reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

reklama
Mnie dr Koza przyjmował do szpitala na Łubinową bo nie było ani dr Ślęczki ani Wieczorka, ogólnie pozytywne wrażenie, no i bardzo przejął się mną (dokładniej moim ciśnieniem w 40tc), więcej niestety nic nie wiem na jego temat, o ile się orientuje to tylko wizyty u ślęczki albo u wieczorka obligują do porodu w ich placówce, choć ja ciąże prowadziłam u zupełnie innego gina a u dr Ślęczki byłam dwa razy a przyjęli mnie na podstawie skierowania do porodu wypisanego właśnie przez dr Ślęczkę;-)
 
Mam pytanie odnosnie szpitala na Łubinowej, w piatek wybieram sie na wizyte do dr Wieczorka. Obecnie jestem w 17tc i chcialabym rodzic wlasnie na łubinowej. Z tego wzgledu musze chodzic tam na wizyty, a jednoczesnie nie chce rezygnowac z prowadzenia ciazy u mojego lekarza. czy na wizycie mam powiedziec dr Wieczorkowi ze prowadze ciaze jednoczesnie u kogos innego? nie chcialabym zeby mi prowadzil karte ciazy mojego lekarza
 
Ostatnia edycja:
Flexy nie jest tak jak piszesz... nie tylko pacjentki dr Wieczorka i dr. Sleczki dostaja skierowania do porodow w tej klinice... sa tez lekarze wspolpracujacy z klinika przyjmujacy w swoich gabinetach i oni tak samo moga wystawic skierowanie do porodu na lubinowej... ja kazdej serdecznie polecam dr Mniszka... wspanialy lekarz (prywatna wizyta 100 zl)!!

tak jak wiekszosc dziewczyn tutaj rewelacyjnie wspominam porod na Lubinowej... choc jestem osoba bardzo wymagajaca, tam nie mialam zastrzezen do niczego!! polecam !! lekarze mili... a polozne przecudowne!! Polozna Sabinka aniol kobieta!! nie odeszla ode mnie na krok i dzieki Nej jak dla mnie porod cos pieknego!!

Panie od noworodkow zaraz po przewiezieniu do sali przychodza pokazuja jak dzidziusia przewijac, jak pielegnowac pepuszek... jak przystwaic malenstwo do piersi. Inne pielegniarki pomagaja wstac po kilku godzinach od porodu, pilnuja gdy kobieta idzie sie wykapac pierwszy raz...

Klinika jest czysciutka i bardzo przyjemna. Jedzonko pyszne, podane bardzo ladnie, sztucce zawiniete w serwetki...

Gdy kobieta nie moze karmic piersia daja mleczko dla dziecka. O wszystko mozna poprosic i zawsze ktos bez pretensji i zbednego gadania pomoze...
 
Czy dr Włoch ma swój gabinet gdzie przyjmuje?? Ja chodze do dr Janika w klinice 2000. Słyszałm dobre opinie, ale mało mówi, a ja lubie wszystko wiedzieć.
 
Jeżeli pan Włoch jest tak dobrym specjalistą i tak sympatycznym człowiekiem jak jego żona, to zaraz dzwonie...
Dziękuje Ci Otulinko
 
Poród jest w ramach NFZ. Ale musisz iść na wizyte do jednego z ginekologów tamtejszej kliniki. Koszt wizyty 150 zl. Coś słyszałam też o wykupieniu cegiełki na rzecz kliniki (koszt 500 zł), ale to nie potwierdzone informacje.
 
reklama
Rodziłam na Łubinowej w lutym i moge szczerze polecić tą klinike;-),cegiełke można wykupić jeśli się nie jest pacjentką szpitala i ma się wówczas pewność ,że będzie się tam rodziło. Wiem ,że mają tam tłok, ale szpital i personel są na medal
 
Do góry