reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

ja właśnie nie chce za bardzo teraz ciuszków od rodziny :no:
brać to wezmę tylko to co siorka jeszcze ma bo jak po mojej jej dawałam to miała segregować i brzydkie wywalać a ładne zostawić no i ona ma synka wiec albo po mojej mi się dostanie albo po jej synku ............ale nie chce znowu setki ciuchów od kuzynek ciotek i ich sąsiadek i już się boje że mi wszystko zaczną zwozić :szok:
 
reklama
ja właśnie nie chce za bardzo teraz ciuszków od rodziny :no:
brać to wezmę tylko to co siorka jeszcze ma bo jak po mojej jej dawałam to miała segregować i brzydkie wywalać a ładne zostawić no i ona ma synka wiec albo po mojej mi się dostanie albo po jej synku ............ale nie chce znowu setki ciuchów od kuzynek ciotek i ich sąsiadek i już się boje że mi wszystko zaczną zwozić :szok:
Ja też od nikogo nie chcę i nawet jak mi proponuje koleżanka, to mówię, że mam wszystko...
 
Wam to chociaż chcą dać a u mnie (też bo i nie ma tak dzieci co byłoby coś dla moich ale jednak by się znalazły)nic ani troche się nie spytaja co ja i tak musze sama czy w pierwszej ciąży czy teraz:sorry2:a miło jest chociaż jak sie usłyszy słowa że ktoś by chciał ci dać:sorry2:u mnie jedyne co odkupić od koleżanki(gdybym miała córcie a ona ma synka to nie lepiej się zamienić tzn.ja moje a ona mi)niestety ja to musze wszędzie kase wtedy coś mam:sorry2:
 
Patrysia też prawda ze jest tak że nie ma od kogo się dostać :tak:

tylko u mnie ja wiem ze ciuszki od siostry mogę oddać i powiedzieć ze mi się nie podobają ;-)bo końcu każdemu się co inne podoba ;)

a jak mi reszta nawiezie ciuchy to nie że te ładne tylko wyniszczone a te lepsze trzymają dla powiedzmy siostry czy brata wiec wolę odmówić i w lumpeksie sobie kupić bo ładniejsze u nas dostanę w lumpeksie niż od nich :sorry2:
 
Patrysia też prawda ze jest tak że nie ma od kogo się dostać :tak:

tylko u mnie ja wiem ze ciuszki od siostry mogę oddać i powiedzieć ze mi się nie podobają ;-)bo końcu każdemu się co inne podoba ;)

a jak mi reszta nawiezie ciuchy to nie że te ładne tylko wyniszczone a te lepsze trzymają dla powiedzmy siostry czy brata wiec wolę odmówić i w lumpeksie sobie kupić bo ładniejsze u nas dostanę w lumpeksie niż od nich :sorry2:
Dokładnie, jakieś sprane i zmechacone to dziękuję...
 
Gosia_k23 Nawet bym powiedziała, że te żółte śliczniejsze od różowych :-D.
Ja dostane po bliźniakach (chłopcu i dziewczynce), także co się urodzi to będzie pasować :-). A jak by co to kuzynka sama mówiła, że mogę spokojnie oddać dalej :-D.
Ja aktualnie się zastanawiam, nad butelkami, smoczkami, laktatorem i podgrzewaczem. Sterylizatora to na pewno nie biorę, no chyba że kupiłabym za grosze. Myślałam teraz o avencie, ale zaczynam się skłaniać ku tommee tippee, mają butelki bez biosfenolu typu A. No i sprzyjają przestawianiu się z piersi na butelki i na odwrót ;-). Co prawda u nas potem pewnie ciężko dostać smoczki do butelek, ale zawsze mogę mieć w domu w zapasie dwa smoczki.

Co myślicie nad kupnem używanego laktatora? Bo mam mieszane uczucia.
 
Co myślicie nad kupnem używanego laktatora? Bo mam mieszane uczucia.

super masz z tymi ciuszkami :tak:
ja jeszcze nie wiem od kogo co dostanę.. jedna koleżanka ma córeczki bliźniaczki, więc jeśli będzie dziewczynka to będzie "ubrana".. gorzej jak chłopiec...

A czemu masz mieszane uczucia co do laktatora? Ja będę miała właśnie od koleżanki, używany kilka razy, elektryczny :) nie wiem tylko jeszcze jaka firma ;-)
 
s
A czemu masz mieszane uczucia co do laktatora? Ja będę miała właśnie od koleżanki, używany kilka razy, elektryczny :) nie wiem tylko jeszcze jaka firma ;-)

Nigdy nie widziałam tego na żywo i nie wiem jaka jest tego konstrukcja. Zdjęcia nie są zbyt precyzyjne i się zastanawiam czy to nie będzie po prostu nie higieniczne??? Tak jak z kupowaniem używanych butelek.
 
reklama
hmm no fakt, z bliska też go nie widziałam... Ale znam opinie że lepiej wypożyczyć B. DOBRY elektroniczny laktator, niż kupować słaby.... Więc widocznie nie jest tak źle ;-)
 
Do góry