reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
SercaDwa - my mamy ten wózek :tak:wprawdzie kupiony używany po jednym dziecku, ale w stanie rewelacyjnym.
Jak będzie z maluszkiem w środku nie wiem, na teraz mogę Ci powiedzieć że:
jest super wygodny (duuuuuży!!)
jest super ciężki

wygodnie się składa, ale w naszym passacie kombi stelaż z gondolą zajmuje praktycznie cały bagażnik. My mieszkamy w domku na wsi, więc wielgachne pompowane koła i bardzo dobre amortyzatory były bardzo ważne - i są rewelacyjne. Buja się rewelacyjnie i bardzo lekko. Ale do bloku raczej bym go nie wzieła bo jest na prawdę ciężki ;)

aha - nie ma skrętnych kół (sprawdziliśmy u siebie w domu - mimo to skręca się nim bardzo wygodnie)
 
Dziewczynki to jak zobaczycie coś ciekawego to wklejajcie linka:tak:
A jeszcze o ten chce Was zapytać...:happy:
ROAN MARITA, KOLEKCJA 2009! OD 24h, WYS. O ZŁ (711459647) - Aukcje internetowe Allegro


hmm gondolka jest fajna no ale tylko to bo stelarz taki hmm nie wiem jakiś nie w moim guście:sorry:bardziej mi się podobają takie typy no i co ważne nie są tak drogie;-)
BONUS 2009 CONECO V3 + GONDOLA+SPACERÓWKA+FOLIA ! (720896355) - Aukcje internetowe Allegro
Głęboki+spacerowy tył/przód+fotelik (724842206) - Aukcje internetowe Allegro
NOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (729627618) - Aukcje internetowe Allegro
http://www.allegro.pl/item721679821_x_lander_xa_x_a_08_wyprzedaz_gratis_folia_uchwyt.html
(dużo tańszy niż pisano za 2000 tyś.może dlatego bo nieco inszy ale tak czy siak x-lander);-)
HIT 2009 :WÓZEK TAKO JUMPER X + 4xGRATIS (721711385) - Aukcje internetowe Allegro

No i pewnie jakieś jeszcze bym znalazła;-)ale odrazu mówie że podobają mi się stylistycznie ale jak w praktyce to niestety niewypowiem się;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny a czy kupujecie lezaczki-bujaczki? bo ja wlasnie chce kupic bo wydaje mi sie ze sie cos takiego przyda ale wole popytac bardziej doswiadczonych;-)
 
dziewczyny a czy kupujecie lezaczki-bujaczki? bo ja wlasnie chce kupic bo wydaje mi sie ze sie cos takiego przyda ale wole popytac bardziej doswiadczonych;-)


ja nie kupowałam i nie kupuje;-)ja używam fotelik-nosidełko jako bujaczka i ogólnie miałam nie raz w nim maluszka co nie potrzebny mi był ten leżaczek-bujaczek;-)
 
Ten drugi, Roan MArita juz lepszy. Lepsza amortyzacja. Mi jednak zalezy na połączeniu fotelika ze stelażem.
.
do Roan Marita pasuje fotelik Roan Millo :tak:też mi na tym zależy, żeby stelaż z fotelikiem można było połączyć i Roan w tym wypadku nie odpada ;)

co do stelaża - to jest wg mnie najpiękniejszy:-Dtotalna klasyka :) piękny X, wielkie koła...
Dodatkowo metalowy kosz na zakupy - wyobraźcie sobie wychodzenia na spacer w zimową pluchę z materiałowym.. ciągle by go prać trzeba było. Z metalowym nic się nie stanie:tak:
 
dziewczyny a czy kupujecie lezaczki-bujaczki? bo ja wlasnie chce kupic bo wydaje mi sie ze sie cos takiego przyda ale wole popytac bardziej doswiadczonych;-)


my kupimy :tak::tak:uważam że to się przyda, zresztą znajomi mieli i też bardzo chwalili.. Ale niestety wszystko zależy od dziecka ;)
 
ja nie kupowałam i nie kupuje;-)ja używam fotelik-nosidełko jako bujaczka i ogólnie miałam nie raz w nim maluszka co nie potrzebny mi był ten leżaczek-bujaczek;-)

no to fotelik-nosidelko juz posiadam byl w komplecie do wozka ale te lezaczko-bujaczki sa takie z melodyjkami i wibracjami z co niektore nawet same dzidzie bujaja wiec moze warto zainwestowac??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
co do stelaża - to jest wg mnie najpiękniejszy:-Dtotalna klasyka :) piękny X, wielkie koła...
Dodatkowo metalowy kosz na zakupy - wyobraźcie sobie wychodzenia na spacer w zimową pluchę z materiałowym.. ciągle by go prać trzeba było. Z metalowym nic się nie stanie:tak:


no wiadomo to jest kwestia gustu:tak:wiesz ja nie miałam ani razu mojego prane i nie było brudne nic nie było a plucha hmm w deszczach ja nie chodze a śniego nie szkodzi no a ogólnie to pluchy nie robiły nic bo także jest troche do tej ziemi no i pompowane duże koła także mam(pokazywałam już mój wózio)i nie narzekam:tak:
 
Do góry