reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

avocado2 pisze:
Z kolei przestrzegam przed Żelazną. Zarówno moja siostra rodzona, jak i cioteczna tam rodziły. I akurat obydwie źle zszyto! Trzeba było zdejmować szwy, ciąć i szyć jeszcze raz!!!

Na szczęście ja jetsem super zszyta. ;D Choć na poczatku było za wąsko :-[ Jednak ja polecam Żelazną. To chyba co pacjentka to opinia a z gustami się nie dyskutuje ;)
 
reklama
Ja polecam Żelazną. Fajna porodówka, świetna opieka po porodzie zarówno nad mamą jak i nad dzieckiem.
Rodziłam z Magdą Witkiewicz i jeśli będę miała kolejne dziecko to chciałabym aby właśnie Magda znów mi pomogła.
 
Slyszalam, ze ta swietna opieka na Zelaznej jest tylko jak za wszystko zaplacisz (sala, polozna itp)... To prawda?
A mialas swojego lekarza z Zelaznej? Czy dostalas sie tam "z ulicy"?
 

ja tam rodzilam w pazdzierniku i powiem jedno,....SUPER !!!!!! i polozna i moja ginka i lekarze , warunki jak w hotelu, mialam cc tak jak chcialam i po 2 dniach jak wychodzilam do domu poryczalam sie...tak mi bylo tam dobrze ;)
Kinia_lo pisze:
W 100% zgadzam się z KasiaN. Ja również polecam szpital Bielański, rodziłam tam 3 tygodnie temu. Poród wspominam całkiem nieźle dzięki super położnym i na prawde super warunkom zarówno na porodówce jak i w salach poporodowych.
Rzeczywiście gdyby nie fakt iż moja ginekolog pracuje w tym szpitalu to nie wiem czy by mnie przyjęli.
 
Priscilla pisze:
Slyszalam, ze ta swietna opieka na Zelaznej jest tylko jak za wszystko zaplacisz (sala, polozna itp)... To prawda?
A mialas swojego lekarza z Zelaznej? Czy dostalas sie tam "z ulicy"?

Ja miałam i położną i lekarza z ulicy. Nie płaciłam za nich.
 
czy ktoś wie przypadkiem czy dr. Makowski oprócz badań USG zajmuje się jeszcze prowadzeniem ciąży i gdzie przyjmuje?
 
avocado2 pisze:
Hej, a ja polecam Inflancką....

Z kolei przestrzegam przed Żelazną. Zarówno moja siostra rodzona, jak i cioteczna tam rodziły. I akurat obydwie źle zszyto! Trzeba było zdejmować szwy, ciąć i szyć jeszcze raz!!!

Wdzisz a ja rodzilam na Zelaznej dwojke dzieci i bylo w porzadku, natomiast cztery moje kolezanki zle zszyto na Inflanckiej... Dokladnie tak jak piszesz o Zelaznej. Mysle, ze wszedzie moze byc dobrze i zle... Zalezy na kogo trafisz.
 
reklama
magdusiek pisze:
Ja polecam Żelazną. Fajna porodówka, świetna opieka po porodzie zarówno nad mamą jak i nad dzieckiem.
Rodziłam z Magdą Witkiewicz i jeśli będę miała kolejne dziecko to chciałabym aby właśnie Magda znów mi pomogła.
A ja chodzilam do Magdy do szkoly rodzenia. Naprawde super dziewczyna. A rodzilam dwukrotnie z Jola Milek. Raz z umowy a raz z dyzuru.
 
Do góry