reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Nadziu! zawsze podziwiałam kobiety takie jak Ty - decydujące się na samodzielne macierzyństwo ( nie lubię określenia "samotna matka" bo sama nie zawsze znaczy samotna!!!). Nam , kobietom, które razem z mężami, tatusiami wychowujemy nasze maluchy czasem narzekamy że jast nam ciężko - a Ty jesteś zdana sama na siebie i nie możesz nie dać rady bo maluch ma w zasadzie tylko Ciebie... i tysiące cioć na BabyBoom :laugh:
Wszystko musi być dobrze.
Odezwij sie jak będzie Was dwoje i jak już dojdziesz do siebie.
 
reklama
Dziekuje za ciepłe słowa MamaEmilki2005 i oczywiscie sie odezwe jak bedzie juz po wszystkim.

Jeszcze raz dziekuje za informacje Mamuski :)

Pozdrawiam
 
Nadziu, dołączam się do ostatnich slów MamyEmilki2005 i dopiszę jeszcze coś - jeśli tylko będziesz potrzebowała pomocy typu namiary na lekarzy pediatrów, pomoc ubrankową (coś nam przecież pewnie zostało), porady "doświadczonych" mam, to do nas  :)

Ja co prawda rzadko sie ostanio udzielam, ale to z powodu braku czasu - praca i problemy zdrowotne swoich pociech, a głównie młodszej, niemniej jednak zawsze jestem gotowa pomóc, jak my wszystkie.

życzę wytrwałości i lekkiego porodu,
Gosia

P.S.
też jestem z Wawy. To forum tez jest od tego, by się "wygadać", więc jeśli tylko masz ochotę...może Ci ulży (mam na myśli sytuację z ojcem Dzidziusia)
 
Dziekuje bardzo Tiger za oferowana pompc.
Zycze Ci i Twoim Dzieciaczkom duzo zdróweczka :)

Równiez serdecznie pozdrawiam :)
 
Nadzia przepraszam bardzo! Jak widać dobrymi chęciami piekło brukowane :( Szczerze w to wierzę, że najtrudniejsze za Toba i Twoja dzidzią.
Jeśli będzie Ci można w jakikolwiek sposób pomóc to proszę pisz.
Pogłaszcz ode mnie brzuch :)

Magdalenka
 
Witajcie :)
17.09.2006 o godz 9.20 urodziłam zdrową córeczkę.
Urodziła sie w szpitalu im.Orłowskiego na ul. Czerniakowskiej. Poród był jak dla mnie bardzo męczący bo trwał 12h. Opieka świetna położne lekarze salowe naprawdę wszyscy byli bardzo mili i bardzo pomagali. Niestety jesli chodzi o opiekę na noworodkach pozostawia dużo do życzenia. Oczywiecie nie wszyskie panie pielęgniarki i położne sa złe ale w zależności na jaką zmianę sie trafiło. Dobijała mnie jedna rzecz a mianowicie każdy ma własną odpowiedz na zadane pytanie. Jesli zapyta sie o to samo kilka osób każda odpowiedź jest inna w rezultacie wiesz ze nic nie wiesz.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
dziewczyny jakas dobra szkola rodzenia poszukiwana najlepiej w centrum bo mieszkam przy placu narutowicza na starej ochocie

a chodzila ktoraś do damiana? tzn na emilii plater tam do nich??
 
Słyszałam wiele dobrego o szpitalu Św. Zofii - że wygodne sale, że miłe pielęgniarki, dobra obsługa, itp. Słyszałam jednak również, że w przypadku komplikacji w czasi lub po porodzie, nie mają odpowiedniego zaplecza.
Czy znacie jakieś szpitale w których jest dobrze nie tylko wtedy, kiedy idzie wszystko dobrze, ale wtedy, kiedy trzeba błyskawicznie dziecko lub matkę ratować, np. operować?

Dzięki i pozdrawiam.

Witam

Ja rodziłam 4 lata temu na Karowej, mały był solidnie podduszony ale go uratowali, wtedy nie wiedziałam że trzeba zapłacić teraz to już wiem (poród by nie trwał kilkanaście godzin). W sprawie opieki po porodzie to super. Pozostał niestety smutny wniosek: nie płacisz to się męcz sama.

pozdrawiam
 
reklama
najlepsze zaplecze medyczne ma prawdopodobnie Instytut Matki i Dziecka na Kasprzaka w W-wie z tego co wiem jeśli coś na Zelaznej jest nie tak to wiozą właśnie tam, jest blisko . Na Żelaznej chyba pracują najlepsi lekarze (chociaż pewnie nie wszyscy) dobrze tam zarabiaja więc się pchają , bo nie ma co ukrywac jest to najdroższy szpital w W-wie,,,ale moze sie myle...ja odradzam Madalińskiego...szkoda gadac...
 
Do góry