reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Zmieniając na chwilę temat z laktatorów - które dziewczyny używały wózka Emmaljunga? Myślę o zakupie Smart Duo Combi i nie wiem czy warto dopłacać tyle kasy do nowego czy używany lepiej kupić za pół ceny? Jesli chodzi o ciężar itp. to u mnie problemów nie ma bo winda jest, więc dźwigać nie będę. Czy te dziewczyny, które używały - poleciłbyście zakup tego wózeczka? Strasznie mi się podobają i mojemu m też, ale trochę mnie cena stopuje, żeby wziąc od ręki:zawstydzona/y:
Obok mutsy i maxi cosi czy peg perego to jedne z najlepszych wózków.
 
reklama
ja dziś skusiłam się na 3 białe pajacyki i jedne bodziaki na długi rękaw a tyle kolorowych było zwłaszcza różowe mnie kusiło :confused2: jednak jestem twarda i czekam jaka okażę się płeć :-D
 
ja dziś skusiłam się na 3 białe pajacyki i jedne bodziaki na długi rękaw a tyle kolorowych było zwłaszcza różowe mnie kusiło :confused2: jednak jestem twarda i czekam jaka okażę się płeć :-D
Ja kupiłam jeden komplecik z Hallo Kitty, całkiem różowiutki, także w poniedziałek muszę się dowiedzieć, że to dziewczynka na 100%.
 
NIKKI jaka słodka ta kołyska:-)


Kurka dziewczyny ja tak się nie moge doczekać że już bym łózeczko rozłożyła i się na nie gapiła:-D:zawstydzona/y:
 
ja dziś skusiłam się na 3 białe pajacyki i jedne bodziaki na długi rękaw a tyle kolorowych było zwłaszcza różowe mnie kusiło :confused2: jednak jestem twarda i czekam jaka okażę się płeć :-D
Ja kupiłam jeden komplecik z Hallo Kitty, całkiem różowiutki, także w poniedziałek muszę się dowiedzieć, że to dziewczynka na 100%.
Ja też czekam na wiadomość o płci, ale tak czy inaczej, zacznę zakupy, jak się przeprowadzimy do nowego mieszkania.:tak:
Nie wiem, czy pamiętacie, ale napaliłam się na kołyskę i na 99% biorę tą:

ŁÓŻECZKO/KOŁYSKA-SAMA BUJA Kolcraft z USA > (704882109) - Aukcje internetowe Allegro

Kołyska prześliczna. Ja zawsze na kołyski chorowałam...
 
Kurka dziewczyny ja tak się nie moge doczekać że już bym łózeczko rozłożyła i się na nie gapiła:-D:zawstydzona/y:
Ja jeszcze nie mam łóżeczka, ale co widzę sklep z dziecięcymi rzeczami, wóżkami ect. to wchodze i chce kupować, ale na najpierw musi być remont pokoiku, bo gdzie ja to wszysko postawię;-)
Ty prztynajmniej jedną pociechę już masz i możesz cieszyć oczy widokiem, a przy pierwszym to czekanie wykańcza...

Ja też czekam na wiadomość o płci, ale tak czy inaczej, zacznę zakupy, jak się przeprowadzimy do nowego mieszkania.:tak:
Oj ja tak zazdroszczę tym dziewczynom, co juz wiedza kto tam w brzuszku mieszka:tak:A pewnie moje dziecina na przekór nam zrobi i nogi zaciśnie i tyle będzie z podglądania;-)
 
reklama
Ja też już bym kupowała i urządzała, tylko teraz w pokoju maluszka jest pokój biurowy, który trzeba odmalować, meble wynieść itp, no masa roboty...
 
Do góry