reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
A najbardziej się cieszę z kombinezona, bo kupiony za grosze... więc jak szybko wyrośnie to nie będzie szkoda. A najważniejsze, że będzie w czym ze szpitala wyjechać :-)
Zastanawiam się tylko jakie rzeczy dla maluszka ( z ciuszków) przygotować do szpitala.
 
ja dostałam mase starych gazet typu "mamo to ja" i w co drugiej jest lista rzeczy,które trzeba zabrać do szpitala :-) najlepsze jest to,że gdyby przyszło mi spakować to wszystko, co oni radzą- chyba bym się w walizke ogromną nie zmieściła. O ile sie nie myle to na allegro chyba mozna kupic "wyprawke" do szpitala? Zerknij co w niej jest ;-)
 
dziewczyny jeżeli chodzi o te kołyski to ....też mi sie wydaje że nie ma co liczyć że bobasek polezy tam do 6 miesiąca .....miałam podobną i mój mały wytrzymał w niej 3 miesiące .....śliczne są fakt faktem ale .......tymbardziej że jak tylko bobas zaczyna się przekręcać ..podnosić .....staje sie bezużyteczna ...to moje zdanie:):)
 
ja dostałam mase starych gazet typu "mamo to ja" i w co drugiej jest lista rzeczy,które trzeba zabrać do szpitala :-) najlepsze jest to,że gdyby przyszło mi spakować to wszystko, co oni radzą- chyba bym się w walizke ogromną nie zmieściła. O ile sie nie myle to na allegro chyba mozna kupic "wyprawke" do szpitala? Zerknij co w niej jest ;-)

tutaj jest dość dobrze opisane co zabrać do szpitala, ale faktycznie, strasznie tego dużo:confused:
Ciążowy.pl :: Wyprawka do szpitala
 
Kubiaczka, świetne zdobycze.

Ja dziś walczyłam w sklepie z ubrankami. Widziałam takie śliczne sukienusie dla małych dziewczynek i prosiły mnie "weź mnie, weź mnie";-) Ale byłam twarda i nie kupiłam. Jeszcze nie. Obiecałam sobie, że jak na 100% będę wiedziała, to od razu polecę i kupię coś typowo dla dziewczynki. A tak nie ma co szaleć, bo jeszcze się okaże, że to chłopak, to głupio go będzie pakować w sukienkę z motylkiem.;-)
 
A najbardziej się cieszę z kombinezona, bo kupiony za grosze... więc jak szybko wyrośnie to nie będzie szkoda. A najważniejsze, że będzie w czym ze szpitala wyjechać :-)
Zastanawiam się tylko jakie rzeczy dla maluszka ( z ciuszków) przygotować do szpitala.
Bardzo ładny kombinezon!!

W szpitalu, gdzie rodziłam były ciuszki dla maluchów i nie trzeba było swoich, ale ubierali malucha w kaftanik, na to bluzeczka z przodu zapinana i na to śpiochy i zawijali malucha w kocyk-becik.
 
Bardzo ładny kombinezon!!

W szpitalu, gdzie rodziłam były ciuszki dla maluchów i nie trzeba było swoich, ale ubierali malucha w kaftanik, na to bluzeczka z przodu zapinana i na to śpiochy i zawijali malucha w kocyk-becik.

W szpitalu, w którym ja rodziłam, trzeba było mieć swoje rzeczy dla maluszka. Po dwóch godzinach spędzonych na sali poporodowej poprosili o ubranko - jeszcze im się nie podobało, że pajacyk (które ja uważam za wynalazek na skalę złota), bo chcieli kaftanik to śpiochy, chociaż takie też były spakowane. Becik dali, ale jak zobaczyłam, w jakim stanie jest ten becik:baffled:, szybko go odłożyłam na półeczkę i zawinęłam synka w nasz kocyk.
 
Co do kołyski sa śliczne ale jednak ja nie będe kupować a dlaczego:szkoda mi kasy na coś co nieposłuży za długo:sorry2:dziecko za bardzo się przyzwyczaji do spania w kołysce bo tam i buja się w nim itp.co wtedy są problemy z przełożeniem na łóżeczko:sorry2:dlatego wole odrazu uczyć dziecko spać w łóżeczku i też bez kołysania a potem na normalne łóżko;-)

A co do kupowania ciuszków jak mówiłam dowiem się jaka płeć na tym usg to odrazu wezme się za konkretne szukanie i wtedy już coś zaczne kupować:tak:
 
reklama
Mimo minusów kołysek już jestem na 100% zdecydowana, zawsze marzyło mi się takie cudeńko dla bobaska.

Co do szpitalnych ubranek, fakt nie najładniejsze, też używałam swoich.
 
Do góry