reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Witam
ja juz jestem po porodzie. Mój mały Buziakowiec Julia urodziła się 8 stycznia. Rodziłam na Solcu. Jestem bardzo zadowolona, zarówno z pobytu w szpitalu jak i z opieki po porodzie. Polozna, która odbierała poród p. Kasia jest bardzo kompetentna osoba i wykwalifikowana. Nie chodzilam do zadnej szkoly rodzenia, a porod przebiegl szybko i sprawnie, bez zadnych ciec, a córcia miala 3600 g i 58 cm. Normalnie mistrzyni fachu. Po porodzie zle sie czulam, a polozne i lekarze przychodzili do mnie na zmniane niemal co 15-20 min. Super. Polozne sa bardzo mile i pomocne. W razie jakis watpliwosci co do opieki nad malcem sluza pomoca. Polecam ten szpital, choc jak wychodzilam to nie bylo w nim miejsc.
 
reklama
Napisz Buziakowcu kochany wiecej o tym szpitalu.
Gratuluję córeczki :) :-) :tak: Ładne imię dałaś :tak: :-D .
Byłam na Solcu, rozejrzeć się. Zwątpiłam jak usłyszłam jakąś rodzącą.... ugięły mi się ze strachu kolana i tyle było z tej wizyty. Ale chcę wiedzieć więcej. Wykupowałaś położną? Sala do porodu była jednoosobowa? A sala poporodowa? Podobno dla pań po porodzie fizjologicznym sale są 5-osobowe? Jak to było w Twoim przypadku? Rodziłaś rodzinnie?
 
Dziękuję Ci Buziakowiec za opinię o Solcu ! Martwi mnie tylko ten brak miejsc. Ciekawe czy,żeby miec zagwarantowane rodzenie w tym właśnie szpitalu trzeba zamówić sobie indywidualną salę, albo mieć opłaconą położną z tego szpitala ?
P.S. Gratuluję narodzin Maleństwa !
 
z tego co ja sie orientuje to raczej do tego szpitala nie trzeba miec wlasnej poloznej i oplaconej sali. Jak do kazdego szpitala dostaniesz sie jesli sa wolne miejsca. Z tego co wiem, to jest tam bezplatny porod rodzinny (tylko nie wiem czy w sali wieloosobowej czy pojedynczej). Moja kolezanka rodzila tam dwa lata temu, a druga rok temu. Obie chwala sobie ten szpital.

Pozdrawiam
 
Witajcie,
Ja polecam gorąco Karową, ale wiem jak to jest kiedy ma się opłaconą położną - tylko, że tam wszystko odbywa się oficjalnie 50% położna, i 50% szpital, wpłaca się zresztą w kasie szpitala po porodzie. Ja polecam Panią Grażynkę Sarnę - kobietę, która uratowała mnie i Gabrysię. Zaczęłam rodzić po oksytocynie i trwało to od 10.20 do 3.30, kiedy okazało się, że nie ma postępów w porodzie, a gabrysi coraz częściej zanika tętno. Potem okazało się, że bidulka zawinięta była pępowiną (tego nie sposób zauważyć na usg!) i gdyby nie Pani Grażyna, która biegała co i rusz z wynikami ktg do lekarzy, pewnie skończyłoby się próżnociągiem lub jeszcze czymś gorszym. Tak czy owak w innym szpitalu nawet nie próbowałam, a potwierdzam że patologia i blok są świetne, za to na poporodwym może trzy pielęgniarki są na właściwym miejscu, reszta włącznie z salowymi to skończone krowy, ale jak ma się dzidzię u boku, to już nie jest takie ważne. Służe pomocą w razie czego.
 
Zadnej poloznej nie wykupowalam, a ta ktora odbierala porod byla super. Zreszta jak sie pozniej okazalo pozostale tez sa wspaniale. Rodzilam razem z mezem. Sale porodowe sa jednoosobowe. Jest ich 4. Porod rodzinny za darmo, moj maz w ostatniej chwili sie zdecydowal, a lekarze nie mieli nic przeciwko temu. Sale poporodowe sa rozne i 3- i 4 i 5- osobowe. Zalezy na ktora trafisz, bo rodzacych jest wiele a miejsc nie za duzo. Mozna tez wykupic pojedyncza sale (chyba 150 zl za dobe).
 
SOLEC POLECAM.Moje Dziecko niedługo skończy rok ale mysle, ze poza remontem Oddziału niewiele sie zmieniło - co potwierdza wpis Buziakowiec :)
Szczególnie polecam Dr Ledowicza, Dr Raka i Dr Jolanta Proccarini - naprwde sympatyczne i ciepłe osoby.Mój poród nie należał do najłatwiejszych ale dzieki natycmiastowej interwencji Dr Ledowicza wszystko skonczyło sie pomyslnie.
Z połoznych najmilej wspominam P.Małgosię (niestety nie pamiętam nazwiska - chyba Borowska czy coś takiego - przy okazji moze ktoś wie?).

Naprwde polecam serdecznie :) Życze powodzenia Dziewczyny a tym, które juz urodziły serdecznie gratuluje potomstwa :)
 
reklama
hej....hej
ja na Bielanach rodziłam..
07.06.06
Bardzo jestem zadowolona miłe połozne,<P.Ania>
b.dobra opieka!!!
POLECAM NA BIELANACH!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry