reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

Anyżówka z tego co wiem faktycznie nie ma teraz przyjezdzania lekarzy do porodow, tylko rodzi sie przy tym, ktory aktualnie ma dyzur.. ja tez bede rodzic na Kopernika, ale glownie ze wzgledu na to, ze wylezalam sie u nich na PC i juz wszystkich znam.. jesli z dzidzia byloby wszystko ok, niewiem czy bym sie zdecydowala na porod tam tak szczerze mowiac..
 
reklama
Anyżówka, a do jakiego lekarza chodzisz? Bo mnie też prowadzi lekarz z Kopernika. Rzeczywiście nie ma możliwości, żeby umówił się na poród, bo w tym szpitalu jest to zabronione, ale ja zostałam zapewniona, że będzie nad wszystkim czuwał telefonicznie i wszystkich o wszystkim poinstruuje. Ja jednak mimo to, będę rodzić najprawdopodobniej w Rydygierze. Byłam tam dzisiaj i zarówno widok dobrze wyposażonych i czystych sal, jak i rozmowa z miłymi położnymi bardzo mnie uspokoiła...

malutka_z_krk23, widzę, że jesteś już na dniach:) Daj znać jak będzie po wszystkim i opowiedz jak było na Kopernika- przydadzą się świeże informacje:)
A i też leżałam tam na PC :)

Powodzenia i trzymam mocno kciuki:) Ja mam jeszcze miesiąc :)
 
Ostatnia edycja:
Witam,

mam prośbę, potrzebuje nazwiska lub jeszcze lepiej namiarów na dobrego ginekologa ze szpitala na Kopernika, który jednocześnie przyjmuje prywatnie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
Cześć dziewczyny ja już urodziłam synka 05.04.09 i rodziłam właśnie w koperniku , nie zgodzę sie z wypowiedzią koleżanki , że tam rodza tylko kobiety z patologia ciąży ....Polecam ten szpital , miałam super położną (jęśli ktos chce jej nazwisko to podam) , bardzo dużo mi pomogła , lekarz pediatra też była super babka . Jeśli macie jakies pytania to ja chętnie odpowiem . Urodziłam bez nacięcia ....:-)
 
Poziomka_a Gratulacje z okazji urodzin synka!!!:-)
Dobrze wiedziec, ze na Kopernika moga rodzic rowniez te kobiety, ktore nie mialy zadnych komplikacji z ciaza.

Pozdrawiam wszystkie przyszle i juz obecne Mamusie:-):-):-)
 
Poziomka_a wszystkiego najlepszego i najszczersze gratulacje! :)
Najlepiej opisz jak było, bo pewnie większość chętnie się dowie, a i jak warunki? Rzeczywiście są po remoncie?
 
Witaj Droga Koleżanko - Poziomko!

gratuluję Ci serdecznie i życzę dużo zdrówka i szcześcia dla całej rodzinki.
Mam prosbę o maila z kilkoma informacjami o poloznych w Klinice na Kopernika.
Mam tam lekarza prowadzącego ale co połozna to połozna.
dziękuję i pozdrawiam
werdance@op.pl
 
Cześć dziewczyny ja już urodziłam synka 05.04.09 i rodziłam właśnie w koperniku , nie zgodzę sie z wypowiedzią koleżanki , że tam rodza tylko kobiety z patologia ciąży ....Polecam ten szpital , miałam super położną (jęśli ktos chce jej nazwisko to podam) , bardzo dużo mi pomogła , lekarz pediatra też była super babka . Jeśli macie jakies pytania to ja chętnie odpowiem . Urodziłam bez nacięcia ....:-)
Poziomka podaj namiary tej położnej. Proszę

Ja chodzę do Lecha Kołodziejskiego, on przyjmuje prywatnie na ul. Prusa 30/1 w Krakowie. Za wizytę liczy 90 zł, usg kosztuje 50 zł. Sprzęt w gabinecie ma kiepski. Na lepsze usg po uważaniu wysyła do swojego szpitala.
 
Co do położnej to ta moja miała na nazwisko Kalita Danuta , przy niej rodziłam i była to bardzo sympatyczna Pani , która mi bardzo pomogła . Ale w nocy jak przyszłam , miałam wtedy inną położną , tyle że o 8 rano kończyła dyżur , nie znam jej danych , ale też była bardzo grzeczna ... A z tego co inne dziewczyny opowiadały na sali , to raczej wszystkie połozne są tam ok. Po porodzie dzieci są zabierane na jakieś trzy godziny , potem je przywożą do mamy , samej nie przebiera się dziecka robią to pielęgniarki , ubranka dla dziecka też są szpitalne , Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to odpowiem , mogę też podać moje gg .:-)
 
reklama
WITAM
Planuję poród na Kopernika ,ponieważ moje dziecko ma hipotrofię.Leżałam też tam na patologii ciąży i mam pytanie jakie badania są wymagane do porodu czy płaci się za poród rodzinny i czy jest możliwośc poproszenia o znieczulenie i ile się za nie płaci?
Bardzo proszę o aktualne informacje
 
Do góry