reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

a czy któras rodziła ostatnio w MSWIA??
dużo tam kobiet rodzi?? łatwo się "dostać" cy lepiej mieć znajomego lekarza??
 
reklama
a co myslicie o szpitalu Orlowskiego? chodze tam do lekarki i jestem ciekawa jak z porodem...lekarke mam mila.
 
ja rodzilam w szpitalu im Orlowskiego, co prawda ze wzgledu na polozenie miednicowe zrobili mi cc, ale generalnie wszystkie dziewczyny lezace ze mna na sali byly zadowolone, gorzej z opieka po
 
Ja polecam goroaco spziatl sw Zofii. Nie placilam za nic, poz tym, ze tata dziecka byl obecnyw czasie planowanego CC. Faktem jest, ze cala ciaze chodizlam do lekarza z tego szpitala.
 
Ja urodziłam na Inflanckiej i jestem bardzo zadowolona. Budynek robi wrażenie wielkiego gmachu (mi to dawało poczucie bezpieczeństwa). Personel fachowy, sympatyczny. Miałam pecha, bo trafiłam na długi weekend i mało było personelu, ale od poniedziałku już się zaroiło od praktykantek, które były bardzo pomocne i kochane. Jest też Pani Małgosia, która pomaga rozwiązywać problemy z laktacją. Znakomita babka! Przesympatyczna, pogodna, naprawdę kobieta ma w sobie słońce.
Polecam ten szpital, jak ktoś będzie miał jakieś pytania, to mailujcie śmiało: avocado2@wp.pl
A tu link do pisu mojego porodu: https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,2530.0.html

Ania
 
avocado2 faktycznie opieka po porodzie jest bardzo wazna, u mnie pani pielegniarka laktacyjna pojawiala sie tylko podczas obchodu i na moje slowa ze mam klopoty z karmieniem twierdzila ze po obchodzie przyjdzie i potem tyle ja widzialam a nie moglam jej ganiac po calym szpitalu jakoze po cc nie bylam zbyt mobilna i skonczylo to sie karmieniem butelka ::)
 
A ja mam pytanie - czy spotkałyście się może z taką opcją jak poród w wybranym szpitalu ale ze swoją położną (nie pracującą w tym szpitalu)? Mam problem, bo miałam rodzić na Solcu, oswoiłam się z myślą, nawiedziłam oddział, chodziłam do szkoły rodzenia, wybrałam położną a teraz zamykają oddział bo znowu mają remont... Szlag mnie trafił, bo temin mam za trzy tygodnie i muszę abarot przemyślećwszystko od początku. Zdecydowałam sie już prawie na św.Zofię (mam tam lekarza prowadzącego) ale chciałabym rodzić jednak z moją położną.
 
JU ja o czyms takim nie slyszalam ale przeciez mozesz lekarza ze sw Zofii zapytac albo po prostu odwiedzajac oddzial polozniczy sie zapytac.
 
reklama
Na pewno zapytam, ale wizyte mam dopiero za tydzień, myślałam , ze może ktoś się spotkał z takimi praktykami. Zadzwonię do Zofii i się dowiem. A może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z Międzylesia? Byłam tam tydzień temu i nie za bardzo mi się podobało, ale może nie powinnam sądzić po pozorach.
 
Do góry