reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
800 zł za wózek po dwójce dzieci-litosci:shocked2:
za 800 zł można nowy kupic,moze gorszej firmy ale jednak nówka:tak:
Ja też na początku myślałam o używanym, z takich co to kosztuję od 2 tys. w górę, i wtedy byłby za połowę używany - tylko że po jednym dziecku i w idealnym stanie. Ale przemyślałam sprawę i wolę za te pieniądze mieć nówkę, bo się przyda dla kolejnego dziecka jakby co.. a 800 zł po dwójce dzieci to dużo - tyle to po jednym kosztuje, nawet za 500 zł to bym sie zastanawiała czy wziąc czy nowy, a co dopiero za 800:rofl2:
 
właśnie mi mąż kupił jako niespodziankę dla maluszka pod kolor wózka :tak:

724587250_3
 
Ostatnia edycja:
Postanowilismy że z kupnem wózka wstrzymamy sie aż do stycznia, i po porodzie kupimy jakiś, wczesniej sie porozglądamy i wybierzemy...no chyba że natrafi się jakaś okazja:tak:
Dzisiaj przyszły mi ubranka i pieluszki zamówione u Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro , no i jestem pod wrażeniem, wszytsko najlepszej jakości, i chciałam się zapytać doświadczonych mamuś jak to jest z tym praniem, proszek wiadomo-trzeba kupic specjalny, ale jak prać? recznie czy w pralce?
 
Dziewczyny ja wam coś powiem bo moim zdaniem się mylicie:tak:ta dziewczyna kupiła wózek za 2 tys.tak wiec:
1.nie można porównywać wózka który kosztuje 2 tyś.a 800 zł.
2.patrzeć trzeba na to że ona dała dużą kwote za ten wózek.
3.patrzałam ile kobitki chcą za taki wózek po jednym dziecku i jest to cena 1500zł.
4.ja odrazu mówie że używanego wózka bym nie kupiła ale jak ktoś się na to bierze to musi brac pod uwage cene jaką ona go kupiła a nie bo nowy moge dostać za ta cene tak oczywiście ale nie taki nie ta firma i normalne że odlicza się jakąś kwote od ceny której kupiła wózek a nie porównując z cenami jak kosztują nowe wózki ale te gorsze.
Moim zdaniem jesteście niesprawiedliwe bo niestety wózki które są w cenie 2 tyś. nie będzie sprzedany po 1 dziecku za 800 zł.tylko 1500 zł.(patrzałam na internecie i także ja bym tak sprzedawała)a po 2 dzieci to 800 zł.jest normalna cena bo patrząc jeszcze raz mówie że wózek taki nowy kosztuje 2 tys.

No a tak wogóle to mój fotelik ma dzisiaj byc:-Dniemoge się doczekac:-p

ANULKA ja z początku prałam ręcznie ale potem w pralce z tym że nastawiałam na program"pranie ręczne bądz delikatne ":tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Postanowilismy że z kupnem wózka wstrzymamy sie aż do stycznia, i po porodzie kupimy jakiś, wczesniej sie porozglądamy i wybierzemy...no chyba że natrafi się jakaś okazja:tak:
Dzisiaj przyszły mi ubranka i pieluszki zamówione u Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro , no i jestem pod wrażeniem, wszytsko najlepszej jakości, i chciałam się zapytać doświadczonych mamuś jak to jest z tym praniem, proszek wiadomo-trzeba kupic specjalny, ale jak prać? recznie czy w pralce?
Ja na początek do prania proponuję tylko płatki mydlane:tak:, pranie oczywiście w pralce;-)
 
reklama
Dziewczyny ja wam coś powiem bo moim zdaniem się mylicie:tak:ta dziewczyna kupiła wózek za 2 tys.tak wiec:
1.nie można porównywać wózka który kosztuje 2 tyś.a 800 zł.
2.patrzeć trzeba na to że ona dała dużą kwote za ten wózek.
3.patrzałam ile kobitki chcą za taki wózek po jednym dziecku i jest to cena 1500zł.
4.ja odrazu mówie że używanego wózka bym nie kupiła ale jak ktoś się na to bierze to musi brac pod uwage cene jaką ona go kupiła a nie bo nowy moge dostać za ta cene tak oczywiście ale nie taki nie ta firma i normalne że odlicza się jakąś kwote od ceny której kupiła wózek a nie porównując z cenami jak kosztują nowe wózki ale te gorsze.
Moim zdaniem jesteście niesprawiedliwe bo niestety wózki które są w cenie 2 tyś. nie będzie sprzedany po 1 dziecku za 800 zł.tylko 1500 zł.(patrzałam na internecie i także ja bym tak sprzedawała)a po 2 dzieci to 800 zł.jest normalna cena bo patrząc jeszcze raz mówie że wózek taki nowy kosztuje 2 tys.
To chyba zależy od firmy wózka - bo ja jak już mówiłam bardzo się oglądałam za używaną Emmaljungą i siedzę na allegro od dwóch miechów i przeglądam wszystkie emmeljungi co wstawiają- nówka od 2 do 3 tys. kosztuje i owszem za używaną po jednym dziecku to jest równo połowa ceny(1000-1500), ale do tego masz jeszcze fotelik! A te,które kosztują powyżej połowy ceny początkowej są albo w idealnym stanie (pól roku używane, albo niecały rok, na gwarancji, nie po dwójce dzieci), albo ludzie nie mogą ich sprzedać - jest kilka takich wózków na allegro i co patrzę to je wystawiają i nikt ich nie chce, bo po prostu za drogie sa jak na używane - ale Emmeljungę po jednym dziecku możesz juz kupić za 600-800 zł. bez fotelika, więc po dwójce dzieciach sama przyznasz, że wózek może być rozklekotany z lekka i z całą pewnościa nie jest wtedy lepszy niż nowy z niższej półki czyli za tysiaka:sorry: Nie wiem może bebecar jeszcze inaczej się cenia niż emmaljunga i może masz rację, że się cenią bardziej za używane?!! Gondolka to pewnie jeszcze ok. ale stelaż i spacerówka to może być już średnio na jeża... Najlepiej w takich wypadkach samemu sprawdzić czy się jest do takiego zakupu przekonanym, żeby potem nie żałować wydanych 800 zł. My sobie możemy tylko pogdybać, a to wszystko zależy od stanu tego wózeczka, tak myślę:-):-):-)

Czy Jelp to dobry proszek do prania ubranek dziecięcych? A i czy jak w pralce pierzecie to jakiś płyn do płukania dajecie?
 
Do góry