reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkola Rodzenia

ja jak na razie jestem na etapie próby dodzwonienia sie do szkoły rodzenia - nikt nie odbiera !!
 
reklama
ja mam przyjsc w polowie lipca sie zapisac .... hmm... jakos tak dziwnie podchodze do tej konkretnej szkoly rodzenia ... pytam czy mam wczesniej sie zapisac .." nie nie trzeba, zawsze jest miejsce ... " .. hmmm... czyli co ? albo nikt nie przychodzi do nich, albo jest taki tlum ze w sumie place za nic ::) .... chyba sie porozgladam jeszcze za jakimis szkolkami ;)
 
MoniQa, to u was fajowo, jak można sobie wybrać szkołę, u nas z tego, co się orientuję jest tylko jedna :) no dobrze, że wogóle jest :) a może właśnie dlatego, że jest ich kilka, to u Ciebie nie ma potrzeby zapisywania wcześniej :)
P.S. Basia a o której próbowałaś? ja dzwoniłam tak ok. 13 i dodzwoniłam się za pierwszym razem :)
 
Ja mam mieszane uczucia co do szkoły rodzenia - Basiu to Twoja druga ciąża? masz już dzidziusia ?
Za pierwszym razem też byłaś w szkole?
 
mam córkę , ma 16 miesięcy. Wcześniej chodziłam już do szkoły rodzenia i myślę, że warto było. Uzyskałam kilka życiowych (wcale książkowych) wskazówek, które faktycznie się przydały. Nic nie płaciłam za szkołę wiec nie miałam też nic do stracenia ;), pozdrawiam wszystkie ciężarówki :)
 
Masz rację Basiu, Niestety u nas w Bielsku szkoły są płatne
A przy pierwszej ciąży i przy maluszku pomagała mi mama i było OK chyba nie zapomniałam??

a poród przechodziłam sama i też było Ok (wtedy) - co mam nadzieję się zmieni - mój mąż bardzo chce ze mną być
 
Ehh .. no to ja juz teraz nie wiem czy isc czy nie ... w sumie szkola jest przyszpitalna a musze za nią placic ::) ... kurcze ;D
 
mówiąc szczerze to jeśli dobrze się wczytacie w linki o porodzie, książki, czy czasopisma, to dowiecie się mniej więcej tego samego co w szkole rodzenia, tyle, że bez praktyki, ale jesli jest drogo to trzeba sie zastanowić czy warto..
 
reklama
Do góry