reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Witam ja jeszcze co prawda nie mam skompletowanej wyprawki(zabieram się za to w grudniu)ale już jakieś ciuszki zdobyłam 2 pierwsze komplety zakupiła babcia(moja mama)a jaka radochę miała dzwoni i mówi że ubranka dla wnuka kupuję:-D. Dziewczyny tylko mam pytanie ten kombinezon to chyba za duży jak na wyjście ze szpitala?nie ma na nim rozmiaru tylko S ale wydaje mi sie jakiś spory więc dokupię jeszcze mniejszy Pozdrawiam

Mnie się wydaje, że kombinezon jest ok. Ja też mam duży i uważam, że jak ubiorę Malusia i założę mu taki duży kombinezon to będzie lepiej się czuł bo będzie miał jeszcze luz a w samochodzie i tak kombinezon rozepniesz:tak: Rozmiar S to najmniejszy rozmiar.
 
reklama
co do kombinezonu, to ja chyba też przesadziłam z wielkością.
Wszystkie ubranka kupuje na 62,a kombinezon chciałam kupić na 68, żeby troche w nim maluszek pochodził. Ale tak mnie babka w sklepie zakręciła, że wzięłam 74 (nie miała w tym kolorze rozmiaru 68) Dopiero po dwóch dniach opamiętałam się, jak go porównałam wielkością do innych ciuszków, a paragon już wyrzuciłam i metki odcięłam:-(
I chyba będe musiała kupić drugi:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Ja ciągle się za pościelą rozglądam i nie mogę się zdecydować a tylko ten zakup mi pozostał, żebym mogła powiedzieć, że mam wszystko dla dzidzi (oprócz aptekarskich rzeczy, to kupię w styczniu już). Zorientowałam się, że muszę dokupić 10 pieluch bo te, które dostałam po dwóch wygotowaniach o kant d**y mogę sobie rozbić:-D Po wózek jadę jutro albo pojutrze, zdjęcia pokażę na dniach. Już się nie mogę doczekać:-p
 
ja pieluchy kupowałam tu : Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
wzięłam tetre grubą za 1,89 i flanele za 2,65 (wszystko białe) i powiem, że jakościowo super, co prawda jeszcze ich nie prałam, ale są z grubego materiału i wyglądają na porządne.
Wizęłam też pare innych drobiazgów, a jak przyszła paczka to mój się pytał z każą rzeczą, po co to kupiłam, wrr.... np. po co mi majtki jednorazowe, po co laktator, po co wkładki laktacyjne, po co to , po co tamto.... bo go mama wychowała bez tego, wrr.... jakbym słuchała swojej 87-letniej babci, a nie 30 letniego faceta.:no: No to się spytałam, po co mu komputer, bo jego rodzice żyli bez komputera i nic im nie jest.:-D :rofl2: i po co mu wędki, jak można do patyka przyczepik kawałek żyłki i haczyk:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
ja pieluchy kupowałam tu : Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
wzięłam tetre grubą za 1,89 i flanele za 2,65 (wszystko białe) i powiem, że jakościowo super, co prawda jeszcze ich nie prałam, ale są z grubego materiału i wyglądają na porządne.
Wizęłam też pare innych drobiazgów, a jak przyszła paczka to mój się pytał z każą rzeczą, po co to kupiłam, wrr.... np. po co mi majtki jednorazowe, po co laktator, po co wkładki laktacyjne, po co to , po co tamto.... bo go mama wychowała bez tego, wrr.... jakbym słuchała swojej 87-letniej babci, a nie 30 letniego faceta.:no: No to się spytałam, po co mu komputer, bo jego rodzice żyli bez komputera i nic im nie jest.:-D :rofl2: i po co mu wędki, jak można do patyka przyczepik kawałek żyłki i haczyk:rofl2:
Popieram, popieram Koleżankę! Komórka chyba też u niego zbędna i telewizor kolorowy...:-p Mój mąż nie pyta. Grzecznie się na wszystko zgadza. Sporo rzeczy mamy po synku, ale wózek, łóżeczko, kosmetyki dla mnie czy dla małej trzeba kupić. I oczywiście kilka ciuszków w kolorze róż.;-) Dziś znowu nie wytrzymałam i kupiłam dwa pajace, bo te, które miałam dotychczas wydały mi się odrobinę za duże, a przecież kobieta musi ładnie wyglądać od początku.;-);-);-) No nie?!
 
A jeżeli chodzi o ubranka, to jakie kupujecie, bo ja mam przede wszystkim pajace.
Jako niedoświadczona mama, to boje się ubierać coś wkładanego przez głowe, a słyszałam, że bardzo praktyczne są body, no ale one są wkładanie przez główke... Ale sam pajac to wystarczy w domu, gdzie ciepło - a do wyjścia, co proponujecie pod kombinezonik?
 
hello,

zastanawiam sie nad kupnem kołderki i poduszki do łóżeczka (140x70).

Podejrzewam, ze macie juz te podwórko przekopane
jaki wkład jest dobry? tzn. jakie wypełnienie? atesty itd.

\a moze macie jakiegoś dobrego sprzedawce na allegro? (najlepiej zeby miał tez poszewki od razu)

łóżeczka jeszcze nie kupiłam, ale chodzi mi po głowie 140/70, takie co potem tapczanik da sie zrobić.

pozdrawiam
 
reklama
A jeżeli chodzi o ubranka, to jakie kupujecie, bo ja mam przede wszystkim pajace.
Jako niedoświadczona mama, to boje się ubierać coś wkładanego przez głowe, a słyszałam, że bardzo praktyczne są body, no ale one są wkładanie przez główke... Ale sam pajac to wystarczy w domu, gdzie ciepło - a do wyjścia, co proponujecie pod kombinezonik?
U mnie body obowiązkowo, na prawdę się świetnie sprawdza:tak: Sam pajac na gołe ciałko to trochę za mało.
Mój zestaw na zimę: 1 body, bawełniany pajac, na górę spodnie i sweterek i kombinezon
2 body z dł rękawem, ciepły pajacz( z misia), kombinezon
Ja muszę jeszcze dokupić czapki i body z długim rękawem:rofl2:
 
Do góry