reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
A przepraszam zdarzało mi się uciekać przed deszczem i nie raz w kałuże wjechałam bo biegłam na oślep i nic nie było a jak już to się strzepie szmatka jak wyschnie i jest super(tez dlatego mam ciemny wózio nie wiem jak to jest w jasnych):-)

Patrysia gdzie ten Twój wózio???


Ja też miałam koszyk z materiału i nie było żadnych problemów a powiem że młoda z października jest


u mnie tak samo z paździenika synek:-Ddam jeszcze raz zdjątko bo mam na kompie od zeszłego razu jak robiłam i tu dawałam;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ten wózek coneco który pokazała Patrysia jest strasznie niski. Widziałam go w realu i nie wygląda tak atrakcyjnie jak na fotkach.


a to się zdziwiłam bo widziałam w realu i nawet moja koleżanka kupiła taki fajny niebieski dla synka i idealny tak samo jak x-lander wysokość:tak:z tym że lżejszy jest od x-landera:tak:


no to fotelik-nosidelko juz posiadam byl w komplecie do wozka ale te lezaczko-bujaczki sa takie z melodyjkami i wibracjami z co niektore nawet same dzidzie bujaja wiec moze warto zainwestowac??


myśle że jak masz kaske i na to przeznaczoną to mozesz kupić ale jak dla mnie to zbedny wydatek;-)

No ja miałam podobny jak Oliwia była mała.
Nie byłam zadowlona z tego nosidła zamiast gondoli. Stąd teraz się zdecydowałam na sztywną gondolkę. No i spacerówka totalnie odpadła



no dla mnie idealny no a spacerówka super tylko jak pisałam nie ma skrętnych kół i jest ciężki ale ja nie kupuje nowego bo ten jest nowy i szkoda mi kasy na nowy:tak:

SORKI ŻE TAK ZDARZA MI SIĘ POST POD POSTEM ALE JAK ODPISZE TO WTEDY WIDZE ŻE KTOŚ TEZ ODPISAŁ I JAKOŚ TAK WYCHODZI:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
JOASIA ja myśle że fajna sprawa z tą poduszką:tak:a co do wózia ja mam nowszy NESTOR i nawet 4 pozycje regulacje oparcia elegancko sztywno a zarazem miekko i nienarzekam 5 punktowe pasy z ochraniaczkami synek się super wysypiał w nim wygodnie w nim siedzia skakał pałąk jest u mnie itp.a zmieniłam bo jednak cięzki co chciałam taka małą spacerówke i kupiłam CONECO FLASH bardzo sobie chwale:-)wiadomo te nowsze mają więcej funkcji itp dlatego nienarzekam bo mój ma ful wypas:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi też wskakują dwa posty pod rząd :-) Trzeba by je było edytowac po prostu chyba :-)

Zobaczymy jak się sprawdzi mi teraz ten. Spacerówka tez jest nieduża więc pewnie szybko wskoczymy do tego graco, a później do Chicco ale to dopiero koło 2 latek.

Teraz najwazniejsze żeby się zdrowe urodziły.


czasami edytuje ale jak tak robie o wtedy jest więcej postów i mi wszystko umyka:-p
 
dziewczyny a czy kupujecie lezaczki-bujaczki? bo ja wlasnie chce kupic bo wydaje mi sie ze sie cos takiego przyda ale wole popytac bardziej doswiadczonych;-)
Obecnie mimo, iż jeszcze nie mam żadnych swoich dzieci to nabieram doświadczenie na wnuczce mojej siostry.Córka tak jej się pospieszyła,a że chodzi do klasy maturalnej( zaocznie) to dzidzią musimy się zajmować wszyscy wspólnie, kto akurat ma wolne.Mała właśnie skończyła 2-ce i kupiliśmy leżaczek na cienkich drutach z wibracjami. do tej pory mała miała straszne kolki i zaparcia. Wystarczy 10 min na leżaczku z wibracjami i pielucha pełna a niunia śmieje się aż gdacze. POLECAM
Dokładnie taki
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=724471837
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry