reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Dziękuję bardzo za odpowiedz :)
właśnie mam zamiar zamóic od tego allegrowicza kilka rzeczy dla maluszka.
A czy Wy już może zamawiałyście coś na allegro dla maszych małych pociech? I możecie polecić jeszcze jakiegoś allegrowicza?


ja zamawiam różnie i to w różnych odstępach czasu i powiem szczerze nie patrze czy to ten sam allegrowicz tylko patrze na rzecz która mi się podoba i to zazwyczaj tak mi sie trafia że od różnych :tak:i szczerze powiem że nawet niepamietam od jakiego kupuje tylko ważne że paczka doszła i już wtedy nie zwracam uwagi aby znowu od tego samego zamówić bo np.wtedy już mi się coś innego spodoba inna cena itd.;-)
 
reklama
JOASIA to prawda czasami jest tak że danej rzeczy może byc taka sama cena w sklepach jak i na allegro a z tym jest lepiej ze nie płacisz za przesyłke:tak:tylko u mnie to jest różnie i jak coś znajde u mnie w sklepie to ok kupie ale jak mam dojechac do Auchanu itp.to wole z allegro bo tu z domu sobie na spokojnie a na zakupy jak jade to wtedy też paliwo i jeszcze czas tracisz;-)
 
Joasia poruszyłaś bardzo interesujący temat...mianowicie wózki.
Długo się zastanawiam już jaki wybrać.Podobają mi się x -landery ale cały komplet spacerówka + gondola + fotelik to koszt około 2 tys zł.Nie zalezy mi żeby było logo firmy tylko żeby wózek był wygodny dla maluszka i dla nas.I szczerze zastanawiam się czy 2 tys trzeba wydać,bo przecież innych wydatków tez jest masa.Może lepiej kupić jakiś tańszy wózek tylko jaki?...czy macie jakies propozycję?:happy:
 
Sercadwa moja koleżanka kupiła x-landera za 550zł używany ale jak nowy :tak:może to dobra opcja jak Ci się ten wózek podoba :tak:
 
Sercadwa moja koleżanka kupiła x-landera za 550zł używany ale jak nowy :tak:może to dobra opcja jak Ci się ten wózek podoba :tak:
Ja choruję na Emmaljungę, ale szczerze powiem, że zastanawiam się czy nie odkupić własnie po kimś jakąś niezniszczoną, bo wydać 2,5 tys. na wózek to mnie jakoś przeraża przy ogromie wydatków, a tak będzie za połowę ceny, a to i tak niemało. Tylko jak kupić używaną, jak nie można z łóżka się ruszyć...:rofl2:
 
Gdybym wiedziała od kogo kupuję...że jest zadbany itd to mogłabym kupić uzywany ale nie wiem czy nie wolę tańszego ale nowego teraz właśnie oglądam na allegro wózki bebetto
WÓZEK MURANO BEBETTO 7 W 1 leżaczek +TORBA (728755591) - Aukcje internetowe Allegro
Tez wydaję się być fajny ,ale ja się niestety jeszcze nie znam:-(


ten wózio jakos nie wpadł mi do gustu:sorry:powiem że za tą cene jest dużo ładniejszych wiele wózeczków:tak:
A co do używanego hmm nie wiem jak ze mna ale z moim M to by nieprzeszło bo jednak potrafią być zniszczone koła już takie przejechane a chcą za duża cene ale oglnie jak patrze na te koła to nie przemawia za bardzo domnie:sorry:ja po synku moim widze e jest super wózio niezniszczony ale ja też szybko zmieniłam na spacerówke a niektórzy ludzie to nie zmieniają tak co wtedy widac jak zniszczone a jak sa w super stanie to za dużo cenią i wole wtedy nowy:tak:ale czasami trafić można super:tak:ale jednak tak czy siak bym nieodkupiła:sorry:przecież dostaje się kase za urodzenie to ten 1000 zł śmiało można przeznaczyć na nowego a jak sie chce droższy to te 500 zł.także można dołożyć:tak:no spacerówek to wogóle bym nieodkupowała bo widze że te kółka nietety szybko się zdzierają co po synku to po synku ale opd kogoś kupowac szkoda na to kasy są tanie i nowe tak więc można poszuka i fajnie kupić:tak:no co innego jak się ma juz tyle dzieci co nie planuje się już kolejnego to jeszcze mona pomyśleć nad używanym itp.bo wiadomo jak sie tak kasy nie ma a wózio kupić trzeba to czasami nie ma wyjścia ale kurka jak jest pierwsze dzieciątko to warto dać wkład w nowy bo poodziedziczyć może drugie dzieciątko tak jak u mnie :tak:
 
reklama
Patrysia zgadzam się z Tobą zupełnie, za taką cenę można o wiele fajniejszy wózeczek kupić, ten jakoś mi też nie przypadł do gustu :tak:
 
Do góry