reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Ja będę tam rodzić w lutym, od września ciążę prowadzi dr Koza, za wizyte bierze 100 zł, polecić go mogę z czystym sumieniem, przyjmuje na mariackiej... co do kliniki szkoła rodzenia w sumie przydatna, bo pozwala oswoić się z miejscem, ale jako, że jest płatna (200 zł za 4 spotkania) mogłoby być coś bardziej praktycznego- np nauka kąpania czy przewijania maluszka, a takich zajęć nie było... praktycznie jedynie gimnastyka i nauka oddychania- więc warto... płatne na pewno jest ZZO i pojedyncza sala... nie nastawiam się, że skorzystam;-) i fajną mają porodówkę i bardzo sympatyczne położne... aż wstyd będzie na nie krzyczeć z bólu podczas akcji porodowej...;-);-);-)
 
reklama
Dziewczyny czekam na relacje, jak atm na lubinowej i ile Was i co kosztowało...my staramy sie już 5 miesiąc i nic. Zastanawiam sie nad zmiana lekarza...może na kogoś z lubinowej...sama juz nie wiem
 
Dziewczyny czekam na relacje, jak atm na lubinowej i ile Was i co kosztowało...my staramy sie już 5 miesiąc i nic. Zastanawiam sie nad zmiana lekarza...może na kogoś z lubinowej...sama juz nie wiem

Witaj, Kamuzo:-) to może po prostu przestańcie się "za bardzo" starać i idźcie na spontan??!!:tak::tak::-D:-D stres niepotrzebny też nie pozostaje bez wpływu na Was oboje- mam nadzieję, że figle nadal Was cieszą mimo celu, jaki im przyświeca;-) życzę powodzenia a poród mój niebawem, więc nie omieszkam go tu opisać.

pozdrawiam
 
Dziewczyny, a czy jest gdzieś w Katowicach jakaś bezpłatna szkoła rodzenia? Szukałam, szukałam i nic nie znalazłam, a czas nagli i chciałabym już gdzieś zacząć chodzić. Znalazłam tylko takie prywatne (m.in. na ul.Wojewódzkiej, ale tam koszt takiego"kursu" to ok. 400 zł.). Gdzie Wy chodziłyście i czy w ogóle chodziłyście?
 
Dziewczyny, a czy jest gdzieś w Katowicach jakaś bezpłatna szkoła rodzenia? Szukałam, szukałam i nic nie znalazłam, a czas nagli i chciałabym już gdzieś zacząć chodzić. Znalazłam tylko takie prywatne (m.in. na ul.Wojewódzkiej, ale tam koszt takiego"kursu" to ok. 400 zł.). Gdzie Wy chodziłyście i czy w ogóle chodziłyście?

my chodziliśmy na Łubinową 3- cena 200 zł/4 spotkania. o bezpłatnych - niestety nie wiem :-(
 
a poród mój niebawem, więc nie omieszkam go tu opisać.
No to Martussa82 ja napewno jestem zainteresowana twoją relacją z tego najpiękniejszego dnia, ponieważ też zamierzam rodzić na Łubinowej tylko dopiero w kwietniu. Więc napewno przydadzą mi sie twoje wskazówki :-)
Pozdrawiam i życze wytrwałości w tych ostatnich dniach razem jeszcze z dzidziusiem.

 
Dziewczyny, będę wdzięczna za informacje:

  • Ile obecnie (tj. w 2008/09 r.) kosztuje wizyta u dr Włocha?
  • Jak wygląda kwestia znieczulenia okołooponowego w Klinice w Ligocie i jaka jest cena?

Będę wdzięczna za odpowiedź.(gg1619788)
 
reklama
Witam!
Szukam dziewczyn, które rodziły lub mają zamiar rodzic w Katowicach na Łubinowej. Proszę o oipnię na temat tego szpitala
 
Do góry