reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne wiadomości!!!!!!Bez komentarzy.

Wiadomości od Ritki!

Rozmawiałam z nią przez telefon jakoś po 15, nie miała siły napisać sms-a, a ja nie miałam jak napisać na BB.

Urodziła! O 11.50! Mały waży 3900 i ma 59 cm (jeśli nie pomyliłam)! Mówiła, że po ściągnięciu balonika wszystko potoczyło się bardzo szybko i nie zdążyli jej nawet naciąć, więc popękała i było troche problemów PO - m.in. nieobkurczająca się macica. Słychać było po głosie, że jest zmęczona, ale bardzo BARDZO szczęśliwa! Mąż był przy porodzie i bardzo jej pomógł! I miała jeszcze siłę, żeby mnie pocieszyć, że ten balonik nie jest taki zły i, że chociaż bolało, to przynajmniej było bardzo szybko. I macie pozdrowienia!
 
reklama
sms od Marji:)

o 3.35 urodzilam synka-jest boski, na Dorotke nie bylo ale 5h i godzina ciezka na koniec. Waga 3350 i 58cm. Jest przekochany. Ja mialam problem, utracilam sporo krwii ale juz lepiej mi. Powiedz Dagnie niech meczy meza a porod murowany:) pozdrowka.
 
Sms od Ritki:


"Gratki dla Marji! Teraz na was kolej :-) dochodzę do siebie! Mam mocną anemię, bo straciłam dużo krwi! Franek jest cudowny! Jestem zakochana! :-)"
 
Witam. Mnie dopadlo jak zwykle na partyzanta.
Phoebe przyszła na swiat 02.10 o godz 9:58.
Waga 3620 50cm dluga.
Obie czujemy sie dobrze. Porod lekki, opisze pozniej.
 
Ostatnia edycja:
WIADOMOŚĆ OD DAGNY!


"Leze juz w szpitalu, zakladanie balonika bolalo jak cholera, lekarka sie z tym meczyla chyba z pol godz, bo nie mam rozwarcia! Na usg brak wod plodowych, stare lozysko! Co chwile mam skurcze, wiec do rana moze cos sie ruszy ;-) Pozdrow BB :-)"
 
Wiadomość sms od Dagny z 17.50 dzisiaj.

"O 15.05 przyszła na świat Matylda! 3600,57 cm.Całą noc nie spałam, bo miałam bóle krzyżowe, a od 6 na porodówce,z bólami prawie bez przerwy.MAKABRA! :) "
 
Wiadomość sms od Dagny z godz 15:

"Wlasnie sie dowiedzielismy,ze mala ma goraczke 38.5 i wzieli nam ja. Bedzie podpieta pod kroplowke 24h, robia jej szystkie badania, schizuje jak glupia"


 
reklama
Do góry