reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkola Rodzenia

ja juz sie zapisalam do szkoly :)

na szczescie bezplatna i dla mnie i dla meza. 6 zajec raz w tygodniu - ja wybralam grupe rano i zaczynamy w ten czwartek o 9.00. bede pewnie z bardziej zaawansowanymi ode mnie dziewczynami, bo to jest grupa z terminem na wrzesien. ale poniewaz ja mam na 2 pazdiernika termin, to polozna powiedziala, ze lepiej zaczac wczesniej.
 
reklama
wlasnie wrocilam ze szkoly rodzenia. musze powiedziec, ze bardzo fanie bylo :) to pierwsze spotkanie bardzo ogolne. kazde trwa okolo 2 godzin. w programie mamy jeszcze 5 zajec: 2 zajecia o porodzie naturalnym i cesarskim; 1 zajecia o karmieniu, 1 o pielegnacji noworodka i ostanie to wycieczka na oddzial polozniczy, gdzie bede rodzila! i na kazdych zajeciach dodatkowo 30 min nauki oddychania. prowadzaca polozna bardzo fajna babeczka. maz tez bardzo zadowolnoy :D
 
To super Gufi że szkoła okazała się trafnym wyborem ;)
Ja dopiero szkołę zaczynam 11 września ::) Wydaje mi się to trochę późno, no ale tak mnie zapisała połozna gdy jej powiedziałam że termin mam 31 października. Trudno najwyżej nie będę ćwiczyć tylko chłonąć teorię ;)
 
nadia - mysle ze 11 rzesnia to wcale nie za pozno. ja chodze na grupe dla wrzesniowek, bo termin mam na 2 pazdziernika. grupa pazdiernikowek zaczyna sie dopiero 24 sierpnia, wiec moglabym urodzic w trakcie trwania :)
 
Hmm no może faktycznie nie jest to za późno, niemniej jednak chyba sama bym wolała ciut wcześniej ;) A tak będę się już na lekcje pewnie toczyć z brzusiem ;D
 
Ja również chodzę na szkołę rodzenia w moim rodzinnym mieście. Na razie byłam z mężem na jednym spotkaniu. Bardzo nam się podobało, było naprawdę super wiele sie nauczyłam. Jeszzcze nie wiem czy jest jest ona za darmo, ale nawet jak będzie płatna to i tak będę do niej chodzić. Wyniosłam z lekcji wiele ciekawych informacji :)

 
No i my dzisiaj idziemy na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia... aż 3 godziny przed nami :) Mam nadzieję że będzie fajnie i że będziemy zadowoleni z jakości zajęć i wyniesonej wiedzy :)
 
A my dziś z mężusiem zapisaliśmy się do szkoły rodzenia.Zajęcia już od przyszłego tygodnia.Rany,na wykłady jest AZ 70 osób.Kurcze..wszystkie w podobnym terminie rodzimy???
na teorię będe chodzić sama bo męzowi nie pasuje w poniedziałek,ale na ćwiczenia to już razem..Fajnie :)
 
Cześć dziewczyny my z mężem byliśmy już drugi raz w szkole rodzenia. Jest wspaniale dużo ciekawych informacji. Ostatnio uczyliśmy sie oddechów dzięki którym ból porodowy ma być mniejszy ;) A do tego mówiliśmy o wyprawce mamy i dzidziusia do szpitala. ;) A za 2 tygodnie idziemy odwiedzić sale porodów rodzinnych. Mamy także poznać lekarzy z oddziału położniczego i cały personel medyczny.
Dostaliśmy od Pani położnej prowadzącej wykłady mnóstwo próbek i gazetek. Polecam wszystkim szkołe rodzenia!!!!
 
reklama
ja dzis przerobilam porod SN, dostlismy liste rzeczy do szpitala, cwiczylismy oddechy w drugiej fazie porodu i uczylismy sie jak przec. juz zostaly tylko jedne zajecia i bede gotowa do porodu :D
 
Do góry