reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Hej Kobitki, mam pytanko, jakiej firmy polecałybyscie wózek jesli chodzi o takie 3 funkcyjne:gondola, spacerówka i stelaz z fotelikiem samochodowym, zeby mozna bylo wyjąć fotelik i jechac jak wózkiem?

hmm... ja tez myslałam nad normalnym łóżeczkiem ale w końcu góre wzieło łózeczko-kołyska z blokadą, wyjmowanymi szczebelkami, regulacją wysokości materacyka i szyfladą. duzo osób mi to chcwali wiec kupiłam. zresztą sama uwielbiam sie bujać na fotelu na biegunach wiec podejrzewam ze dzidzie tez od tego uzależnię:-)

Margolia mam pytanko czy to lozeczko drewexu?
Jest swietne wlasnie na takie poluje z kolyską ,ale zeby byla blokada.
jesli mozesz to poprosze o jakies namiary.Dziekuje z gory.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 17
  • kopiaspac.jpg
    kopiaspac.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 21
  • green.jpg
    green.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 20
ja dla córy miałam drewniane łózeczko i kojec i właściwie kojec użyłam z 4 razy na wyjazdach a łóżeczko było na co dzień do spania :tak:

i jakoś wolę drewniane łózeczko w domu :tak:
 
dziewczyny a jakie ubranka najlepiej kupic dla malucha na sam poczatek? Bo nie za bardzo sie orientuje z zakladaniem ktorych jest wiekszy problem a z ktorych mniejszy;/ dziecko ma tak delikatne raczki ze nie chcialabym zrobic mu krzywdy wciskajac je na sile np w bluzeczke.
 
Agugucha ciuszki raczej są specjalne uszyte by dziecko lekko w nie weszło :tak:;-)

no chyba że trafisz na jakiś parszywy materiał i się np nie ciągnie bo ja tekie ciuszki dostałam to nawet nie założyłam ani razu :no:

wiec zawsze lepiej sprawdzić z jakiego materiału są ciuszki :tak:
 
reklama
Do góry