reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
Witam jestem w 7 miesiacu ciąży i zastanawiam się nad wyborem szpitala/kliniki . Najbardziej interesuję mnie prywatna klinika SPES czy mogłabym prosić o opinie na jej temat?Niestety sama nikogo nie znam ani w sumie nic o niej nie słyszałam wiec licze tylko na WAS;) Pozdrawiam:)
 
Szukam dobrego lekarza specjaliste ginekologa proszę o telefon lub klinike w której przyjmuje. Jestem po dwóch poronieniach [12.04.2007 i 23.08.2007] Mam jeszcze synka który skończył 5 latek. Chciałabym byc pod opieką lekarza który pomogł by mi wysprostowac moje zdrowie i porobic potrzebne badania. Jestem z krakowa ale chętnie podjade gdzie tylko będzie trzeba. Pozdrawiam


ewulka123 wspolczuje ale moge polecic Ci dobrego ginekologa, przyjmuje prywatnie i pracuje tez w Ujastku nazywa sie dr Juszczyk i we wtorki przyjmuje np w centrum medycznym ruczaj tel do rejestracju 2642591 i z tego co wiem to przyjmuje do poznego wieczora zdarza sie ze nawet do 22 bo ma duzo pacjentek, wizyta to koszt w granicach od 100-150zl zalezy, sympatyczny i "na poziomie" pozdrawiam i szczerze polecam, trzymam kciuki, na pewno sie uda
 
Chciałam polecić szpital na Siemiradzkiego. Tydzień temu urodziłam tam synka i jesteśmy z mężem zachwyceni. Sam poród był długi i cieżki ale dzieki wspaniałej położnej (nie wykupionej!!!) i cudownej obsłudze poporodowej bylo to jedno z najwspanialszych przeżyć w moim życiu. Nie ma rzeczy do której moglibyśmy sie przyczepić, a jesteśmy bardzo wymagający. Następne dziecko na 100% będe rodziła równiez w tym szpitalu.
 
Witam.
Przeprowadziłam się do Krakowa parę miesięcy temu.
Jestem w 8 miesiącu.
Dwie rzeczy są dla mnie ważne: żeby dziecko było cały czas przy mnie, oraz żeby nie było dokarmiane żadnymi mieszankami.
Które szpitale mozecie mi polecić w tej sytuacji?
 
Polecam Siemieradzkiego. Dziecko jest z Toba cały czas i bardzo zwracaja uwage na naturalne karmienie. Ja nie miałam na poczatku pokarmu, mały cały czas płakał i w druga noc nie wytrzymalismy i mąż poszedł do położnych po mleczko. Nie dostaliśmy jednak butelki a specjalny zestaw do dokarmiania - strzykawke z cewniczkiem, który podłącza sie pod brodawkę i dziecko nawet nie wie, że dostaje mleczko z innego źródła. Dodatkowo co dzień przychodziła do mnie pani z poradni laktacyjnej i uczyła dobrze przystawiac małego. Bylam bardzo zadowolona. Dzieki nie podawaniu butelki wywalczyłam pokarm i teraz karmie piersią.
 
krolowanocy a ja Ci odradzam szpital AM na ul.Kopernika, dziecko jest z Tobą tylko chwilami , w zależności od chęci położnej do przywiezienia go i dokarmiają , nawet jeśli prosisz żeby tego nie robili.Odradzam!!!:wściekła/y:
 
miałam cesarkę w żeromskim lezałam tam parę dni i powiem szczerze że wszystko zależy od ludzi na jakich trafisz, jedne położne były ok inne nie bardzo tym bardziej kiedy dowiedziały się że jestem pacjętką dr .......... wręcz powiedziały mi to, pytając je o ból po cesarce i leki przeciw bólowe położna powiedziała mi
" to lekarz pani nie powiedział? przecież jest pani pacjentką dr ........ "
neonatolodzy, pielęgniarki od noworodków super ludzie, oddani swej pracy całym sercem a to jest najważniejsze,
 
reklama
urodziłam syna 3 mce temu. ciążę prowadził mi doskonały lekarz dr Józef Tomaszczyk. to godny zaufania specjalista, wspaniały człowiek. rodziłam siłami natury w szpitalu klinicznym na ulicy Kopernika 23. było na prawdę dobrze. synka położne zabierały na noc , jestem im za to wdzięczna ,bo ledwo żyłam po porodzie, a pierwszej nocy po prostu nie da się spać. w dzień dziecko było ze mną.jestem zadowolona z opieki położnych i lekarzy. polecam.
 
Do góry