwaczek swiateczny i dotarło do mnie ze swiata zblizaja sie wilkimi krokami ...... co kupic na praezen t ja chyba zdecyduje sie na krzesełko uczydełko fisher price a wy ???moze jakies ciekawe pomysły???????
 
wiem że są jakieś badania nie pamiętam jak sie nazywają :baffled: IgE chyba?? Pobierają krew i sprawdzają czy organizm produkuje przeciwciała na dany alergen w tym przypadku na mleko krowie... u nas chyba kosztuje 30-40 zł
 
Witam Mamy Butelkowych Dzieci,

Ja jestem mamą wcześniaka (27 hbd 1340 g) moja Ola od samego początku jest "na butelce".Mała przy piersi bardzo się męczyła,zasypiała więc dałam sobie spokój po co miałyśmy się obie męczyć? Na dodatek jak karmię Ją butelką wiem ile zjada.Przez sześć miesięcy ściągałam pokarm,było to męczące,ale miałam dobry laktator.Teraz jest na bebilonie pepti(ma alergię na białko).Zdaję sobie sprawę z tego,że gdyby ssała pierś miałabym dłużej pokarm i na pewno dla Niej byłoby lepiej,ale i tak udało mi się kawałek czasu utrzymać laktację.

Pozdrawiam:-)
 
Witaj M.P i witajcie inne mamuski.
Mam pytanko dotyczące SINLACu, ale zaczne od początku, niedawno wpadłam na pomysł rozszeżania diety mojej 4 m córeczki (jest uczulona na mleko krowie i pije nutranigen). Pomyślałam że zaczne od kleiku ryżowego mała dostawała go przez 2 dni po 30ml. poczym się wystąpiły objawy alergi (wysypka, ulewanie, dziwna kupka) więc odstawiłam kleik. Jak objawy przeszły dałam jej kleik kukurydziany 30ml, było ok więc następnego dnia dałam 45 ml i objawy alergi wróciły takie same jak wcześniej. Znów odczekałam kilka dni az objawy ustąpiły i dałam jej Sinlac 5 łyżek wody i 1 łyżka proszku i kilka godzin póżniej dziwna kupka, krostki i ulewanie (więcej chyba jej się ulewa niz trafia do żołądka) nie wiem co robić bo sinlac jest niby dla dzieci z alergią a reakcja alergiczna była najsilniejsza. Czy to możliwe żeby Sinlac uczulał ?:-( :sick: :confused:
 
Marta@79 mojej kuzynki córka miała potorną alergie zołądkowa, muwiono na poczatku że to skaza białkowa, ale potem sie okazało co innego, a najbardziej ja uczulało mleczko dla alergików, nie napisze ci teraz co mogła pic, bo za pózno na telefon do kuzynki .Jutro napisze!!!
 
reklama
Witajcie,

Marta@79 trudno mi powiedzieć czy nestle sinlac może uczulać,mi poleciła go alergolog,ale moja Mała jak narazie nie jest entuzjastą tego produktu.Jadnak w niedługim czasie zamierzam znowu próbować.

Martka79 Z tą wytrwałością to jakoś tak samo poszło...nie było innego wyjścia.:-)
 
Do góry