reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
ja rodziłam w Bielańskim w grudniu 09 i nie miałam opłaconej położnej a mimo to opiekę miałam bardzo dobrą. Rodziłam długo, miałam problem z rozwarciem, położna polecała mi ćwiczenia, prysznic, pomagała, tylko ja nie bardzo chciałam współpracować, wszędzie był ze mną narzeczony i to Jego potrzebowałam najbardziej. Zajmowała się mną pani Basia, ale niestety nie pamiętam nazwiska. Może po prostu dobrze trafiłam na jej dyżur...
najwięcej zastrzeżeń mam do opieki po porodzie :no:
 
Jestem grudniową mamą i rodziłam w szpitalu w Międzylesiu. Przeszłam dwa porody w jednym i mogę szczerze polecić. Położne cudowne, jest ich tak dużo, że nie trzeba wcale mieć własnej (jest jedna na jedną rodzącą). Bardzo opiekuńcze i troskliwe. Także po porodzie nie było problemu z przystawieniem dzidzi do cyca na pooperacyjnej, a jak byłam zmęczona bez problemu mogłam oddać małego na noworodki. Czułam się bardzo bezpiecznie :) Miałam wykupioną salę jednoosobową z łazienką (była epidemia i to był jedyny sposób zeby mój maż mógł wejśc na oddział) tak więc jeśli chodzi o warunki nie mogę nic złego powiedziec.
Następne dziecko będę znów tam rodzić!
 
Niestety nie byłam wstanie przeczytać wszystkich postów (trochę ich dużo):wink:
Nie wiem związku z tym jakie są Wasze opinie na temat szpitala im.Świętej Rodziny przy ulicy Madalińskiego. Ja rodziłam w nim ponad dwa lata temu, i byłam bardzo zadowolona, zresztą moja mama też mnie tam urodziła, ponad 27 lat temu i chyba też nie narzekała :wink:
 
Mam gorącą prośbę, czy mogła byś mi wysłać na meila nazwisko i nr.telefonu do położnej z krórą rodziłaś, jestem już po terminie a Pani doktor zmieniła mi opcje porodu z cc na poród siłami natury a ja nie mam namiaru na żadną położną. Prawdopodobnie 23.02 będą mnie chcieli położyć w bielańskim.

Wielkie dzięki za ewentualną odpowiedz Uleńka 79
Mój meil:
krejner55@wp.pl
 
ja samo dobre słyszałam o MSWiA i wiem że jak będę miała rodzić to tylko tam.

Hm...ja w sumie nie słyszałam nic oprócz tego, że w mojej rodzinie dziewczyna leżała z bliźniętami chyba z miesiąc przed porodem, położył ją tam lekarz coby niczego nie przegapić i tak odkładali cesarkę (miała robioną chyba w 41 tygodniu ciąży jak nie dalej........PYTANIE-KTO TYLE CZEKA PRZY CIĄŻY BLIŹNIACZEJ?????????????????????????), że w trakcie jej okazało się, że jedno dziecko nie żyło od paru dni. Zaznaczam, że codziennie miała robione badania i ktg także :no::no::no::no::no::no::no::no:
Bez komentarza!!!!!!!!!!
 
Mam gorącą prośbę, czy mogła byś mi wysłać na meila nazwisko i nr.telefonu do położnej z krórą rodziłaś, jestem już po terminie a Pani doktor zmieniła mi opcje porodu z cc na poród siłami natury a ja nie mam namiaru na żadną położną. Prawdopodobnie 23.02 będą mnie chcieli położyć w bielańskim.

Wielkie dzięki za ewentualną odpowiedz Uleńka 79
Mój meil:
krejner55@wp.pl

Odpisałam na priv
 
reklama
Ja też proszę o namiary na położną z Bielańskiego, rodzę na poczatku maja. Napisz mi proszę jaki był koszt. Dziekuję i pozdrawiam.
 
Do góry