reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

reklama
Mamusie a co sądzicie o Klinikach? zdecydowałam sie tam rodzić i jutro idę na pierwsza lekcje ze szkoły rodzenia. Czy ktoś może się wypowiedzieć? dzieki wielkie
 
Witajcie mamy ( i tatusiowie też, jeśli tu jesteście:tak:)!
Widzę, że niewiele osób tu zajrzało :szok:, ale tak z ciekawości zaczęłam szukać po forum, no i znalazłam swoją szkołę rodzenia.:-) Widzę, że nikt nie wierzy w tą reklamę, ale ja czuję się zobowiązana potwierdzić jej autentyczność. Program nie do końca jest bezpłatny :cool2:, ale można tak powiedzieć w przybliżeniu. W zeszłym roku zapłaciłam 20 zł za udział. Resztę rzeczywiście płaci miasto 9dobrze, że w takim mieście mieszkam:tak:). Szkoła z prawdziwego zdarzenia. Położna, ginekolog, pediatra i psycholog. Wszystko profesjonalnie i naprawdę w miłej atmosferze. A tą ceną przekowanałam nawet swojego męża do pójścia ze mną.:) Myślę tylko, że się słabo reklamują, bo ja dowiedziałam się od koleżanki. Ale informację się zgadzają. W tym roku ja wysyłam swoją inną koleżankę do tej szkoły. Nie warto przepłacać, kiedy nasze Państwo czasem ma jakiś dobry pomysł. ;-)
Pozdrawiam serdecznie! :-)
 
Kobitki- jak to jest z tymi przenosinami Dyrekcyjnej na Borowską? To juz jest aktualne czy jeszcze nie? Szukam w necie i masa sprzecznych informacji:confused:. Moze któraś z Was wie co i jak?
 
asikw80 ja co prawda nie chodziłam do szkoły rodzenia na klinikach na Chałbińskiego, i nie miałam z tamtad lekarza prowadzącego, ale rodziłam tam w 2006 roku i polecam, może wyglad szpitala nie najlepszy ale poza tym jestem bardzo zadowolona z opieki:tak:i następną dzidzie bede rodzic tam:-)
 
Bara82 wielkie dzięki z opinie. już sie zdecydowałam:) na Kliniki, tylko teraz jest taka masakra z Mamami - bo jest ich tak dużo, że nie ma gdzie kłaść. Ponoć zagospodarowali już cała patologie:)
Ale dzieciaczków sie teraz rodzi:):):)
 
ja rodzilam na kaminskiego miesiac temu- coz ..co do samego porodu- mialam naturalny i raczej nie trwal dlugo, narzeczony byl caly czas ze mna...dzieki poloznej ,ktora duzo mi pomogla i robila masaz w trakcie porodu, nie bylam nacinana ani nie pękłam:) jednak gorzej wyglada sprawa potem...polecam zabrac ze soba termometr- ja mialam zepsuty i jak wrocilam do domu okazalo sie ze mialam 38,8. O wszystko nalezy sie pytac i nie wstydzic sie!!!! Pielegniarki sa raczej mile ale nie za bardzo zainteresowane...No i co do piersi i karmiania- mi nie pokazal nikt jak mam to robic i co robic przy nawale pokarmu wiec radze wczesniej dowiedziec sie jak najwiecej.
 
reklama
ja rodzilam na kaminskiego miesiac temu- coz ..co do samego porodu- mialam naturalny i raczej nie trwal dlugo, narzeczony byl caly czas ze mna...dzieki poloznej ,ktora duzo mi pomogla i robila masaz w trakcie porodu, nie bylam nacinana ani nie pękłam:) jednak gorzej wyglada sprawa potem...polecam zabrac ze soba termometr- ja mialam zepsuty i jak wrocilam do domu okazalo sie ze mialam 38,8. O wszystko nalezy sie pytac i nie wstydzic sie!!!! Pielegniarki sa raczej mile ale nie za bardzo zainteresowane...No i co do piersi i karmiania- mi nie pokazal nikt jak mam to robic i co robic przy nawale pokarmu wiec radze wczesniej dowiedziec sie jak najwiecej.

Miauczus przede wszystkim gratulacje!!!
Twój opis dokładnie pokrywa sie z moim:-) Porodówka suuuper!!! Położnictwo do bani!!!
Pozdrawiamy!!!​
 
Do góry