reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Szpital jest git- nowy, czysty zadabny.Ordynatorem porodowki jest p. Pijanowska- niestety przyjmuje ona w obornikach slaskich, ale jest naprawde dobra lekarka- specjalistka w swoim fachu. Bylam w tym szpitalu po pordonieniu,jeszcze wtedy nie byla ona ordynatorem, podczas wizyt zaden lekarz mna sie nie interesowal tak jak ona, a robila to w taki sposob jakby dostala cos za to. Pytalam inne pacjentki- wszystkie wyrazaly jak najbardziej pochlebne opinie o niej. Jesli chcesz sie z nia skontaktowac zadzwon na recepcje szpitala i popros o polaczenie z pania Barbara Pijanowska, tak kolo 12 probuj bo bedzie wtedy po wizytach. jesli to nie uda ci sie to popros moze o komorke sluzbowa. Sprobuj bo warto
 
reklama
Dziewczyny czy jakies nowe wiesci pojawily sie na temat szpitala na Kaminskiego albo Brochowa, za pare dni mam termin i sie strasznie stresuje:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Czesc.

Mam pytanko czy ktoras z Was slyszala albo rodzila w prywatnym szpitalu na Pilczyckiej. No i drugie poszukuje dobrego lekarza z Kamińskiego czy ktos moze mi cos doradzic. Pozdrwia,m
 
Hej dziewuszki.

Chyba nie przebrnę przez te 130 stron :no:

Szukam dobrego ginekologa - nie koniecznie położnika
Ale żeby był dobry od kobiecych spraw ...
i konieczne na Fundusz ale z zapleczem prywatnym.

Bo mnie się trochę zdrowie pokiełbasiło i chciałabym w końcu dobrze trafić.
Wszyscy polecani specjaliści jakich znalazłam z naszego miasta przyjmują prywatnie. A w mojej sytuacji na pewno na jednej wizycie się nie skończy :-(.

Z góry wieeelkie dzięki za odpowiedź.
 
Hej dziewuszki.

Chyba nie przebrnę przez te 130 stron :no:

Szukam dobrego ginekologa - nie koniecznie położnika
Ale żeby był dobry od kobiecych spraw ...
i konieczne na Fundusz ale z zapleczem prywatnym.

Bo mnie się trochę zdrowie pokiełbasiło i chciałabym w końcu dobrze trafić.
Wszyscy polecani specjaliści jakich znalazłam z naszego miasta przyjmują prywatnie. A w mojej sytuacji na pewno na jednej wizycie się nie skończy :-(.

Z góry wieeelkie dzięki za odpowiedź.

już polecałam ....ale wkleje Ci tutaj

Dr. RAdosław Blok z Aavity na racławickiej .Ma swój prywatny gabinet tez na Karola miarki 4 .Pracuje w szpitalu na hałbińskiego .
Jest bardzo dokładny i odpowiada na pytania bardzo wyczerpujaco .
Podchodzi do pacjentki jak do kobiety - a nie jak do kawałka mięcha.
Jego zmarły tato był równiez bardzo znanym i wysoko postawionym ginekologiem we wrocławiu .

Moge polecić Ci go z czystym sumieniem i jestem przekonana że bedziesz zadowolona z jego profesjonalizmu .

:tak:
 
A jakieś namiary ...
wiem wiem w necie można znaleźć ;-)
ale jakbyś miała chwilkę :-)

i czy łatwo się do niego dostać ??
zależy mi na dość szybkiej wizycie.

P.s.
Sobótka piękne miasteczko ;-)
właśnie moje dziecie spędza tam ferie :-)
 
A jakieś namiary ...
wiem wiem w necie można znaleźć ;-)
ale jakbyś miała chwilkę :-)

i czy łatwo się do niego dostać ??
zależy mi na dość szybkiej wizycie.

P.s.
Sobótka piękne miasteczko ;-)
właśnie moje dziecie spędza tam ferie :-)


Racławicka 15/19
53-146 Wrocław

tel.: 71 361 80 28

nie trudno sie zarejestrować :)
Tutaj przyjmuje na NFZ .
Mimo że w prywatnej przychodni .

Mam jeszcze namiary do niego do prywatnego gabinetu .Koszt wizyty to 100 zł w tym ...przegląd wyników , dokładne badanie z objaśnieniami a nie tylko ..wszytko ok . i usg ..recepty , zwolnienia itp.
 
wielkie dzięki :)
zapisane.
jutro sobie tam zadzwonię.

a jakbyś mogła to wyślij mi na (tu jest priv ??)
bo nie mogę znaleźć :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry