reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital z małym dzieckiem

Mama 2 latka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Sierpień 2022
Postów
65
Witam.
Córeczka dostała skierowanie do szpitala na 3 dni.. Moje pytanie jest takie co mogę zabrać córce na oddział żeby się nie nudziła?
Prosze o odpowiedzi
 
reklama
Witam.
Córeczka dostała skierowanie do szpitala na 3 dni.. Moje pytanie jest takie co mogę zabrać córce na oddział żeby się nie nudziła?
Prosze o odpowiedzi
U nas się sprawdziła tablica magnetyczna do rysowania, magiczna kolorowanka taka w której do pędzelka leje się wodę synek też zabrał parę samochodzików którymi się bawi w domu ale większość czasu i tak spędzaliśmy w kąciku zabaw dla dzieci w szpitalu
 
Witam.
Córeczka dostała skierowanie do szpitala na 3 dni.. Moje pytanie jest takie co mogę zabrać córce na oddział żeby się nie nudziła?
Prosze o odpowiedzi
U synka 1,5 roku hitem było wszystko co można było klikać i było interaktywne. Leżeliśmy tydzień i to było jak miesiąc… Taki tablet albo laptop z przyciskami dla dzieci był super, zestaw magnetyczny z tablicą i magnesami, książeczki z okienkami i dużo samochodzików.
 
U nas się sprawdziła tablica magnetyczna do rysowania, magiczna kolorowanka taka w której do pędzelka leje się wodę synek też zabrał parę samochodzików którymi się bawi w domu ale większość czasu i tak spędzaliśmy w kąciku zabaw dla dzieci w szpitalu
My co prawda termin na wrzesień, ale napewno jakaś maskotka będzie.
 
U synka 1,5 roku hitem było wszystko co można było klikać i było interaktywne. Leżeliśmy tydzień i to było jak miesiąc… Taki tablet albo laptop z przyciskami dla dzieci był super, zestaw magnetyczny z tablicą i magnesami, książeczki z okienkami i dużo samochodzików.
A co sie u was sprawdziło z ubrań?
 
A co sie u was sprawdziło z ubrań?
Cały czas latał w bodziakach i spodenkach + kapcie. To był kwiecień. Z perspektywy czasu wzięłabym koszulki zamiast bodziaków, ale wtedy jeszcze mu nie kupowałam koszulek i nie miałam 😅 Niestety dużo też leciało bajek na telefonie, ale w pewnym momencie już nie dało się inaczej. Ogólnie przez ten pobyt w szpitalu syn wyzdrowiał a ja bardzo podupadłam na zdrowiu 🙈 Na szczęście to był pierwszy i ostatni raz i od tamtej pory spokój z chorobami, a zaraz kończy 4 lata.
 
Cały czas latał w bodziakach i spodenkach + kapcie. To był kwiecień. Z perspektywy czasu wzięłabym koszulki zamiast bodziaków, ale wtedy jeszcze mu nie kupowałam koszulek i nie miałam 😅 Niestety dużo też leciało bajek na telefonie, ale w pewnym momencie już nie dało się inaczej. Ogólnie przez ten pobyt w szpitalu syn wyzdrowiał a ja bardzo podupadłam na zdrowiu 🙈 Na szczęście to był pierwszy i ostatni raz i od tamtej pory spokój z chorobami, a zaraz kończy 4 lata.
My akurat na szpital kładziemy się 2 września, i w sumie już się zastanawiam co spakować córce na te 3 dni.
 
Ja bylam z rocznym synem, ale miałam małą matę z puzzli piankowych normalnie rozłożoną w kącie, akurat było trochę miejsca. Przydała nam się, bo syn nie chciał lezeć w łóżeczku.
 
reklama
Do góry