reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
Ja miałam wszystko pokupować po USG, bo nie wiedziałam co będzie. Teraz wiem, a muszę leżeć, więc kupowanie znów przełożone.. i tym sposobem pewnie połowę z allegro kupię:tak:
 
Mi za dużo niezostało do kupienia:-)a będe w każdym miesiącu coś (no może po dwie rzeczy )a ciuszki (body rajstopki)to w miedzy czasie jak jade na zakupy ale to takze po trochu :tak:no i typu butelki smoczki i dla mnie coś to tak w listopadzie:tak:
Tak wogóle ciesze się że za duzo nie mam bo jednak jeszcze czekają mnie inne wydatki teraz synek ma urodzinki 8 października potem tydzień po teściu obchodzi 60-tke a o grudniu już nie mówie bo wtedy już święta i wiadomo chrześniaka też mam(i widaomo wtedy jemu siostrzyczce też trzeba kupić itd.) i do tego ma urodzinki 7 stycznia a w miedzy czasie wiadomo wizyty badania to wszystko kosztuje:sorry:
 
Mi za dużo niezostało do kupienia:-)a będe w każdym miesiącu coś (no może po dwie rzeczy )a ciuszki (body rajstopki)to w miedzy czasie jak jade na zakupy ale to takze po trochu :tak:no i typu butelki smoczki i dla mnie coś to tak w listopadzie:tak:
Tak wogóle ciesze się że za duzo nie mam bo jednak jeszcze czekają mnie inne wydatki teraz synek ma urodzinki 8 października potem tydzień po teściu obchodzi 60-tke a o grudniu już nie mówie bo wtedy już święta i wiadomo chrześniaka też mam(i widaomo wtedy jemu siostrzyczce też trzeba kupić itd.) i do tego ma urodzinki 7 stycznia a w miedzy czasie wiadomo wizyty badania to wszystko kosztuje:sorry:
Rozłożenie kupowania na kolejne miesiące to dobry pomysł dla budżetu, ale ja np. totalnie nie mam siły teraz na kupowanie. Jakoś przygniata mnie to leżenie i chyba odleżyn dostanę albo zwariuję:wściekła/y: No i skoro leżę to już nic nie dorobię i zostajemy z dzidzią na utrzymaniu męża, więc kasy mniej:eek: A co do imprez to jak na złość w drugiej połowie roku mamy ich za dużo - we wrześniu rodzice mają rocznicę ślubu, tata urodziny, mama ma w listopadzie, a w sierpniu były urodziny chrześniaczki - i non stop człowieku kupuj prezenty, a i jeszcze wesele na które nie pojadę pewnie a prezent kupiliśmy z wyprzedzeniem i kasa wydana.

Pomijam już problemu natury co mam zrobić jak zamówię łóżeczko skoro mąż nie pomalował pokoiku....Chciałabym juz mieć wszystko dla dzidzi, ale nie chce mi się wyszukiwać po sklepach, więc wszelkie linki polecające z allegro mile widziane:-)
 

Witam.
Dziewczyny, jak to jest na allegro bo za bardzo sie nie orientuję. Jeśli chciałabym zamówić od tego allegrowicza kilka rzeczy z róznych aukcji to jak wygląda płatność, musze osobno dokonywać przelewów? I czy wtedy za kuriera płacę raz, czy wszystko przychodzi osobno? Dziekuję z góry za pomoc :)
(może to trochę głupie pytanie ale jak już cos zamawiałam wczesniej to zawsze jedną rzecz)
 
Witam.
Dziewczyny, jak to jest na allegro bo za bardzo sie nie orientuję. Jeśli chciałabym zamówić od tego allegrowicza kilka rzeczy z róznych aukcji to jak wygląda płatność, musze osobno dokonywać przelewów? I czy wtedy za kuriera płacę raz, czy wszystko przychodzi osobno? Dziekuję z góry za pomoc :)
(może to trochę głupie pytanie ale jak już cos zamawiałam wczesniej to zawsze jedną rzecz)


ja ci powiem na przykładzie moim że płace jak przesyłka najpierw do mnie dotrze(tak zawsze robie bo dla mnie to większy pewniak bo niestety różne już rzeczy się działo na allegro co nie wpłacam nigdy kasy na konto i dopiero przesyłka do ciera);-)jak zamawiasz od jednego sprzedawcy i kilka rzeczy to płacisz tylko jednorazowo przesyłke:tak:a jak kupujesz od dwóch sprzedawców różnych to i tak przychodzi tego samego dnia(bynajmiej um mnie tak kurierzy robią jak zamawiam jednego tego samego dnia rzeczy od różnych sprzedawców)to płacisz też wszystko razem ale już za każdą rzecz przesyłke osobno tzn.płacisz wtedy już za dwie przesyłki(bo od różnych sprzedawców):tak:myśle że dobrze napisałam zrozumiale;-)
 
reklama
ja ci powiem na przykładzie moim że płace jak przesyłka najpierw do mnie dotrze(tak zawsze robie bo dla mnie to większy pewniak bo niestety różne już rzeczy się działo na allegro co nie wpłacam nigdy kasy na konto i dopiero przesyłka do ciera);-)jak zamawiasz od jednego sprzedawcy i kilka rzeczy to płacisz tylko jednorazowo przesyłke:tak:a jak kupujesz od dwóch sprzedawców różnych to i tak przychodzi tego samego dnia(bynajmiej um mnie tak kurierzy robią jak zamawiam jednego tego samego dnia rzeczy od różnych sprzedawców)to płacisz też wszystko razem ale już za każdą rzecz przesyłke osobno tzn.płacisz wtedy już za dwie przesyłki(bo od różnych sprzedawców):tak:myśle że dobrze napisałam zrozumiale;-)

Dziękuję bardzo za odpowiedz :)
właśnie mam zamiar zamóic od tego allegrowicza kilka rzeczy dla maluszka.
A czy Wy już może zamawiałyście coś na allegro dla maszych małych pociech? I możecie polecić jeszcze jakiegoś allegrowicza?
 
Do góry