reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.


zAgatka Kupiliście cały komplet??Czy tylko gondole i fotelik??Ja na razie tylko to, siedzisko dokupię jak będzie mi potrzebne.
kupiliśmy gondolę i siedzisko spacerowe, fotelik kupiliśmy wcześniej maxi cosi więc pozostaje mi tylko dokupić adapter do stelaża mutsi.

no pewnie!! dawaj :-):-)

Ja powtórzę - my mamy Roana Maritę - i uważam że to super wybór na nasze warunki:tak:
Proszę bardzo:-):-):-)
*BABALUNO* Puchata Bluza z Kapturem Newborn (756897597) - Aukcje internetowe Allegro
WYPRAWKA NIEMOWLĘCA 5 CZĘŚCI ROZMIAR 56-62CM (755204379) - Aukcje internetowe Allegro
"H&M" NOWY WELUROWY DRES R. 56 0-3M (754187804) - Aukcje internetowe Allegro
MEGA Wyprawka Starter GEORGE 8 cz tiny baby (753019238) - Aukcje internetowe Allegro
OKAZJA !! CHEROKEE mięciutka bluza 50/56 NOWA (752026873) - Aukcje internetowe Allegro
*BABALUNO* Śliczne Spodenki HARRY 2 pack 56 cm (749946556) - Aukcje internetowe Allegro
ADAMS BABY BODY 7szt 0-3 m (749771532) - Aukcje internetowe Allegro
foggy *LADYBIRD* CUDNY CIEPLUTKI KOMBINEZON 56cm (745981700) - Aukcje internetowe Allegro
Część mi już dzisiaj przyszła - składam i rozkładam je już chyba 100 raz:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
AGATKA śliczności:-)ale mam takie pytanko bo widze że jest tu duzo z rozmiaru 56 i np.tez ten kombinezon i pytanie mam takie małe czy nie boisz się że będzie w sam raz i tak z chwilke tylko ponosi córcią bądz jak ten kombinezonik można powiedziec że wogóle bo widomo że musi miec cieplutko jeszcze coś podspód ubrane:eek:bo wiesz mój synek urodził się mając równe 56 cm co wogóle tak na niewchodziły takie ciuszki o takim rozmiarze:sorry:wiesz śpioszki kaftaniki tak to mozna no ale jeśli chodzi już o ubrania wierzchnie to najmiejsze narazie powinnaś kupować z 62 cm i jedynie dokupić później jak będziesz wiedziała w jakiej miejwiecej wielkości będzie twoja córcia:tak:dzieciaczki szybko rosną a sweterki spodnie czy już tym bardziej kurteczki kombinezoniki to można podkrampowac troszke i będziesz miała na dłużej bo szczerze mój synek te po 56 cm ciuszki ubrał raz czy dwa i na tym koniec a szkoda tak kasy wydawac bo wiadomo kosztuje to wszystko:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agatka śliczne ciuszki a powiedz mi ten drugi link co dałaś ta wyprawka doszła już do Ciebie bo mi się podoba ta z kaczuszkami i moje pytanie czy fajna jest na żywo ???:rofl2:
 
Na początku u nas zupełnie nie sprawdziły sie te półśpiochy... ale to kwestia gustu. Rzeczy śliczne, ceny też spore :-) Zreszta jak wszystko co dla dzieci.
 
Śliczne ciuszki zAgatka :-)
My w tym tygodniu kupiliśmy pierwsze 3 pajacyki dla malutkiej. Obiecywałam sobie, że nie będę kupować różowych rzeczy ... i co :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: najróżowsze z różowych !!! Ale są cudne :-)
Wzięliśmy rozmiar 62, bo tak jak pisze Patrysia, boję się, że 56 będą za małe...
i jak rozpakowaliśmy to M rozbawił mnie do łez okrzykiem ' To ty takiego wielkoluda w brzuchu zmieścisz' :-):-):-)
 
Ja jak kupuje cos tam np. body czy spiochy to one nie maja np. 50 cm tylko 50/56,lub 56/62 itd itd....Staram sie nie kupowac tych ''jednorozmiarowych'',mam kilka sztuk ale naprawde kilka...W ogole nawet jak patrze w sklepie czy katalogu to wiekszosc jest od-do.To chyba lepsze rozwiazanie....
 
AGATKA śliczności:-)ale mam takie pytanko bo widze że jest tu duzo z rozmiaru 56 i np.tez ten kombinezon i pytanie mam takie małe czy nie boisz się że będzie w sam raz i tak z chwilke tylko ponosi córcią bądz jak ten kombinezonik można powiedziec że wogóle bo widomo że musi miec cieplutko jeszcze coś podspód ubrane:eek:bo wiesz mój synek urodził się mając równe 56 cm co wogóle tak na niewchodziły takie ciuszki o takim rozmiarze:sorry:wiesz śpioszki kaftaniki tak to mozna no ale jeśli chodzi już o ubrania wierzchnie to najmiejsze narazie powinnaś kupować z 62 cm i jedynie dokupić później jak będziesz wiedziała w jakiej miejwiecej wielkości będzie twoja córcia:tak:dzieciaczki szybko rosną a sweterki spodnie czy już tym bardziej kurteczki kombinezoniki to można podkrampowac troszke i będziesz miała na dłużej bo szczerze mój synek te po 56 cm ciuszki ubrał raz czy dwa i na tym koniec a szkoda tak kasy wydawac bo wiadomo kosztuje to wszystko:tak:

Mam nadzieje że do marca ponosi bo na metce kombinezonka jest 56-62.

Agatka śliczne ciuszki a powiedz mi ten drugi link co dałaś ta wyprawka doszła już do Ciebie bo mi się podoba ta z kaczuszkami i moje pytanie czy fajna jest na żywo ???:rofl2:

Gosia jeszcze nie dotarło - jak przejdzie to dam znaka czy warto;-)

Na początku u nas zupełnie nie sprawdziły sie te półśpiochy... ale to kwestia gustu. Rzeczy śliczne, ceny też spore :-) Zreszta jak wszystko co dla dzieci.

Oj tak ceny mikroskopijnych ubranek są kosmiczne:szok:
 
zAgatka o mamo co to za ceny z kosmosu:szok::szok::szok: 150zl za kombinezon na góra 2m-ce:szok::szok::szok: Ja jak wydam 20e na jakąś rzecz to uważam, że zaszalam ale moze w Polsce takie ceny to normalka:sorry: Nie wiem bo głównie po lumpeksach szmendzę:-p
 
reklama
jejku jakie słodkie te różowe ciuszki :-):-)

heh, ja mam na te pierwsze trzy miesiące całą szafę rzeczy... mnóstwo wszystkiego.. od skarpetek, czapeczek, po body, śpiochy, pajace, spodenki itd. Wszystko od znajomych! ;-)Gorzej z większymi rozmiarami, bo tylko parę sztuk jest większych niż 62:-(i nie wiem czy kupować to teraz, czy poczekać aż mały się urodzi i zobaczę jakie ciuszki najbardziej mi się przydają? jak myślicie?

Nie mam za to prawie nic z higieny, jeszcze nie wybraliśmy łóżeczka... jeszcze sporo pieniążków wydamy ;-)
 
Do góry