reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Dzięki Elżbietko, troche poczytałam, sytuacja zaczyna sie klarować. Dziś w wiadomościach było o tym, że szpital na Solcu nie podpisał umowy z NFZ. Ciekawe jakie to bedzie mialo konsekwencje dla nas.. Pozdrawiam.
 
Dziewczyny, ja jestem zupełnie zielona w temacie porodu, zadam kilka głupich pytan, ale moze ktos mnie oswieci :-) Czy na poród trzeba umówic się wczesniej w konkretnym szpitalu? mozna go sobie po prostu wybrac i umowic sie ze do nich się przyjedzie? jak jest w przypadku cc, jak się w takiej sytuacji dogadac ze szpitalem? pokazac skierowanie i wtedy wszedzie mnie przyjmą? pomóżcie bo ja nie mam pojecia jak to się odbywa i nie mam kogo spytac :-(
 
mozesz obejrzec szpital wczesniej...wybrac ktory najbardziej Ci sie podobal i jak sie zacznie akcja to tam pojechac. Dobrze miec skonczona szkole rodzenia oraz chodzic do lekarza ktory w danym szpitalu pracuje. Mozna miec wybrana polozna (wtedy trzeba zaplacic za nia). Generalnie jest tak ze jak jest miejsce to zostaniesz przyjeta. Co do cesarki to najlepiej jest miec skierowanie konkretnie do tego szpitala w ktorym bedziesz rodzic, bo zazwyczaj cesarki sa planowane na konkretny dzien i godzine (chyba ze wyjdzie to w "praniu" czyli w razie jakichkolwiek komplikacji-tfu tfu-nie potrzeba skierowania).

Pozdrawiam
 
najlepiej isc ok 26-28 tygodnia. A jak dlugo trwa? to zalezy juz od danej szkoly. Ja chodzilam przez 6 tyg raz w tyg po 3 godz. Moge Ci polecic ta do ktorej ja chodzilam. Jesli jestes zameldowana, uczysz sie badz pracujesz w Warszawie bedzie ona bezplatna:
CENTRUM RODZINY SZKO
 
Bardzo dziękuje, jestem zameldowana w Warszawie. A gdzie rodziłas jesli moge spytac i czy miałas "wykupioną" połóżną?
 
ja robilam na Płockiej 17a, jest to szkola rodzenia Joanny Wilka, sa tam polozne z Zelaznej z ktorymi mozesz sie dogadac. Ja w koncu rodzilam w MSWiA na Woloskiej, ale nie polecam tego szpitala. Mialam swoja polozna za ktora placilam.
 
reklama
Do góry