reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

agagsm - nie mogę ci odpowiedzieć, bo macy mnie zacznie naprawdę na Pani tytułowac i dopiero będzie :-D
a tak na poważnie to ktoś za mnie w górze zdecydował.... zobaczymy zatem jak ten sprawdzian napiszę ;-)

Dasz rade kobieto obstawiam celujący. To jest dobry wiek, ja planuję trzecie w tym czasie, no może z rok wcześniej;-)
 
reklama
No widzisz. Tak się starałam. :-p A tak poważnie - widzę, że się kobieta bardzo przejmuje. Człowiek to zwierzę i ma swój instynkt. Najważniejsze jest to, żeby dziecko kochać. Z monitorem oddechu czy nie. Reszta jakoś sama przyjdzie. Ja przed urodzeniem pierwszego dziecka nie wiedziałam niczego. Dosłownie. A na żadnym forum nie urzędowałam.;-) Dziecko przeżyło.:-)
:-);-)

Ta kobieta to też czyta :-)

A myślę, ze to kwestia nie tylko przejmowania się kochana, a kwestia też świadomości odpowiedzialności za drugiego człowieka :tak: A co do kochania to chyba jest to tak oczywiste, że nie trzeba nikomu o tym przypominać...
i myślę, że dobrą matką można być bez monitora, ale ja chcę i już- da mi to większe poczucie spokoju.......
Fajnie, że dzieciątko przeżyło....ale moja mama też tak mówi, że po co mi pościel taka a taka, albo po co pampersy i sterta kosmetyków itd, jak ona używała tetry i tetra najlepsza i my jakoś w czwórkę z moim rodzeństwem żyjemy i mamy się dobrze...
ja nie mówię, że nie ....

A tak na poważnie bez popadania w skrajność to chyba mi na tej końcówce buzują hormony... wiem, że nie wszystko na to można zwalać ale chyba każdy panikuje, że sobie nie poradzi...
Dzięki że wierzycie, że wcześniej się nauczę niż za te 20 lat :-D
No to tyle z mojego wywodu w samoobronie...
i nie myślałam że pytaniem o monitor oddechu tyle zamieszania zrobię...
 
agagsm - nie mogę ci odpowiedzieć, bo macy mnie zacznie naprawdę na Pani tytułowac i dopiero będzie :-D
a tak na poważnie to ktoś za mnie w górze zdecydował.... zobaczymy zatem jak ten sprawdzian napiszę ;-)
Myślę, że dobrze ktoś tam na górze zdecydował Kaja. :tak: Będziesz wspaniałą matką, bo już z doświadczeniem (nie wypominając).
A tak na poważnie bez popadania w skrajność to chyba mi na tej końcówce buzują hormony... wiem, że nie wszystko na to można zwalać ale chyba każdy panikuje, że sobie nie poradzi...
Dzięki że wierzycie, że wcześniej się nauczę niż za te 20 lat :-D
No to tyle z mojego wywodu w samoobronie...
i nie myślałam że pytaniem o monitor oddechu tyle zamieszania zrobię...
Klara, Kochana, wiem, że ten monitor kupisz tak czy inaczej. I masz rację! Ja się wcale Tobie nie dziwię. I nie musisz nawet się w tej kwestii bronić.;-) Ja też się boję, choć już matką jestem. A obaw mam mnóstwo...
 
ROXEN ale słodkości masz dla Maluszka

Klara, Kochana, wiem, że ten monitor kupisz tak czy inaczej. I masz rację! Ja się wcale Tobie nie dziwię. I nie musisz nawet się w tej kwestii bronić.;-) Ja też się boję, choć już matką jestem. A obaw mam mnóstwo...

:-puff....a jakoś mi ulżyło po tym co napisałaś :rofl2: jak to babie w ciąży niewiele trzeba...

A wiecie co mąż zwozi wszystko dla Małego już w pt....
bo ciotka w pon. wyjeżdża i może wrócić po nowym roku i nie mielibyśmy się jak dostać po te rzeczy....
może to i lepiej bo mąż będzie miał wszystko pod ręką:tak:
a teraz uciekam na Brzydulę...
 
Roxeen, śliczne rzeczy. Borysek będzie wyglądał przecudnie. Do jednego się tylko przyczepię...:-p Do tej gąbki. Też taką mieliśmy i była paskudnie niewygodna.
 

my ja mamy tylko dlatego że mąż kupił wanienkę 100 a wiec bigerską a mały bedzie raczej mały ;-) wiec mąż sobie wymyślił że tak bedzie wygodniej - powiadasz ze było nie wygodnie - hahaha no poczekam jak przyjdzie do kąpania malucha - zobacze mine męza i wam powiem :-p
Nasza wanienka też była dość duża, ale wygodniej mi było trzymać małego na ręce. Jakoś tak się bezpieczniej czułam. Ale czekam na Twoją opinię.
 
Nasza wanienka też była dość duża, ale wygodniej mi było trzymać małego na ręce. Jakoś tak się bezpieczniej czułam. Ale czekam na Twoją opinię.

Ja też bez gąbki, bo mi było wygodniej, a w dodatku utrzymać to cholerstwo w czystości szok, mokre i śmierdzi. Ale na początek - kto wie?;-)
Roxeen rzeczy dla małego super!!!
 
roxeen - cudeńka masz i widze zieleń króluje ;-)
na gabkach sie nie znam... jakoś tak na ręce pewniej - a w ogóle mi się przypomniało, że chciałam to wiaderko eksperymentować - ale nie wiem czy mi się chce :-D
Kobietki, dzięki za dobre słowo :tak: Każda z nas będzie dobrą mamusią i wierzę, że nie polegniemy ;-);-)
 
roxeen - ubranka słodkie, zwłaszcza te miniaturkowe buciki

Gąbka - zakupiliśmy przy WeroNisi, ale nie zdała egzaminu. Tak jak pisze yol a ciężko utrzymać w "czystości" i świeżości, tony bakterii się tam hodują.
 
reklama
Do góry