reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
witam

planujemy dzidziusia wiec poszukuje dobrego lekarza ginekologa, najlepiej w szpitalu na ul. Siemiradzkiego. :)
Czy mozecie kogos polecic?

mi kolezanki polecaly dr Wierzbinska, dr Wojcik i dr Macko.
Ale zadna z nich nie byla w ciazy, tylko wizyty kontrolne.
Sporo z Was chodzilo do lekarzy w tym szpitalu podczas ciazy i rodzilo w tym szpitalu - bede wdzieczna jesli napiszecie mi ktorego ginekologa polecacie

pozdrawiam :-)
 
Dzięki za miłe słowa, bo póki co wszystko wskazuje na to, że się zdecyduję jednak na ten szpital...
Pozdrawiam!!!


witam,
czy urodziła Pani w tym szpitalu?? a jeśli tak, to czy opieka była odpowiednio dobra?? Ja mam lekarza z Kopernika i pewnie tam bedę rodzić.. z góry dziękuje za odpowiedź :happy2:
 
Witam, czy jest w Krakowie dobry lekarz, który przyjmuje na NFZ? To moja druga ciąża - jestem dużo spokojniejsza, nie chcę przepłacać, ale oczywiście zależy mi na dobrej opiece. Najbardziej zależy mi na znalezieniu dobrego lekarza w okolicach centrum a.
 
Cześć Dziewczyny!

Czytam i czytam, jak wszędzie wiele sprzecznych opinii - rodzę na początku lipca, chyba w Narutowiczu (dr Kuś).

Mam pytania:
- co ze znieczuleniem?
- jak znaleźć położną?

Ratunku, bo już dziś mam straszne wizje ;-)

Z góry dziękuję i pozdrawiam, N.
 
Witam Serdecznie ! Jestem Tu 1 Raz! Bardzo Prosze O Opinie Na Temat Pani Dr.loster (dawniej Leczyła Na Kopernika)czy Jest Chociaz Jedna Dziewczyna Która Rodziła W Tym Szpitalu I Moze Polecic Dobra Połozna ?prosze O Odpowiedz !
 
Dziewczyny Czy Jest Az Tak Zle W Tym Szpitalu? Co Z Nacieciem?czy Jesli Poprosisz O Sale 1 Osobowa To Taka Dostaniesz ? Czy Rzeczywiscie Jest Tam Sztab Studentów Podczas Porodu?
Jacy Sa Lekarze,połozne Słyszałam Ze Sa Niemiłe !błagam O Szybka Odpowiedz! Chodzi Mi Oczywiscie O Szpital Na Kopernika W Krakowie!pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny!
 
Czesc dziewczyny , czy któraś z Was wie cos o porodzie w Rydygierze w Krakowie?
Czy daja tam znieczulenie, bardzo boje sie bólu dlatego jest to dla mnie sprawa priorytetowa.Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam
 
Dziewczyny w 100% polecam szpital Siemiradzkiego!!!
Rodziłam tam pod koniec stycznia tego roku, za nic nie płaciłam a opike mialam na najwyszym poziomie!!!

- dziecko z matka od momentu narodzin
- Pokoje w szpitalu wyremontowane, bardzo gustownie urzadzone, codziennie sprzatane przez salowe.
- Znieczulenie zewnatrzoponowe bezplatne
- Bardzo fachowy i mily personel
- Mozliwosc uzyskania porady od poloznej z poradni laktacyjnej
- godziny odwiedzin 9-19
- jedzenie...hmm...w sumie ok (jak to dla matek karmiacych;)
- tzw. wyprawka, tzn dostaje sie taka paczke dla dziecka z roznymi probkami, np. ja mialam próbki kosmetyków, herbatek, skarpeteczki i inne takie pierdołki

Tyle mi sie nasuwa teraz...ja jestem BAARDZO zadowolona i mile wspominam pobyt w szpitalu, a nawet sam porod (jako wydarzenie) - polecam dziewczyny!! Macie pytania, pytajcie - chetnie odpowiem!
 
reklama
hej
No to ja mam pytanie na temat siemiradzkiego. Jak tam wygląda poród rodzinny?
Podobno jest tam tylko 1 osobna sala do porodów rodzinnych???
no i jak tam z mozliwością wyboru pozycji w której przechodzą fazy porodu. Można sobie wybrać wygodną pozycję czy cie kłada na łózku i tyle?
 
Do góry